Oyunlar

Rakuen

Acı tatlı bir peri masalı.
Laura shigihara, besteci ve şarkıcı ιαπωνοαμερικανικής ABD’de kaynaklanan oyun dünyasında ilk girişimi sunuyor. RPG Maker ile geliştirilen ve Windows için Mayıs 10, 2017 tarihinde yayımlanan. Ay Freebird Oyunları, kimin müzik o aynı düzenlediği oyun size hatırlatacaktır. Bu mücadele olmadan oyunun desen izler ve güzel ama acı bir hikaye bağlı keşif, bulmaca ve bulmaca dayanmaktadır başka bir macera.
Laura Shigihara tarafından macera RPG Fukushima nükleer reaktör ile Japonya’da oldu kaza, döneminde kronolojik yerleştirilir, ancak aynı alanda kesin referanslar vardır. Ne hastalık acı bilmeden hastanede küçük bir çocuk izleyin. Çocuk rakuen adında bir favori kitabı vardır ve ondan bir nimet kazanmak için, orman, Morizora guardian tarafından verilen üç testleri tamamladı bir kahraman maceralarını ile ilgilenir. Bizim küçük kahramanı kitabın kahramanı yerinde bulunan ve Morizora bir dilek kazanmak için çalışıyor kendi macera yaşayacak. Bunu yapmak için Mori No Kokoro adlı bir şarkının parçalarını bulmalısınız. Size sevinç ve üzüntü arasında değişen duyguların bir sürü verecektir görkemli bir yolculuğun parçası olmaya hazır olun.

RPG Maker ile geliştirilen ve bir 2D 16bit grafik, ona analiz 640×480 daha büyük olamaz tüm ana ile çeşitli sınırlamalar veren bir şey vardır. Tabii ki, biraz kaliteyi azaltacak tam ekrana ölçeklendirebilirsiniz, ancak özellikle sizi rahatsız etmeyeceğim.
Grafik ötesinde, oyunun yerleri yanı sıra yaratıklar ve düşmanları güzel yapılır ve bazı durumlarda mizah bol. Keşfetmek dünya ile bir hissedeceksiniz, παραμυθιακή atmosfer çok iyi yakalandı iken. Hikaye daha koyu renklere dönüştüğünde ve yer değişimle orantılı olsa ve daha fazla atmosfer verse bile.

Oyun kilit noktası bulmaca ve bulmaca olduğunu. Oyunun ana tahrik kolu ve hikaye ileri hareket edecek unbinding vardır. Zorluk değişir ve diğer durumlarda büyük zorluklarla karşılaşırsınız, diğer durumlarda herhangi bir rahatsızlık olmadan devam edecektir. En büyük zorluk ile nokta, herhangi bir öğeyi kaçırmamak için çok dikkatli olmanız gereken ilk mağaranın keşfidir. RPG yapımcısı sınırlamaları nedeniyle bunu kesinlikle dikkatli olmak ve hatta küçük ayrıntıları okumak gerekir, böylece zaman zaman bulmak tüm öğeleri bir noktada toplanan olamaz. Bu daha sonra çok daha yararlı ima Eğer hala en irade olarak gördüğünüz tüm nesnelerle etkileşim gerekir. Yine de, bir harita yokluğu nerede her zaman ne olduğunu hatırlamak gerekir gibi zorluk artıracaktır.

Tek yardım annenden geliyor. Bu yorulmaz arkadaşı olacak ve kayıp her zaman size yolunuzu hatırlatmak için bazı öğe verir ve hiç kaybolmak yok olacaktır. Elbette, bu yardım kaybolmamak için yararlıdır, ancak hiçbir şekilde keşif yerine geçmez ve kendi gözleminiz yoktur. Tabii ki, çünkü küçük bir çocuksun, korktun ve kötü ruhlarla karşılaştığınızda savaşamayacaksınız ve bazı durumlarda birkaç karakter sizinle çok samimi olmayacaktır. Bu davalarda ne yapıyorsun? Tabii ki annenden başka nihai superweapon kullanıyorsanız. Zorbaların önünüzde bükülmesini sağlayacak ve kötü ruhlarla dolu alanlara geçeceksiniz.

