Battlerite Royale

PUBG + LOL Birleşimi Yeni Oyun – Battlerite Royale

Merhabalar arkadaşlar… Yakın zamanda PUBG ve League of Legends benzeri yeni bir battle royale oyunu çıktı. Bu videomuzda bu oyunu sizler için inceledik. Oyun 36 tl ücret ile steamda satışta. İyi seyirler…

Battlerite Royale Sistem Gereksinimleri: Battlerite Royale Kaç GB?
Battlerite Royale sistem gereksinimleri hakkında ne biliyorsunuz? Battlerite oyununun yeni hali Battlerite Royale çıkışını yaptı ve birçok oyuncuyu etkilemeye devam ediyor, peki Battlerite Royale kaç GB? Uzun süredir Battlerite ismiyle piyasada yer sahibi olan firma, Battle Royale akımına uyarak yeni bir oyun çıkardı. Bu oyun çıktığı ilk gün birçok kişiyi etkilemeyi başardı.

Twitch Prime ve Amazon Prime nasıl iptal edilir?
PUBG ve Fortnite gibi büyük rakiplerle yarışmayı hedefleyen Battlerite Royale oyunu 36 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Fiyatının çok uçuk olmaması ve ilk günden birçok kişiye kendini sevdirmesi sebebiyle bu oyunu araştıran oyuncular için bir içerik yapmak istedik. Böylelikle “Battlerite Royale kaç GB?“, “Battlerite Royale sistem gereksinimleri” ve “Battlerite Royale sistem özellikleri” gibi soruları arayanlara yanıt olabilecek bu yazıyı yazıyoruz.

Battlerite Royale Sistem Gereksinimleri (Minimum)
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows XP or newer
İşlemci: Dual Core from Intel or AMD at 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 3000
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
Oyuna Steam mağazasından 36 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu oyunun ilk hali olan Battlerite oyununu ise yine Steam’den ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Battlerite Royale neden bu kadar merak uyandırdı?
Battlerite oyunu ilk çıktığı zamanlar birçok kişi tarafından merak uyandırmış ve oynanmıştı. Fakat daha sonra birçok kişi oyunu oynamamaya başlamış ve oyun sahip olduğu kitleyi yavaş yavaş kaybetmişti. Yapımcı firma Battlerite oyununun büyük bir kitle kaybetmesinin ardından Battle Royale akımına uydu ve oyunu yeniden tasarlayarak Battlerite Royale adı altında piyasaya sürdü. Oyunun bu kadar merak uyandırmasının başlıca sebeplerinden biri oyunun diğer Battle Royale oyunlarına kıyasla çok farklı bir mekaniğe sahip olması.

Battlerite Royale oyununda birçok Battle Royale oyunundan farklı olarak karakterinizi tepeden görüyorsunuz. Tek farklılık tabii ki bu değil. Bunun haricinde Battlerite Royale’de istediğiniz Battlerite karakterini alarak oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yaptığınız loot’lar ile karakterinizin yeteneklerini açıyor, aldığınız eşyalarla karakterinize ekstra özellikler katabiliyorsunuz. Bunların haricinde oyunu eğlenceli kılan birçok içerik var. Loot yaparak bulabildiğiniz tuzaklarla rakiplerinize sürprizler yapabiliyorsunuz. Mesela sahte loot yerleştirerek rakibinize acı veren bir sürpriz yaparken, yere ayı kapanı da yerleştirebilirsiniz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code