Fortnite

Skull Trooper Event – easier back bling unlocks this weekend

Epic Games, Hayalet Portalının kilidini açmak için bu haftasonu yapılacak olan bir Kafatası Trooper etkinliği duyurdu. Görünüşe göre, karışıklık nedeniyle, oyuncular 12 Ekim Cuma günü ET ve Pazar 14 Ekim saat 11:59 ET arasında sadece 20 maç oynayarak arka bling kilidini açmak mümkün olacak. Tam yazı şu şekildedir:

“Kafatası Trooper Mücadelesi seti etrafındaki kafa karışıklığını gözlemledik ve önümüzdeki haftaki v6.10 güncellemesinde paketi ayarlayacağız. Hayalet Portal zorlukları ile hedef, size serin bir Geri Bling kazanmanın bir yolunu sunmaktı. normal oyunun.

Bu hafta sonu, hafta sonu boyunca 20 maçı (elenir ya da kazan) oynayarak Ghost Portal Back Bling’i daha hızlı kazanmanızı sağlayacak bir Skull Trooper Etkinliği düzenliyoruz. 12 Ekim Cuma günü saat 10:00 ET’den başlayıp 14 Ekim Pazar günü saat 23: 59’da sona erecektir.

Geri Bling’i alacaksınız ve zorluklar gelecek hafta başlarında otomatik olarak tamamlanacak. “

Arka bling’in kilidini açmak için orijinal (mevcut) zorluklar şunlardı:

  • 7 günlük zorlukları tamamlayın
  • 50 karşılaşma oynayın
  • En az bir eleme ile 14 maç oynayın
  • Tek bir maçta 10 sandık ara
  • Tek bir maçta rakiplere 1.000 hasar verin

Bu değişim, meydan okuma kavramının kendisinden daha kafa karıştırıcıdır, bu, önümüzdeki hafta uygun ayarlamaları yapmadan önce gereksinimlerin zorluğunu ele almak için yapılmış gibi görünmektedir. Ne değişiklik yapıldığını bekleyip görmemiz gerekecek.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code