Oyunlar

Resident Evil 4: Ultimate HD Edition

O Leon S. Kennedy tanıdık bir yere döner.
Resident Evil 4, eponymous serisi için bir odak noktasının yanı sıra, yeterli Üçüncü şahıs nişancı öğeleriyle μπολιάστηκε’in geleneksel hayatta kalma korku tarzıydı. Shinji Mikami’nin oluşturulması başlangıçta gamecube’a özel olarak serbest bırakıldı ve PS2, PC ve Wii’de kronolojik sırayla transfer edildi. Referans nedenlerden dolayı, Microsoft’un Xbox için Resident Evil 4’ün piyasaya sürülmeden birkaç yıl önce çalışmasını sağlamaya çalıştığını belirtmek için, ancak bu özel proje işe yaramadı.

PS3 ve Xbox 360 için Resident Evil 4’ün HD yeniden yayınlanmasından üç yıl sonra, Capcom transfer etme kararını ve PC’yi alır. Şirketin sözde liderleri temelinde, bu karar, PC’de kaliteli bir HD bağlantı noktası isteyen serinin arkadaşlarından gelen baskıdan sonra geldi. Şubat ayı sonunda Steam’de yayınlanan Resident Evil 4: Ultimate HD Edition’ın piyasaya sürülmesine nasıl geldik.
Tüm projenin denetimi Capcom devraldı ise ikincisi, Polonya Q-Loc tarafından geliştirilmiştir dikkat edin. PC için Resident Evil 4’ün” ultimate ” baskısıyla ne kadar yapmamız gerektiğini görelim. O bir zombi değil
Resident Evil 4 başlatılmamış olaylar Resident Evil 2 eşdeğer altı yıl sonra gerçekleşecek hatırlattı için. Merkezi kahramanın rolü, şimdi bir ajan olarak çalışan Raccoon City’nin eski bir polis memuru olan Leon S. Kennedy’ye geliyoruz. Leon’un görevi, H. E. A. Başkanının kızı olan Ashley Graham’ı kaçıranlardan kurtarmaktır. Adımlarınız sizi Ashley’in Los Illuminados Organizasyonu tarafından kaçırıldığını keşfedeceğiniz İspanyol eyaletine götürecektir.
Başkanın kızı kurtarmak için arayışı içinde Los Ganados yüzlerce yüz zorunda kalacak, oyunun mutantlar köylüler, ama oldukça dev patronlar var. Kendinizi cesaretle kollayın, tabancanızı (ve her ihtimale karşı bir İlk Yardım spreyi) alın ve Resident Evil 4 dünyasına başka bir yolculuğa hazır olun. Fare ve klavye veya Xbox 360 denetleyicisi için?

Oyun mekanizmalarının Resident Evil 4 için ilk incelememizde daha ayrıntılı olarak analiz edildiği göz önüne alındığında, burada sadece bu versiyonun farklılıklarına odaklanacağız. İkincisi, model komutunda ve tabii ki grafiklerde iki alanda bulunabilir, çünkü bir HD bağlantı noktasından bahsediyoruz. Daha fazla üzerinde glossing olmadan bu yüzden kontrolleri ile başlayalım. İşte ilk nokta ve büyük problemlerle karşılaştığımız tek nokta, genel olarak piyasaya sürülmesinden dokuz yıl sonra hala büyülenmeyi başaran bir başlık ile uğraşıyoruz. Bir PC’de oynamak, fare tarafından hedefe sunulan hassasiyeti takdir edeceğiniz ilk şey, bu da headshots’un her zamankinden daha kolay olduğu anlamına geliyor. Ne yazık ki, ancak, fare tüm alanlarda desteklenmez, hem de envanter yönetimi tuşları Backspace ile yapılır, sayfa yukarı, ve sayfa aşağı.
Resident Evil 4 yıllarına rağmen, tüm zamanların en eğlenceli aksiyon Atıcılarından biri olmaya devam ediyor.

Yukarıdaki sorun, anahtar bağlamaları değiştirerek kolayca çözülebilir, ancak belirli bir işlevi desteklenmez veya tam olarak yalnızca seçici olarak desteklenir. Genellikle bazı tuşlar remap olabilir, diğerleri değildir. Benzer bir sorun gözlenir ve klavyede olduğu gibi hızlı zaman etkinlikleri sırasında X, C tuşlarına basmanız gerekir; bu, vakaların %90’ında parmaklarınızın olması için pratik olarak uygun olmayan bir şey, parmakların işlenmesi için kullanılan W, A, S, D’dir. Bundan sonra, fare tarafından sağlanan doğruluğu “feda etmeniz” ve bir Xbox 360 gamepad kullanmanız gerekecek, çünkü aksi takdirde kendinizi kontrollerle ve envanterin yönetimi ile değil, Los İlluminados ile savaşacaksınız. Bu durumda bile, Capcom tarafından önerilen ayar sizin için uygun değildir, hedef için doğru analog çubuğu taşımanız gerekir. Bununla birlikte, düğmeleri istediğiniz şekilde yeniden eşleme imkanı vardır ve gamepad Microsoft’u kullanırsanız belirli bir sorunla karşılaşmazsınız.

Burada bulduğumuz en önemli eklemeler HD dokular ve 60 fps’de “kilitli” Kare hızıdır. Tabii ki, seçenekler aracılığıyla daha fazla özelleştirme imkanı vardır. Çözünürlük grafik kartınıza bağlıdır ve 2560×1440 piksel kadar olabilir. HD yükseltmesine yapılan çalışma ile ilgili olarak, tatmin edici olduğunu söyleyebilirim, ancak birkaç durumda daha düşük bir çözünürlük (özellikle çevre) gözlemledik.

Bununla birlikte, bazı sorunlar gözlenir ve 60 fps’de kilitli kare hızı ile oynadığınız sürece, özellikle cutscenes sırasında. Bu durumlarda, ses ve görüntü istikrarsızlaşır, böylece dudak senkronizasyonunu olumsuz yönde etkiler. Cutscenes’den bahsetmişken, Ada Wong’un oynadığı ayrı yollar kampanyasında ps2’nin orijinal versiyonunu buluyoruz.
Sorunlara rağmen, Resident Evil 4: Ultimate HD Edition önceki PC sürümünden açıkça daha iyidir. 60fps’deki oyun deneyimi şaşırtıcıdır, ancak asıl önemli olan, serbest bırakıldıktan dokuz yıl sonra bile hareket etmeyi başaran zamansız bir yaratılışla uğraşıyoruz. Bu nedenle, serbest bırakıldığında Resident Evil 4 oynama şansınız olmadı, belirli HD yeniden yayınlamayı elde etmek için gereklidir.
OYUNUN FİLMİ

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code