Fortnite

Tfue Fall Skirmish Fortnite Turnuvasını Kazandı

Turner “Tfue” Tenney, geçtiğimiz üç hafta boyunca ikinci Çorba turnuvasını kazandı ve Cuma günkü “Big Bonus” Solo yarışmasında galibiyet aldığını açıkladı. Tfue, iki hafta önce Güz Çiçeği’nde galip gelmişti ve bu süreçte 40.000 dolardan fazla kazanmıştı.

Epic Oyunları ile görüntü
Epic Oyunları ile görüntü
Epic Oyunları ile görüntü

Bu galibiyetle Tfue, 37.500 $ ‘lık büyük ödülün sahibi oldu. Nuh “Vivid” Wright ve Jake “Poach” Brumleve, yüksek profilli prodüktör oyuncuları ile ilk üçünü tamamladı ve Likit ikilisi 25.000 $ ‘dan fazla bireysel kazanç elde etti.

“Büyük Bonus” formatı, geçmiş turnuvaların öne çıktığı benzer bir tarz izledi. Oyuncular, Zafer Royales ya da yedi öldürme oyunları için üç puan kazandılar, aynı zamanda en iyi 10 bitirmek için puanlar ve tek bir oyunda en az üç eleme elde edebilirlerdi. Oyuncular, tek bir oyunda yedi oyuncudan fazlasını kaldırabildikleri takdirde nakit ve puan bonusu alacaklardır.
Yarışın Avrupa yakasında, Adam “Boyerxd” Boyer, büyük ödülünü kazanmak için afişin üstünden ve Kulüp’in toplamına doğru 170 puan kazanmayı başardı.

Çatışmalar başlangıcında tanıtılan Çatışma Kulüpleri arasındaki sıralamalar biraz değişti. Geçen hafta lider olan Fort Knights, daha sonra Bush Bandits tarafından gasp edildi. Şanslı Llamas da en son sırada kaçtı ve Rift Raiders’ı beşinci noktaya itti.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code