Oyunlar

Steel Division: Normandy 44

Yüksek strateji!
Biraz fazla hepimiz Dünya Savaşı teması ile bir oyun oynadım. Başka bir şey değilse, bize en sevdiğiniz filmleri, çizgi romanları ve tabii ki oyunları veren ilginç bir tarihsel dönemdir. Bu dönemle oyun endüstrisinin ilişkisi ile ilgili olarak atrofik oyunlar koleksiyonunda günümüze kadar Call Of Duty altın dönemlerinden, düzinelerce başlık kütüphanelerimizi süsledi ve Normandiya’nın işgali, Stalingrad Kuşatması ve Almanya’nın en yıkıcı savaşında son düşüşü hakkında okumak istememizi sağladı. insanlık şimdiye kadar bilinmektedir.
Çelik Bölümü: Normandiya 44, Normandiya’daki müttefik kuvvetlerin iniş unvanından anladığınıza eminim. H geliştirme şirketi, Eugen sistemleri, hiçbir şekilde strateji alanında öncü değildir. Bize Wargame ve A ve R. U. S. e.’nin açılımlarını veren ınvestee şirketi Paradox Interactive, Europa Universalis ve Crusader Kings için başka şeylerin yanı sıra bilinir. Steam’de 40 Euro’luk bir fiyata bulacaksınız.
çelik bölümü 1Ιστορικές birimler ve araçlar
Birinin oynamasını bekleyen tarihsel olaylar, tabii ki, tarihsel birimler ve araçlar ise. Tarihsel çocuk savaşında kullanılan özellik noktaları, silahlar ve araçlar belirleme geçmişi olan bir çok strateji, ancak burada gördüğüm birkaç tarihsel doğruluk yeterlidir. Daha önce hiç görülmemiş ayrıntılarda tarihsel olarak doğru bölünmeler, topçu, tanklar ve havacılıktan düzinelerce birim bulacaksınız. Sherman’ı ya da Panzer’ı tanıdığınıza eminim, ama bunun dışında, İkinci Dünya Savaşı’nda pek çok tank göremiyorum. Burada hepsini karşılayacak, hiçbir kategori ben ağlama söz kalır.
Eğer genel olarak tarihin severler ya da sadece savaş tarihi hakkında şeyler okumak gibi mutlaka karşılaşacağınız detay düzeyine hayran kalacaksınız. Genel olarak, geliştiriciler hemen karakter içine koymak ve çok gerçekçi bir deneyim vermek için iş atılmış gibi görünüyor.

Savaş ustaları ol
RTS okuma zihin bina tabanı ve teknolojileri getirebilir, genellikle türde bulunan özellikler. Unutun, özel başlığın türün geleneksel temsilcileriyle hiçbir ilgisi yoktur. Bir göreve girmeden önce, farklı birim kategorileri arasında seçim yapabileceğiniz ordunuzun sayfa oluşturulmasında kendinizi bulacaksınız: recon, combat, piyade, topçu, tanklar, uçaklar, tedarik birimleri. Bunların her biri çok özel bir role sahiptir ve aynı kategorilerde bile varyasyonlar vardır. Eğer birimleri yerleştirebilirsiniz hangi bir alandır ve bu önemli ölçüde orijinal savaşın en azından sonucunu belirleyecektir olarak bunları yerleştirmek nasıl dikkatle seçmek zorunda önce girdikten sonra var.

Alanında ustaları olmak için uygun rol mevcut tüm yetkileri kullanmayı öğrenmek zorunda kalacak. Her birim güçlü ve zayıf yönleri vardır ve kullandığınız dikkat etmek zorunda. Evet, örneğin bir makineli tüfek ile piyade karşı basit bir piyade kullanırken kontrast çok büyük ve piyade bazı durumlarda neredeyse işe yaramaz hale geldiğini söyleyebilirim. Aynı şey, onlarla uğraşmada uzmanlaşmış topçulara karşı tanklar için de geçerlidir. Her ne kadar gerçekleşmesi doğru olsa da, ama burada nasıl olması gerektiğinden daha büyük bir ölçüde hissedeceksiniz.

Sam Amca seni bekliyor!
Eğer kendisine saygı duyan bir RTS iseniz, oyuncuları oyuna çok erişilebilir bir şekilde tanıtmak için iyi bir kampanyaya sahip olmalısınız. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Bu hikayenin diğerinden yürütülmesi en iyisi değildi. Evet, kampanya size tarihin bir görünüş vermek bazı komut ile çatışma oynuyor izlenimi verecektir. Yine de, Normandiya işgali ile misyon başlığında “Normandiya” rağmen hayal kırıklığı oldu. Dokunmatik süresi 10 saat, ama biz hesaba bizim kayıp misyonları veya oynama şeklini alırsak genellikle daha büyük olabilir.