Keşfetmek için davet gerçeklik ve masal arasında harika bir karışım.
Eğer inanılmaz grafikler veya epik savaşlar ile oyun dayalı değildir Rakuen gibi bir oyun var zaman size dünyaya yatırım yapmak zorunda. Sen karakterlerin gözüyle kendini görmek için oyuncu yapmak zorunda, ve onlara karşı sevinç, üzüntü, nefret ve sempati gibi duyguları kışkırtmak için. Ana karakterler iki, çocuk ve anne. Bununla birlikte, her biri keşfedeceğim kendi benzersiz hikayesine sahip bir çok ikincil karakter var. Hikaye, oyun kitabı ile masal dünyası ile hastanenin gerçekliği arasında her zaman kötülükte ve kötülükte iyiyi hatırlatacak şekilde değişir. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.

Her karakter benzersiz olduğunu söyleyebiliriz bir şey bu en güçlü noktalarından biridir. Küçük bir ses oyunculuk olmak istiyorum rağmen, birçok tartışmalar bu güzel çok önem gösterir eğer sizin karakter ve zaman ile karşılaşan durum için bazıları çalışmaya başlayacak. Karşılaşacağınız karakterlerin bir bolluk, size yardımcı olacak ve onların şükran görüntülenir alacak ve diğerlerinden farklı olacak bir karakter. Bu Yami ve ilk hikaye başlatmak andan itibaren önünüzde görünür, o görüntülenir ve her zaman ben bir görevi tamamladı iken. Başarınızı yarattığınız atmosferi her zaman bozacak ve bir şeylerin doğru olmadığını, kötü bir alametin ve hastanenin acımasız gerçekliğini hatırlatan karanlık işarettir.

Daha önce söylediğim gibi rakuen, μουσικοσυνθέτρια ve şarkıcı olan Laura Shigihara tarafından geliştirildi. Şaşırmamalıyız, bu nedenle, aynı şey başlık görüşü için müzik yapan kişiydi. Oyunun temel amacı şarkı Mori No Kokoro nuggets bulmaktır. Her parti temsil eder ve yardımcı olacak bir karakter. Mori No Kokoro, soundtrack’in en güzel şarkısı ve çocuğuna bir annenin ninnisini anımsatıyor, ayarla kesinlikle alakalı bir şey. Tabii ki, öne ve ana tema gibi diğer melodiler, ancak müzik kutusunun melodisi.
Ses efektleri ικανοπιητικά ve müzik bölgeye bağlı olarak değişir ve nerede bulunduğunuzu izleyin. Sessiz alanlar daha neşeli müzikleri, daha hızlı düşmanları ile alanları, yavaş müzik boş ve gizemli alanları var, cutscenes genellikle içeriğe uygun müzik takip ederken. Renkler ile birlikte müzik daha eksiksiz bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.

Işık ve karanlık arasında hokkabazlık
Hikaye çok güzel ve inişler ve çıkışlar bir sürü sunuyor. Uzunluk iyi ve çok sayıda sürpriz sunuyor. Bu basit ve hikayenin devamı ve sonu hakkında herhangi bir sonuç kolayca çizebilirsiniz. Bu tabii ki bu ilginç öğeler olmadığı anlamına gelmez, ya da ben zevk olmaz. Hikayenin süresi, önemli ölçüde, süreye kadar artabilen yan etkiler olmaksızın 7 saate yaklaşıyor. Sonuçta ne kadar hızlı bulmaca olacak çözmek ve ne kadar zaman sonuna kadar yapacak belirleyecektir. Laura Shigihara’nın ilk oyunu ve oynamaya değer bir hikaye olduğu düşünüldüğünde çok iyi bir çabadır. Oyun size öğretmek için çok şey var gibi…

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code