Oyunlar

Super Seducer

Pikap sanatçısı ol.
Kadınlar. Erkeklerin şehveti. Aralarındaki tartışmanın ana konusu. En güzel ve aynı zamanda karakter meselesinde en iyi kim kazanacak? Henüz seksimizin büyük bir yüzdesi için ve mutluluğu, yanlarında olan kadınlar ne kadar güzel olacağına bağlı. Bazı insanlar bunu yapmak ya da zaman ayırmak için günlük rutin bile önemli bölümlerini ihmal edebilmek için her şeyi yapacağız.
PUAs veya pikap sanatçıları. On yıldan uzun bir süredir erkeklerin doğal bir savunması. Biz flört ve seks tamamen απενοχοποιημένα dünyanın birçok ülkesinde olduğu zaman, 70 yıl, 80 ve 90 bazı bir geçiş gitti olarak oluşturuldu. Bununla birlikte, binyılın değişmesi ve İnternet ve sosyal medyanın işgali ile ezilme zirvesine ulaştı. Oluştu, bir” doygunluk”, kadınların çok sayıda mesajı olduğu gibi, bu yüzden ve onaylayın. Pikap sanatçıları, erkeklerin çoğunluğunun toplamından farklı olmaya çalışıyorlar ve fethetmek için arka bir güdüye sahip oldukları taktikler geliştiriyorlar. Bununla birlikte, kadınlar düzenli olanlardan çok şey öğrendiler ve bazıları bir erkeğin PUA olup olmadığını fark ettiler.
PUA sanatı 2005 yılında Kanadalı Erik von Markovik (aka Mystery) ve aşk maceralarını ve kadınlara çeşitli yöntemlerle kolayca nasıl yaklaşabileceğini anlatan Neil Strauss’un “The Game” kitabıyla başladı. 2006 televizyon dizisi pikap sanatçı izledi. Gizem, o flört ile bağlantısız diğer erkeklere öğrendim bir oyun gösterisi, nasıl kadınlara yaklaşmak. İkinci sezon yaptı ve dizi hileli sahne suçlandı. Bugün, Gizem yöntemi birçok kişi tarafından modası geçmiş olarak kabul edilir. Öte yandan, Richard La Ruina, ünlü bir Pick up sanatçı sadece kullanır ama geliştirdi ve Fmvs (tam hareketli Videolar) içeren video oyunu Süper Seducer, Minsk, Belarus çekildi ve nihai hedefi nasıl flört öğretmektir.

Flört etmeye başlayalım
Süper baştan çıkarıcı Size Yatak birkaç güzel örnekleri almak için yönetmek amacı ile uygun satırları söylemek gerekir hangi 10 seviyeleri vardır. Ne yazık ki, aktörler azdır, çünkü bazıları seviyeler arasında tekrarlanır. Da…hepsi Belarus’tan! Oyunun çekimi Minsk’te yapıldı ve dürüstçe diyaloglar ve aksanla gülüyordu, çünkü geçmişte Rus ile iki kez ilişki kurmuştum. La Ruina, Sovyet bloğundan güzel kadınları göstererek oyunun değerini artırırken (bazıları gerçek), ancak bunların kendi deneyimlerime ve περοσσότερων ‘ a dayandığını unutuyor. ilk önce para ile ve daha sonra bir PUA’DAN değil, değerle yaklaşılıyor.

Şahsen farklı ülkelerden daha fazla seviye ve daha fazla kadın tercih ederim. Bununla birlikte, Süper baştan çıkarıcı, Larry serisine kıyasla doğru bir tanışma oyununun mantığına daha yakındır, örneğin, tamamen bir oyundur. Burada aktörler ve kadınlar flört doğru ulaşmaya çalışacağız hangi ile 2-6 seçenekleri ile bir video var. Bir seçenekte başarısız olursanız, aynı noktadan yeniden deneyebilirsiniz. Doğru seçim de var ve bazen “ılımlı” bir seçim ” daha iyi olabilir”

“İyi akşamlar, fikrinizi istiyorum”
Süper baştan çıkarıcı üzerinde flört için rutinleri Gizem yöntemine dayanmaktadır. Kadının açılış pozisyonunda bir görüş açıcı ile statik olduğu durumlarda, “bir arkadaşım için bir hediye almak istiyorum ve fikrinizi istiyorum”gibi. Biz hareketli bir hedef var gün oyunda bir iltifat ile ön ve doğrudan gidin. Kulüpte dans edeceğiz ve tartışmayı açıcı ile açmayacağız. Bir seviye bir wingman ile bir oyun içerir, biliyorsun…bir arkadaş ulaşır ve ikincisi birkaç dakika sonra gelir.

Ülkenizde değilken flört öğrenin.

