Oyunlar

Super Mario Party Review In Progress – Super Stardom

Son 20 yılda bir Mario Parti oyunu oynayan herkes, Switch’in Super Mario partisinden ne bekleyeceği konusunda iyi bir fikre sahiptir, ancak Nintendo’nun en yeni modları, her birinin kendi yaratıcı dönüşünü denenmiş ve gerçek formülde eklediği birkaç yeni mod sunar. Birçok yönden, Super Mario Party serideki önceki oyunlardan daha küçük hissediyor, ancak strateji ve zeki, eğlenceli minigames katmanları eklendi canlı ve taze tutmaya yardımcı olur.
Super Mario Party, Mario Party 9 ve 10’ın kooperatif araba tamircisini hendek ve bir kez daha yıldız için bir yarışta oyunculara karşı çukurlar gibi serinin en erken başlıklarının şiddetli rekabet doğası geri döndü. Mario Parti, ortak Parti, meydan yol, nehir hayatta kalma ve ses Sahne: Super Mario Party genel hedefi oyunun beş büyük çevrimdışı modları her tamamladıktan sonra olsun beş taşlar, kazanmaktır.

Mario Parti modu masa oyunu hijinks mermi arasında serpiştirilmiş ısırık boyutlu oyunların serisi’ klasik formülü bulunmaktadır. Karakteriniz hala kurbağa ve Yıldız onun koleksiyonu sonra tüm yarış olacak üç diğerleri ile bir gemide yerleştirilir. En büyük değişiklik karakter zar bloklarının girişidir; önceki Mario Parti oyunları sanal 10 taraflı zar kullanırken, şimdi her karakter iki zar bloğu, bir altı taraflı ve onlara özgü diğer vardır ve hangisinin her dönüşünü kullanacağına karar vermelisiniz. Her karakter die güçlü ve zayıf yönleri kendi seti ile birlikte geliyor ise altı taraflı die, altı bir rulo.
Örneğin, Mario’nun üç tarafında üç numara var, geriye kalan üç taraf bir, beş ve altı. Buna karşılık, şeytani kumarbaz Wario, iki tarafın iki bozuk para kaybetmesine neden olan özel bir kalıba sahiptir, ancak diğer dört taraf da altı. Bir Mario Parti oyununda ilk kez, karakter seçiminiz sadece estetikten daha fazlasıdır ve belirli bir zar bloğunu kullanmak için en iyi zamanı bulmak, tipik olarak rastgele bir hareket haline gelen bir strateji seviyesi ekler.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Oyunun dört kurullarının her biri Yıldıza ulaşmak için stratejinize hafif değişiklikler gerektirir, ancak hepsi küçüktür ve çoğu benzersiz makyajlarından yararlanmazlar. Örneğin, Whomp’un Domino Harabeleri, yolunuzu belirli kısayollara indirecek olan Whomps’a sahiptir. Yönetim Kurulu sadece iki Whomps vardır, ancak, bu yüzden onları çok sık karşılaşmayın, ve bunu bile, Yönetim Kurulu etrafında uzun bir yol alarak bir dezavantaj çok koymak olmaz yeterince küçük. Super Mario Parti’nin dört panoları farklı hissetmiyorum, bu yüzden her biri için strateji tüm bu farklı olmayacak. Ve seçim için toplam sadece dört panoları olduğundan, Mario Parti modu oldukça hızlı bayat büyür.
Super Mario Party 80 minigames toplam vardır, sadece Mario parti 6 arkasında koyarak, 7, ve 9 miktar açısından. 80 minigames, neredeyse yarısı hareket kontrolü veya anahtarın Joy-Cons rumble özellikleri güveniyor. Üzülmeyin; hem hareket hem de rumble özellikleri şaşırtıcı derecede iyi çalışır ve Mario Parti serisindeki en akıllıca tasarlanmış oyunlardan bazıları için yapar. Örneğin, Toynak üzerinde Fiddler, sen ve üç Diğerleri yarış atları, ve joy-Con ile bir çekme geri hareket yapma dizginleri kırbaçlanan simüle eğer oynuyor şarkının beat ile hareket halinde puanınızı artırır. Bu gibi durumlarda, siz ve bir ortak içinde en ceviz var beş kutuları iddia ederek diğer takım atlatmak gerekir. Bunu toplayıp ve Joy-Con’un titreşim şiddetini ölçerek bir kutunun içeriğine ilişkin bir fikir olsun. Super Mario Party yalnızca tek bir Joy-Con ile hareket kontrolünü desteklediğinden, Oyunu el modunda veya Pro denetleyicisi ile oynayamazsınız.
Ortak Parti modu Mario Party 6 takım savaş modu Super Mario Parti’nin reimagining olduğunu. Kurallar Mario Parti moduna benzer, ancak tahtanın etrafında daha fazla yol var ve geçerken toplamak yerine bir yıldız almak için Toadette’in yerine inmeniz gerekiyor. Mario Parti modundan gelen küçük engeller, hem siz hem de eşiniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğinden, ortak partide geçmiş olmak için daha hileci hale gelir. Whomp’ı yoldan çıkarmak için ödeme yapmak sizi daha hızlı bir şekilde Yıldıza götürebilir, ancak bunu yapmak takım arkadaşınız da dahil olmak üzere diğer oyuncuları tuzağa düşürebilir. Bir sonraki mini oyunu kazanma ve onları serbest bırakmak için bir öğe satın almak için yeterli para kazanma imkanı var, ancak bu garanti değil. Bu tür bir düşünce ve öngörü miktarı, Parti modunda mevcut değildir.
