Oyunlar

Strange Brigade Review – Co-op With Style

Kesinlikle sömürgeciliğin rahatsız edici mirasını taşırken, macera türü hakkında gözle görülür derecede çekici bir şey var-ki bu da macera oyunlarının türünü değil, macera oyunlarını söylemek. Trek, hunt ve antik kalıntılar aracılığıyla questing tüm herhangi bir yolculuk için zorlayıcı bir temel yapmak. Bu ruh, garip Tugay’ın iyi taşıdığı bir ruhtur. Indiana Jones ve zombiler, büyü ve gizemleri ile dolu bilinmeyen ormanlarda bir kooperatif boğuşma için tematik kin gibi ikonografi ve fikirleri cribs-tüm eğlenceli seven wanderlust çivileme ve ne yazık ki, temel bazı flubbing süre.
Öncül yeterince basittir: efsanevi canavarları yendiğiniz bir kooperatif üçüncü şahıs nişancı. Genellikle bunlar, mobil, muharebe sertleştirilmiş mumyalar veya efsanevi Minotaur bir kadro şeklinde olacaktır. Senin görevin, İngiliz gizli servisi tarafından size verilen gibi, bu Düşmanlar fethetmek ve kimin ruhu bölge boyunca rampages bin yıllık kraliçenin ruhunu dinlenmek için yatıyordu yardımcı olmaktır.Dört kişilik ekibiniz, her biri kendi tematik olarak uygun becerilere ve hikayelerine sahip, kısık bir gruptur. Sert konuşan Gracie, örneğin, takım için çalışkan Kas sağlar ve Frank deneyimli liderdir. Büyücüler çifti, klasik tarzda Arşimet ve yerli şamanların ve garip Tugay’ın hiçbir iyilik yapmadığı savaşçıların tribalist stereotiplerinin bir karışımı olan belirsiz ırkçı Nalangu içerir. Adil olmak gerekirse, garip Tugayın kendisinde kötü ruhun küçük bir ipucu var; bu türün daha doğal bir sonucudur ve bu tropiklerden bazılarına karşı yeterince veya aktif olarak geri itilmemesi. Sorunlu unsurlar bir yana, sizi eğlendirmek için bol miktarda stilize sunum ve neşeli ihtişam var-ancak bu hassas yönleri de gözden kaçırmamak için affedilmekten daha fazla olurdunuz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Onun ayarı ötesinde, bu göze çarpıyor ne tam garip Tugay çivi biraz zor olabilir. Gunplay, düşmanlarının olduğu gibi basittir-çoğu ya büyük kötüler ya da mooks sürüleri. Ancak 30’lu radyo seri sesi aslında daha iyi unsurları için sağlam bir öncül oluşturmak için iyi çalışıyor. Tuzaklar ve Bulmacalar mantıksal uzantıları gibi hissediyorum ve kooperatif doğa daha iyi kaos yönetmenize yardımcı olur. Bir NPC bir kapının kilidini açmak için çabalıyorken, bu rolü başka bir oyuncuya kaydırmak biraz ekstra bir şey ekler. Bu paniklenmiş bağırışlar kulaklıktan geldiğinde, arkadaşınızın güvenliğinden anında sorumlu hissedersiniz ve sırtlarına sahip olacağınıza güvenirler.
Tüm bunlar oyunun nispeten basit envanter sistemi ile çalışır.
Geçiş ve mücadele alışılmadık bir yöntem oluşturmak için sahne boyunca tuzakları ve engellerin yayılması yanında, ikramiye ve yükseltmeleri bir dizi bu dallanma dünyaların geçişini teşvik. Sen, ve, örneğin, kabak, delmek ve canavarlar ordularını teeming parçalamak için tuzakları işlemek için teşvik edilir. Bu savaşlar, yol boyunca düşmanları yönlendirmek ve kontrol etmek için birkaç farklı yol sunan labirent aşamalarında da oynarlar. Gruptaki herkes becerilerini esnekleştirmek ve bir noktada katkıda bulunmak için bir şans elde edecektir.
Yerellerin çeşitliliği biraz sınırlı olsa da-hepsi bir dereceye kadar Mısır temalı-bunun içinde biraz değişkenlik var. Çöl alanları, sallanan balta bıçakları ve basınçlı plaka alev makineleri ile dolu sıkışık pasajlarla sizi huniye sokacak eski bir mezarın mağaralarından çok daha açık savaş alanları sunar. All-told, her birini bir mürettebatla keşfetmek için 10 saat kadar harcayabilirsiniz ve hepsi biraz benzerken, hoş karşılanmalarını çok erken giymezler.
Her karakter onlar yol boyunca toplamak yağma ile satın alabilirsiniz öğeleri ve Malzemeleri var, ve tüm süper yüklü saldırıları açığa çıkarmak için fethetti ettik kötülerin ruhları emebilir büyülü bir muska taşıyacak. Diğer dişli, özel ve geçici silahlar gibi-taret veya minigunlara benzer şekilde, bir süre daha geleneksel atıcılarda kalabilirsiniz-pacing’i biraz daha parçalamaya yardımcı olun ve takımla koordine etmek için birkaç şans daha sunun.
Ekstra kabartmaya rağmen, garip Tugayın bir aperitiften çok daha fazla olmadığı hissini sarsmak zor. Yanak tonundaki Dil ve ayar, burada büyük çizer ve alışılmadık ve eğlenceli bir oyun oynarken, bunun ötesinde pek bir şey yapmazlar. Bulmacalar korkunç basit-connect-the-pipes ve temel eşleştirme oyunları arasında Zıplayan-ve yükseltmeleri sadece oynamak için çok şey sağlamaz. Her silahın birkaç yuvası var, ancak bu bile tak ve çalıştır. Böyle alışılmadık bir dünya için, daha fazla saldırı, silah, düşman, bir sevinç olurdu. Ve ne yazık ki, orada ne bazı önemli teknik sorunlar var. Doku pop-in sarsıcı olabilir ve kırpma sorunları ve düzensiz yağma dağılımı gibi diğer sorunların bir sürü garip Tugay parçaları daha fazla arıtma için ihtiyaç vardır izlenimi verir.
Büyük sonuç, kendi en iyi fikirlerinden tamamen yararlanmadan, co-op atıcılarında seviye tasarımı, ayarı ve pacing ile daha fazla yaratıcılık için güçlü bir durum yaratan eğlenceli bir maceradır. Tuzaklar ve seviyelerin çoğunda geniş kullanımı bir sevinç ve güçlü silahlanma sağlam bir öneri sağlayacak kadar güçlüdür, ancak her şey bir kafaya gelmeden önce gelir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code