Oyunlar

Tekken 7: Yeni Karakterler

Negan’ı açıkladı. [GÜNCELLEŞTİRME]
[Orijinal yazı: 9/12/14] Tekken 7 için yeni bir karakter açıklandı. Lucky Chloe ve ben sadece Asya ve Avrupa’da geliyoruz.
Canlı yayın zaten yabancı forumlarda tartışıldı ve Tekken’in bazı hayranları “aptal” ve “aptal” bir karakter bulmuşlar.Diğerleri, Bandai Namco’daki oyun Direktörü Katsuhiro Harada tarafından Twitter’da sorulduğunda, karakteri çevrimiçi maçlarda engelleyebilir.
Şanslı Chloe’yi Gör. Ama sevimli değil mi?

Harada, “Amerikalılar sadece büyük kaslı adamlar istiyor” diyerek tepki gösterdi. Evet, ” sakin ol, şanslı Chloe sadece Asya ve Avrupa’da gelecek. Senin için kel bir dookie yapacağım.”
[Güncelleme: 4/1/15] Tekken 7’nin yapımcısı ve yönetmeni Katsuhiro Harada, oyunun kadrosu arasında olacak başka bir savaşçı duyurdu.
Bu Shaheen, bir Suudi! Özgeçmişi ve hareketleri henüz açıklanmadı.
Tekken 7 Japonya’da 2015 bu Φεβουάριο Arcade çıkacak. Şimdiye kadar konsollar için çıkış tarihini ilan etmedi.
[Güncelleme 2: 28/4/15 – o Gigas] Tekken 7’ye gelen yeni karakter ve bu sefer küçük boyutlara sahip. Gigas liste için yeni bir ektir ve aşağıdaki videoda görebilirsiniz:
[UPDATE 3: 27/1/16 – Nina Williams] birkaç saat önce yeni bir römork açıldı ve serinin en önemli isimlerinden biri olan Nina Williams’ı gösterdi.
Nina normalde Tekken 7 listesine yerleştirilecek.

[Güncelleme 4: 18/7/16 – Bob ve Master Raven] Bob ve Master Raven, Tekken 7 karakterlerinin listesine en yeni eklemelerdir. Bob serbest karate konusunda uzmanlaşmış, ninjutsu seksi usta Kuzgun iken. Banda Namco tarafından yayınlanan iki yeni savaşçının oyun videosunu görün:

[Güncelleme 5: 11/10/16 – Miguel] Bandai Namco’nun duyurusuna göre, Miguel Caballero Rojo, Tekken 7’deki karakterlerin listesine en yeni ek olacak.
Hikaye, Miguel’in mishima Zaibatsu’nun saldırısından kız kardeşinin ölümünden sonra Mishima klanından intikam almak istiyor. Aşağıda ilgili römork görebilirsiniz:
[Güncelleme 6: 11/12/16 – Kuma ve Panda] Bandai Namco, Tekken 7 listesine eklenecek iki yeni karakter açıkladı. Bu, lore’a göre Heihachi ve Ling Xiaoyu’nun evcil hayvanları olan Kuma ve Panda içindir. Aşağıda bir römork izleyin.
[Güncelleme 7: 25/1/17 – Eliza DLC olarak], Bandai Namco yaklaşan Tekken 7 için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, sonsuza dek yaşayan ve PS3 için Tekken Devrimi’nde ilk kez görüntülenen bir vampir olan Eliza’yı gösteriyor. Eliza, Tekken 7’yi önceden sipariş edenlere DLC olarak dağıtılacaktır. Aşağıdaki römorka bakın.

[Güncelleme 8: 2/3/17 – Eddy Gordo] Eddy Gordo, Bandai Namco yeni bir fragman yayınladığı için Tekken 7’de normale dönecek.

Capoeira tekniğinin bileni oldukça fanatik bir takipçiye sahiptir. Aşağıdaki videoyu görmek:
[UPDATE 9: 17/7/17 – Kaz Howard DLC] Bandai Namco, Evo 2017’de, Fatal Fury ve King of Fighters serisinden tyrant Kaz Howard’ın bu kış hazır olacağını ve oyunun sezon geçişinin bir bölümünü oluşturacak iki DLC karakterinden biri olacağını doğruladı. Aşağıdaki videoda tüm 3D zafer onu görmek:
Tekken 7, PC, PS4 ve Xbox One için 2 Haziran’dan zaten piyasaya sürüldü.

[UPDATE 10: 29/7/17 – Available Eliza] Tekken 7’nin yeni DLC’Sİ, geçen Ocak ayında meydana gelen Eliza, The fighter-vampire’i getiriyor.

Eliza ilk kez Tekken Devrimi’nde ortaya çıktı. Başlangıçta, Eliza, προπαρήγγειλαν Tekken 7, 5 Euro’luk bir fiyata satın alınabilir. Eliza’nın edinimi DLC’NİN kısa şeklidir, çünkü ilk büyük genişleme Ağustos ayında Tekken Bowl modu ve Geeser Howard karakteri ile gelecektir.

[Güncelleme 11: 14/11/17 – İşte Final Fantasy XV Noctis geliyor] Tekken 7 dünya turu finalinde, Final Fantasy XV Noctis yeni karakter oyunda onun görünümünü yapacak olacağı açıklandı. Noctis, FF XV’DE yönettiğimiz grubun dört “arkadaşından” biridir ve gerçek şu ki, onu seçtikleri ve daha güçlü ya da Gladiolus olarak seçmedikleri bir sürpriz olmasıdır. Duyuru römork bakın:

Otis, 2018 baharında DLC olarak satışa sunulacak.

[Güncelleme 12: 29/11/17 – kazlar Howard için bertaraf tarihi] Bandai Namco kazlar Howard Tekken 7 karakter listesine eklenecektir duyurdu yarın 30 Kasım. Onunla özelleştirme için yeni bir sahne ve yeni öğeler getirecektir. Howard Tekken Bowl modunda satışa sunulacak. Sezon geçişi olanlarınız, ücretsiz olarak alırsınız. Aksi takdirde, yarından itibaren satın alabilirsiniz.

[Güncelleme 13: 6/8/18 – The Walking Dead’den Negan] Bandai Namco, The Walking Dead’den Negan’ın Tekken 7’nin yeni kahramanı olacağını açıkladı. Jeffrey Dean Morgan tarafından oynanır.

Beyzbol sopası ile kahraman, Season Pass 2’in duyurusu bağlamında aşağıdaki videoda sunuldu, bu çok yakında.
RESİM GALERİSİ

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code