Oyunlar

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Katiller gibi davranılan beş savaşçının hikayesi.
Uzun izometrik kamera ile sokak gizli gerçek zamanlı taktikleri bakmak zorunda kaldı ve daha spesifik olarak, zamanlarında bir sansasyona neden olan Komandolar, Desperados ve Robin Hood’dan başka bir şey olduğunu hatırlamıyorum. Bu nokta n tıklama basit bir sistem sundu çünkü biz sevilen oyunlar, iyi bakım karakterler ve…biraz zorluk. “Yeterli” dediğimizde, zorluk açısından, kendi başınıza inşa ettiğinizi kastediyoruz! Örneğin, dikkatsizce oynuyorsanız, kaydetmek için yapmam gereken şey gerçek dışıydı. Öte yandan doğru ve stratejik olarak oynadıysanız, bir sorun yaşamayacaksınız.

Yani Gölge taktikleri: Shogun’un bıçakları, gizli gerçek zamanlı taktiklerin sakin sularında herhangi bir rakip olmadan yüzer ve bunlardan “ataları” yapan erdemleri kullanır, çok başarılı. Tüm bu sizden belirli bir başlık gerektirir, biraz daha sabır. Kusurları ve oyun ile ilgili olarak sabırlı olun ve iyi vakit geçireceksiniz. En iyi Alman oyunu için alınan üç ödül, PC/konsollar için en iyi oyun ve şirketlerin gelişiminin Alman Ödüllerinde En iyi tasarım küçük bir madalya değildi ve tartışmaların bu sadece olumlu bir iklim ve yüksek beklentiler yarattığını duyduk. Gölge taktiklerini oynamak: Shogun’un bıçakları, “ilk aşk ve sonsuz” anılarını geri getiriyor, bize her görünüşünü yanlış ve bir mücevher haline getirdiği bir tür hatırlatıyor. Diğer zamanlarda küçük, diğer çok büyük. Bu özel durumda, yol biraz kaybetmek değilse, çok daha büyük olabilir.

Bir silahla zamanında Seyahat.
Savaşın sonucu için önemli bir savaş sırasında Japonya’nın feodal döneminde yolculuğunuza başlıyorsunuz, bu da imparatorlukta barış ve yeni bir Shogun getirecek. Orada, hikayenin ana kahramanı, Mugen, efendisinin onuruna her şeyi yapacak bir samuray ve iki karakter daha var. Biz karanlık paralı ninja Hajato ve deneyimli keskin nişancı Takuma var. Sonra, genç duygusal ninjalar Yuki ve büyüleyici soğukkanlı katil Aiko grubuna eklendi. Grubunuzun tüm üyelerini kullanarak, maceraperest çeşitli tehlikede barışı korumak için çalışırken, sadakat, sevgi, dostluk ve angst bir hikaye yaşayacaksınız.

Gölge taktikleri: Shogun’un bıçakları, doğrudan Shogun’dan alacağınız çeşitli gizli görevleri yerine getirerek savaş alanında yaşayacak ve daha sonra ilerledikçe kahramanları kendileri karar vereceksiniz. Bazen ekibiniz aynı anda birkaç görev yürütebilmek için nefret edecektir, ancak maalesef, hangisine katılmak istediğinize karar veremeyeceğiniz ya da daha sonra oynama fırsatınız olduğu garip görünecektir. Genellikle, senaryo, hikayeye çok fazla derinlik vermeden sorunsuz bir şekilde gider. Öte yandan, karakterler zengin bir geçmişe sahip ve oynamak gibi onların evrimi, sen etkilendim olacak. Her görevde αφοσιοσετε için alacak zaman oldukça büyük ve çok güçlü kahramanları ile gelişecektir bağlar. O zaman duygusal olarak yoğun sahneler için hazırsınız ve arsa açılır.
Ve bir ve iki ve bir ve iki ve üç
90’ların çağındaki clueless jimnastikçilerden gelen tanınmış ifade bize bir egzersiz yapmak için adımlar gösteriyordu. Gölge taktikleri ilk seviyede tam olarak aynı şeyi yapıyor. El ile alır ve hizmet edebilir her beceri ve her karakterin yetenekleri nelerdir nasıl kullanıldığını açıklar. Bunlardan beş farklı karakter ayrı becerilere sahiptir, bu nedenle her seviyeyi geçmek için güzel paleti çeşitli taktiklerle doldurmayı başarırlar. Birçok kez tüm mevcut olacak, diğer, değil, çünkü gerekli ekipman eksik olacak. Eğer iyi ne kullanarak, mümkün olduğunca çok sayıda düşman önlemek ve önlemek olmayanlar öldürmek gerekir. Ancak dikkat edin, çünkü her beden daha fazla harekete geçebilir ve karakterleriniz çok kolay öldüğünden, kavgalar vücuda uygun değildir. Kendi taktiklerinizi oluşturun, ancak her zaman temel ilkelerin gizli kalmak ve cesetleri örtmek olduğunu unutmayın.