Tabii ki, ilk Yunanistan, daha sonra İtalya ve Kuzey Afrika ve Balkanların üçüncü ülkeleri hariç dünyanın birçok ülkesinde bu çalışmalar gibi çizgiler. Sadece…flört değil. Kırmızı hap fazıdır, başarı oranı daha küçüktür ve görünüşte ve tabii ki iyi bir yaşta, 18-35 yaşlarında bir yerde çekici olmanız gerekir. Ülkemizde bu çizgilerle flört etme girişimi, orduda nasıl ateş edileceğini öğrenmek gibi ve aniden kendinizi hareketli hedeflerle savaş halinde buluyorsunuz. Hadi, vur onlara. Hadi PUA’NIN buraya gelelim…özel kuvvetler için.
Dürüst olmak gerekirse, “gömleğini çıkar”, “arkadan almaya çalıştım”, “ona bir dickpick göster” veya “twerking yap”gibi komik skeçlerle sonuçlanan bazı seçeneklerle gülmekten öldüm. Sadece eğlence için oluşturulan ve çok hoş bir not vermek. Ayrıca, seçenekler dışında seviyeleri, içeren ve bir kadının vücut dili için ne anlama geldiğini size sorular. Ne yazık ki, tabii ki, bazı seçenekler Diğer La Ruina diyecekler ne belirtmek yok, ben yürümek ya da bir başlangıç için ne demek için doğru görünebilir, ancak, geçerli olacak vücut dili ortaya değil. En azından, La Ruina sonunda ilgili analiz ile uygun bir şekilde her seçeneği açıklar.

Psikoloji
Oyun farklı potansiyel ezmek bir sürü kapsar ve çeşitli doğru tırnak ile kadınların bok önlemek için yardımcı olur. Richard La Ruina biraz değer ile eğlenceli bir oyun oynar. Bana, tabii ki, bazı seçenekler, o dalgalar zaman soğuk bırakır gerçeği, Sovyet bloğunun kadınlarda çalışabilir bir şey gibi, ama Akdeniz veya Latin Amerika ülkelerinde bazı ilginç olmayan olarak almak için olabilir, bir izlenim yaptı. Hatta, sıçrama tekniği (başka bir yere anlık tarih) aynı zamanda çoğu zaman, sadece Amerikan, İngiliz veya rusça’da değil, genel olarak küresel düzeyde de çalışmaz.


Richard La Ruina kullanarak psikolojideki rutinler, nasıl kullanılacağına dair çok iyi ve iyi bir temel sağlar. Diğerleri arasında küp ve çilek bulacaksınız. Örneğin kapılar, kullandığım klasik bir favori gibi birçok rutinle karşılaşmadım. Ayrıca, oyunun büyük bir olumsuz hiçbir alternatif senaryolar olmasıdır. Diyaloglarda bir seçim, dallanmaya yol açmaz. Diyaloglardaki her şey doğrusal ve en azından trajik, çünkü tüm süreç bir oyunda değil, bir “kurumuş” öğretici gibidir. Örneğin, 15 cevaplara eşit olan ve yaklaşık 2.5 saat içinde bitmiş olan 10 seviyenin ortasında çekim yapmak, yaklaşık bir hafta sürdüklerini ima eder. Bu nedenle Süper baştan çıkarıcı fiyatı olması gerekenden daha yüksektir.

Senin için bir sonraki PUA olacak mı?
Süper Seducer can dünyasında. Katılan güzel aktörler, diyalogların gerçek olduğu ve gördüğünüz şeyin hileli olmadığı izlenimini verdiği için senaryo olmadığı gibi tamamen doğal bir şekilde tepki verirler. Ancak, gördüğünüz şey … bir harekettir. Bir senaryo için kameralar” ışıklar, aktörler ve temel bir “kılavuz” var. Düzenli bir çalışma denerseniz, başarı oranları düşük olmaya devam edecektir. Özellikle Yunanistan’da, %1-2 ulaşmak için şimdi %0.1-0.5, daha iyi.

Süper baştan çıkarıcı, teknik yaklaşımdaki diğer oyunlardan daha fazlasını sunar, ancak bir oyun olarak bağımsız olarak duramaz. Richard La Ruina taktikleri bir demet analiz ve her cevap olumlu haklı olduğunu. Vücudunun duruş, negs, psikolojik testler ve açıklamalar, tanınmış düzenli PUA dayalı ve olması gerektiği gibi analiz. Ama çok kısa süre ve katılan birkaç aktörler, bu en iyi değil. Daha dallanma diyaloglarından ve daha fazla aktörle birden fazla seviyeden bahsediyorsak, belki bir şeyler oluyordu. Ayrıca ,δδής, Vana’nın oyunu Steam’de bırakmayı neden mümkün kıldığını anlıyor, Sony nihayet reddedildi, başlangıçta bunu kabul etmişti. Açıkçası, PSN içeriğini inceleyen bazı insanlar, bir flört oyununun onaylanmayacağını, artık kadın üyelerle (Doom), fahişelerle (gta) seks ve diğer pek çok örnek ile oyunlar olduğunu düşünmektedir. Burada bir şey yok.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code