Her biri farklı bir hikaye ile ilgilenen toplam üç kampanya var. Birincisi, Almanların savunma hatlarının arkasına bırakılan ve savunma kuvvetlerinin arkasından “rahatsız edici” istilaya yardım etmeye çalışan 82.bölümün müttefiklerinin paraşütçülerinin eylemiyle ilgilidir. İkincisi, Normandiya’daki inişlerin başarısını önlemek için 21. panzer bölümü Panzer olarak oynayacak ve üçüncüsü, İskoçlardan oluşan Müttefiklerin 15. piyade bölümü olarak oynayacak. Bunları ayrı ayrı oynayabilirsiniz ve istediğiniz herhangi bir sırayla, zorluk sırasına göre almak iyi olurdu. Ayrıca kayıp hissetmemek için kampanyaya girmeden önce öğretici bir göz atın. Biraz zaman alır ve ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz.

çelik bölümü 2Γραφικά ve ses
Ekran görüntülerini ve bazı fragmanları görünce, grafik sistem gereksinimleri ile oldukça etkileyici görünüyor, Evet En yüksek olmayabilir ama nispeten talep ediyor. Bununla birlikte, her şeyle bile ματαρισμένα, yüksek yakınlaştırma seviyelerinde “bulanıklık” hissi verir. Hiçbir şekilde kötü değil, ama sistem sonuna kadar zevk almak için beklentilere layık değildir. Ünitelerin modelleri, oyunun kendisinin size ne kadar geçerli olduğunu ve kolaylık sağlamak için orada olduğunu, aksi takdirde gerçekçi bir stratejide biraz daldırma yağmaladığı duvarlardan ve çitlerden geçerken birçok ayrıntı göstermez.
Diğerinden gelen ses, herhangi bir görünüşte iyiydi. Ses oyunculuk (kampanyalar hariç) inandırıcı oldu, patlamalar ses efektleri müzik kahramanca ve ruh almak için beklediğiniz tam olarak ne iken size bir savaş bölgesinde olduğunu hissi verecektir. Yine de, nispeten iyi bir çeşit tek gömlekler var, böylece aynı eski, aynı eski duymayacaksınız.

çelik bölümü 3 modları ve çok oyunculu
Kampanyanın ötesinde ve tek oyunculu bile açısından, bir parça, oyuncu seti, kaynak ve bireyi seçtiğiniz ve yolunuzdaki her şeyi patlattığınız çatışmalar da var. Zafer puan alarak elde edilir, ancak iki farklı şekilde, ya tüzüğün büyük bir bölümünü fetheder ya da rakibin birimlerini çözer. Son zamanlarda ekledik ve tarif ettiğimiz yukarıdaki iki modun bir kombinasyonu olan noktaları hesaplamanın yeni bir yolu. Nihai hedef, rakiplerinizden önce belirlenen puan eşiğine ulaşmaktır.

Çok oyunculu Çelik bölümünün ruhudur: Normandiya 44. Hatta çok çeşitli tarihsel birimlerden seçerek kendi bölümünüzü yapma yeteneğine sahip olduğunuzdan önce. Bu bölüm, diğer oyuncularla kavgalara katılmaya davet edilecektir. Tabii ki istediğiniz kadar ve izin verilen kadar çok kombinasyonları ile yapabilirsiniz. Çok oyunculu olarak özel oyunlar veya sıralanmış oyunlar oynayabilirsiniz. Dikkat çeken, sahip olabileceğiniz maksimum yıkım seviyesini sağlayan 10 oyuncuya karşı 10 oyuncu ile savaş oynayabilmenizdir. Ne yazık ki, oynamaya başladığımda bu deneyimi yaşamak için birçok aktif oyuncu bulamadım. Genellikle, en azından özel oyunlarda ve çok fazla aktif oyuncu yok.

çelik bölümü 4Βγάλτε Machiavelli içinizden
Hem oyunlarda hem de filmlerde yaygın olarak gördüğüm Amerikan vatanseverlik üzerine kahramanlık ve sob hikayelerini unutun. Burada soğukkanlı bir general ve nihai hedef zaferdir. Askerleriniz hedefinizi yerine getirmek için piyonlardan başka bir şey değildir ve özgürlük sunağı üzerinde feda edilmeye hazırdır. Onlarla duygusal olarak bağ kurmayacağım, isimlerini öğreneceksin, öleceksin. Bununla birlikte, kayıplarını azaltmak ve evlerinde ve ailelerinde olabildiğince çok geri dönmek için onları ele almak size kalmış. Çelik Bölümü: Normandiya 44 o kadar büyük değil ve böyle bir sayı bir bütün olarak tüm oyunculardan çok oyunculu büyük savaşlarda yakalanmış olabilir rağmen, asker yüzlerce işlemek için koyacağız. Liderlik becerilerinizi ince ayarlamadan önce birkaç oyun için yeni bir şey görmeye devam etmek için büyük bir stratejik derinliğe sahiptir. Başka bir şey yoksa, öğrenmesi kolay olmadığı için sabrınıza ihtiyacınız var.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code