Beş kahramanın farklı yetenekleri ve becerileri vardır. Büyük samuray Mugen, aynı anda birden fazla rakibi öldürebilir, savaşta bire bir olan herkesle yüzleşebilir, iki düşman gövdesini taşıyabilir, ancak çok yavaş ve çok zordur. Karanlık paralı ninja Hajato nispeten hızlı bir şekilde bir vücut taşımak çatıda kolayca tırmanmaya ve gölgelerde hızlı bir şekilde hareket etmek, Shuriken ile bir mesafede en düşmanları ortadan kaldırmak için yeteneğine sahiptir. Ama, samuray ile koymak ve o birini taşırken kolayca anlaşılabilir hale gelir. Minyon genç ninjalar Yuki çok hızlı ve rakiplerini öldürmek için tuzakları kullanır. Herkes taşımak için zorluk “hasar” gizlemek için yavaş yapar. Melek yüzü ile katil, aiko fark edilmeden geçmek için, diğer kadınların şeklini alır ve onların görünürlüğünü azaltmak için düşman gözünde toz atabilir. Son olarak, usta keskin nişancı Takuma büyük bir mesafeden öldürmek için yeteneği vardır, ama çok yavaş, kimseyi taşıyamaz ve sadece onun transferi için yollar veya merdiven kullanır. Şahsen, takip ettiğim tüm stratejiler Yuki’ye dayanıyordu, bu yüzden doğrudan sevdim.

Rakipler zorluk seviyesinden etkilenen çok yüksek AI var. Aynı hareketleri sürekli olarak yapabilirsiniz, ancak izleme durumunda karşılık gelen bir şey beklemeyin veya onlara bir ses ile bir sebep verirseniz, bakmak için. Gereksiz hatalar yapmayın, sabırla kendinizi kollayın ve “temiz” elde etmeyi başaracaksınız. İki sizin müttefikleri eşittir, yolculuk boyunca, sabır tükeniyor ve bu olduğunda, konsantrasyon kaybedersiniz, çünkü hızlı kaydetmek ve hızlı yük yeteneğidir. Çünkü her seviye bir ila üç buçuk saat sürer, cömertçe size sunulan iki yardım almak için tavsiye edilir. Sahip olduğunuz bir işlev daha, aynı anda çok fazla beceri yapmanıza izin veren Gölge modudur. Yani, istenen görevleri yürütmek edebilmek için, profesyonel bir piyanist olmak gerekmez. Buna ek olarak, rakiplerinizin görünürlüğünü kontrol etmek için çeşitli noktalarda işaretler yerleştirebilirsiniz. Stratejinizi iyi modelleyin ve tüm araçları emrinizde kullanın, çünkü aksi takdirde çıkmayacaktır.

Patates kızartması ile suşi
Japonya atmosfer olduğu gibi biz bir şey “Japon olmayan” rastlamak en yaygın sorun. Bu alanda çok iyi yaptığı Gölge taktikleri. Dönemin iklimini tam olarak sunuyor ve Japonya’nın feodal toplumları hakkında bir tür belgesel olabilir. Binalara yapılan çok dikkatli çalışma, Alman kalkınma şirketi Mimimi Productions tarafından dönemin mimarisinin ayrıntılı bir çalışmasının ve özenle ton efektleri ile müziğin size sunduğu genel resme katkıda bulunduğuna ihanet ediyor.

