Oyunlar

Street Fighter 30th Anniversary Collection Review – Keep The Past Alive

Street Fighter 30th Anniversary koleksiyonu, klasik Capcom oyunlarının bir ödülüne düzgün bir şekilde bağlantı kurmak ve haraç ödemek için dijital Tutulmanın bir başka örneğidir. Bu Antoloji tüm 12 Street Fighter arcade portları içerir ve en iyi dört online oyun için güncellendi. Ayrıca mücadele dışında açmak için anlayışlı tarihinin bol bulabilirsiniz. Soundtracks’den Sprite animation breakdowns’a, klasik ve iptal edilmiş oyunlar için yüksek çözünürlüklü tasarım belgelerine kadar, sağlam oyun seçimini tamamlamak için yüksek kaliteli bir referans malzemesi var.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


30. yıldönümü Koleksiyonu orijinal Street Fighter, Street Fighter II beş sürümleri, Street Fighter III üç yineleme ve Street Fighter Alpha, Alpha 2 ve Alpha 3 içerir. Bugün tek bir yerde bu görünüşte arcade-mükemmel limanların hepsine sahip olmak harika, ve herhangi bir şansla, gelecek nesiller için. Kartal gözlü meraklıları, her ikisi de 2006’da Ps2’deki Street Fighter Alpha Antolojisinde mevcut olan Alpha 2 Gold ve Alpha 3 Upper’in yokluğunu not edecek, ancak ihmal bir anlaşma kesicisinden uzak.
Aynı şekilde, favori konsol bağlantı noktaları burada ne anlaşılır birden fazla konsolları taklit yüce kapsamında verilen eksik olduğunu bir an için hayal kırıklığı olsa da harika oynuyor. Bu oyunları zaten seviyorsanız, geçmişte nasıl oynadığınıza bakılmaksızın, 30. yıldönümü Koleksiyonu harika bir deneyim sunacak. Bazı durumlarda, sadece bellek şeridinden hızlı bir yolculuk arıyor olabilirsiniz, çünkü dürüst olalım, orijinal Street Fighter modern standartlara göre mükemmel değildir; yine de çok iyi korunmuş olduğunu görmek ve kolayca erişilebilir olmak harika.
Koleksiyonun daha önemli oyunlarının kalıcı nitelikleri her zamanki gibi güçlü kalır. Capcom’un heyecan verici ve çekici 2D Dövüş Oyunları yapmak için cesareti 90’lı yıllarda neredeyse benzersizdi ve böylece Street Fighter III gibi bir oyun, aslında sadece 19 yıl sonra marjinal bir şekilde retro hissediyor. Benzer bir şekilde, Street Fighter Alpha 3’ün liste çeşitliliği ve değişken dövüş mekaniği, bu güne kadar kendi başına bir fan-favori yapıyor. Street Fighter II’nin her versiyonu oynamaya değer mi? Belki de yalnız değil, ama özellikle bu oyunun evrimi, etrafında büyüyen topluluğa çok şey ifade etti ve oyun listesinin önemli payı, video oyun tarihinin önemli bir bölümünün tam hikayesini anlatmaya yardımcı oldu.Street Fighter’ın popülaritesi gergin yüz yüze arcade maçlarından çıktı ve bu koleksiyondaki her oyun çevrimiçi savaşların yaygınlaştırılmasından önce serbest bırakıldı. Ancak yıllar geçtikçe, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II Turbo, Street Fighter Alpha 3 ve Street Fighter III: 3rd Strike çeşitli bağlı platformlarda ortaya çıkacak. Bu aynı oyunlar makyaj burada çevrimiçi özellikli oyunların seçimi, ve tek bir çatı altında var (bir lobi seferde mevcut tüm oyunlar için mücadele isteklerini destekleyebilir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Dijital Tutulma giriş gecikme bağlı ayarlarında çevirmeli bağlantı için, kötü ağ bağlantıları karşı savaşta küçük ama anlamlı bir avantaj vererek sağlayan özelleştirilebilir bir çerçeve uygulamıştır.
30. yıldönümü koleksiyonu klasik oyunlara yeni bir hayat nefes gibi, onun ek malzeme tüm yeni yollarla onları takdir yardımcı olur. Dönüm noktası ve en büyük oyun yayın tarihleri ekteki Ara galerileri ile benzer, genellikle belirsiz olayların 30 yıl anlatan interaktif bir zaman çizelgesi. Koleksiyonun 48 ilgili karakterinin her biri, her oyundaki en ikonik saldırılarından, çerçeveye göre çerçeveye elle fırçalamanızı sağlayan interaktif bir sprite galerisi ile özel bir profile sahiptir. Belki de en değerli, her dahil oyun için tam müzikleri olması harika. 25. yıldönümü koleksiyonunda yer alan video içeriğinin kayda değer bir eksikliği var, ancak Capcom, Digital Eclipse’e çalışmak için bir ton büyük ve daha önce hiç görülmemiş içerik verdi.Bu, 30.yıldönümü koleksiyonunun hikayesi. Her özel talebi karşılamayacaktır, ancak yine de Street Fighter hayranının kaçırmaması gereken harika oyunlar ve sahne arkası içeriği büyük bir koleksiyon. Street Fighter kutlamaya değer bir dizidir ve Digital Eclipse, seriye ve arcade savaşlarının ruhunu canlı tutan insanlara saygılı bir şekilde bunu başarmıştır.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code