Diğer büyük modlardan ikisi, River Survival ve Sound Stage, Mario Parti franchise için yeni. İkincisi sadece ritim minigames oynamak enerjik bir dans Yarışması ise eski, Co-op minigames oynarken tehlikeli bir nehir aşağı bir yolculuk hayatta kalmak için üç diğerleri ile birlikte çalışıyor vardır. Hem River Survival hem de Sound Stage, kısa olsa da, staple Mario parti formülüne alternatifler sunuyor. Co-op ve ritim minigames ayrıca Mario Parti serisinde en iyilerinden bazıları, özellikle de Toynakta Fiddler gibi ritim olanları, aslında ayakta duruyorsunuz ve oyunun karakterlerinin oluğuna uyacak şekilde dolaşıyorsunuz. Hem Co-op hem de Rhythm minigames, diğer head-to-head minigames’in ısıtılmış rekabetinden yoksundur, ancak bir odayı pompalarlar.
Super Mario Parti’nin son büyük modu, Challenge Road, oyunun tek oyunculu bir kampanyaya sahip olduğu en yakın yoldur, ancak 80 minigamesin kilidini açtıktan sonra açılır. Modu her biri daha zor hale getirmek için size yerleştirilen belirli handikapları ile her bir minigame ile oynamak vardır. Örneğin, bir yarış minigame parçanın tehlikeleri herhangi içine çalıştırmadan ilk sırada yer almak için meydan okuyabilir. Bu mod, Super Mario Partisine oyunun ömrünü uzatması gereken meydan okuma miktarını vermeye çok yakındır, ancak maalesef tokalar. Bir meydan okumada üç kez başarısız olursa, oyun sadece atlamak isteyip istemediğinizi sorar. Her zaman geri gelip isterseniz daha sonra meydan yendi, ama mod minigames herhangi atlayan için cezalandırır asla olabilir. Sürece yolun sonuna kadar olsun, ne olursa olsun oraya bir düzine zorlukları atladı Eğer, hala ihtiyacınız olan beş taşlar birini kazanacağım.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Super Mario Party ayrıca Super Star unvanını kazanmaya bağlı olmayan birkaç küçük mod ve özelliğe sahiptir. Mariothon’da, zaman tabanlı oyunlarda rakiplerinizi geride bırakan beş minigames’de yarışırsınız, turnuva merdiveninde ekstra puan kazanırsınız. Mariothon’un da çevrimiçi bir versiyonu var, ancak sunucular oyunun lansmanına kadar canlı değil. Kare kapalı da bir minigame tabanlı turnuva, ama her kazandıktan sonra, bir bölge alanı talep izin verilir. Başka bir oyuncunun topraklarının her iki tarafındaki toprak parçalarına sahip olmak size kendi alanını da ağlar ve oyun her alan doluncaya kadar devam eder. Kazanan, maçın sonunda en fazla alana sahip olan kişidir. Her iki mod da bir grup arkadaş arasında dostça rekabet ekstra seviyeleri oluşturur minigames oynarken için çaba için bir hedef verir.
Yeni ortak Parti, nehir hayatta kalma ve ses Sahne modları, en azından rekabetçi köklerine dönen Mario Parti moduna keyifli alternatifler katıyor.
Ayrıca, anahtarınızı nasıl konumlandırdığınıza ve topladığınız çıkartmalar duvarında bir duvarı kaplayabileceğiniz bir çıkartma odasına dayanan benzersiz oyunlar oynayabileceğiniz Toad’ın Rec odası da var. Her ikisi de Super Mario Partisine yapışmış gibi görünüyor; oyunu yatay bir düzlemde, kickstand modunda veya bir Rıhtımda çalınabilen bir konsolda koyarak haklı çıkarmak için eski ve ikincisi size dışarı çıkmak ve oyun içinde kazanılamaz özel çıkartmalar taramak ve almak için bazı Amiibos satın almak için bir neden vermek. Her ne kadar Toad’ın dinlenme odasında bakış açılarını değiştirme seçeneği-bir Kuşbakışı, sırt üstü veya sürahi görünümünden bir beyzbol sahasına bakmak gibi-ilginç bir hile olsa da, oyunların hiçbiri onlara nasıl baktığınızı ayarlayarak gerçekten daha iyi yapılmaz. Oturma odası hiç yatırım yapmaya değmez.
Super Mario Party hakkındaki her şey, serideki önceki başlıklara kıyasla daha küçük hissediyor. Mario Parti ve ortak parti modu küçük kurullarında oynamak ve Challenge Road gibi bazı modları, kolay küçük parçalar halinde oynamak için yapmak için net katmanlı noktaları var hem. Yani aslında el modunda hareket halindeyken Super Mario Parti oynayamaz tüm daha şaşırtıcı. Oyunda hareket tabanlı eylemleri gerçekleştirmek için ayrı bir Joy-Con’a ihtiyacınız olduğu göz önüne alındığında, mantıklı, ancak konsolun taşınabilirliğini aktif olarak kullanmanızı engelleyen bir oyun açma anahtarı görmek hala garip.
80 minigames Super Mario Parti’nin çeşitli çeşitler çoğu npcs usta zorluk kilidini kadar bir meydan okuma çok poz kadar akıllı ya da yetenekli değil gibi, dört oyuncu tam bir grup var, özellikle eğlenceli. Yeni ortak Parti, nehir hayatta kalma ve ses Sahne modları, en azından rekabetçi köklerine dönen Mario Parti moduna keyifli alternatifler katıyor. Ve benzersiz karakter zar blokları, Super Mario Parti’nin dört tahtasını Mario Parti moduna biraz uzun ömür verecek kadar sarsmasa bile, çok uzun süre sadece bir kazanan belirlemek için rasgeleliğe dayanan bir seriye küçük strateji anları uygularlar.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code