Ancak Gölge taktikleri, başka yerlerde ganimetler. Kameranın kullanımı, ancak, istediğiniz kadar size yardımcı olmak için yönetir olmadan, verilen olanaklardan biridir. Daha iyi bir iş çıkarabileceğini kesin olarak söyleyemeyiz, çünkü izometrik panoramik kamera iyileştirme için çok fazla yer vermez, ancak kesinlikle çok fazla sorun yaratır. Tam olarak istediğiniz yere özelleştiremeyeceksiniz, tüm rakiplerinizin görünürlüğünü kontrol etme yeteneğine sahip olmayacaksınız ve belki de daha önce görmeyi başaramadığınız “sürpriz” in rakiplerini keşfedeceksiniz. Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.
Eğer odaklanmış kalmak yönetmek, bunu keyfine varacaksınız.
Çeşitlilikten kurtulduk.
Gölge Taktiklerinde görkemli manzaralarla karşılaşacaksınız. Karla kaplı dağlar, yoğun nüfuslu şehirler, bataklık bataklıkları, şelaleler, izole hapishaneler ve çok daha fazlası. Düşük, zaman için, gereksinimler hem genel çevrenin tasarımında hem de karakterlerin bazı bölümlerinde bu tür ayrıntılara ihanet etmek değildir. Denediğimiz versiyonda, neredeyse kalıcı olarak 45 ve üzeri çerçevelerle 1080p çözünürlüğe sahip olmayı başardık. Bazen, belki de, özellikle hızlı bir Kurtarmadan sonra bir düşüşle karşılaşırsınız, ancak genel hissi etkilemeden bir an sürer. Bu şekilde, hareket edecek olan çok güzel kreasyonlar en zevk edebiliyoruz.

Gölge taktikleri gerçekten siyah nokta ses oyunculuk olduğunu. İki seçenek mevcuttur. İngilizce ve Japonca. İngilizce olarak, aktörlerin seçimi sadece kötü değil, trajik. Japonca oldukça iyi, ama dil alışık değilseniz garip görünecektir. Büyük olumsuz olsa da, ses oyunculuk, aralıklı olarak buldum. Karakterler hakkında konuşuyor ve ilkokul çocuklar birinci sınıf için şiirler okuma ve hemen hemen tüm diyaloglar sıkıcı hale gelmiştir. En kötü yanı, bu sıkıcı diyalogların ortaya çıkması ve oynamanız sırasında karakterleriniz senaryodaki farklı unsurlara fısıldayarak 300 metreden fazla mesafedeler. Evet, doğru okudun. 300 metre ve onları duymamak için fısıltı. Birçok kez stealth genel görüntüsünü bozar, bu yüzden şirket gelişimini düzeltmeye çalıştı. Gerçekten, bunu kim düşündü?

Elmas değil
Gölge taktikleri ile yaklaşık 25 saat uğraştı: Shogun’un bıçakları kesinlikle buna değer. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Komandoların erdemleri görünüşlerini yaptı, geliştirme şirketi Mimimi Productions onlara bastı ve bir sürü güçlü tema ile birlikte çok iyi bir sonuç yarattı. Farklı kahramanlar ve σεναριακή evrimi, güçlü oyun ve burada uzun bir süre gömülü olan belirli türe olan sevgimiz, zevk almamıza neden oldu.

Ne yazık ki, ancak, sığ senaryo, kamera ile ilgili sorunlar, müzik ve düşman çeşitliliği eksikliği, vasat animasyonlar ses oyunculuk sorunları ile birlikte, oldukça deneyim berbat başardı. Genel olarak, bu zorluk ile birçok kez neden olacak ve dikkatli olmak gerekir çok iyi bir gerçek zamanlı taktikleri olduğunu. Eğer 39€ buhar platformu üzerinden uygun fiyat düşünürsek, o zaman başka bir çağa yolculuk yapmak için kesinlikle değer, daha romantik, daha zor, daha karanlık.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code