Oyunlar

That Dragon, Cancer

Hayatın sonu aniden geldiğinde.
Birkaç ay önce o Ejderha, kanser ve gerçek olaylara dayanan dokunaklı hikayesi için bilgilendirildi. Bir geliştirici Ryan Green, beş yaşındaki oğlu Joel Green’in kanserin son aşamasına geldiği hayatının acı verici dönemini paylaşmaya karar verdi. Gerçek şu ki, bir virüsün veya insanlığın mutasyonunun felaket sonuçlarının bilim kurgu senaryolarında sıklıkla görüyoruz. Ancak, benzer bir şeyle hiç karşılaşmadık. Kanser hastalığı teması, bazı başlık merkezi bir tema olmamıştı ve otorite bu indie interaktif film ile olmuş gibi görünüyor.

Geliştirici Ryan Green, dünyanın ne kadar değiştiğini bize göstermeye karar verdi, ancak ailesi küçük Joel’in hastalığının ilanıyla birlikte. Sonuç, Ejderha, kanser, itiraf edeceğim çok ilginç ve dokunaklı sahnelerle farklı bir indie, bu da insanla ilgili birkaç şeyi biraz farklı ve daha küresel olarak düşünmemizi sağladı.
Ölüm çağırdığında
Komut dosyası basittir ve öncelikle oyunda ortaya çıkar. Öne çıkaran Olası koz kartı. Joel Green, Yeşil ailesinin en küçük üyesi, sadece bir yıl yaşında kanser hastalığı tarafından meydan okudu. O andan itibaren, beş yıla kadar çocuk çeşitli aşamalardan geçti. Joel şimdi beş yaşında ve onun durumu ciddi olduğunda o Ejderha, kanser gerçekleşir. Önümüzdeki iki saat boyunca, sürece oyun olarak, Aile Yeşil diğer üyeleri ve sevgili Joel acı karşılamak için gidiyoruz.

Ördek, su, ekmek ol
O Ejderha, kanser gibi başka bir başlık oynamadım, ne bekleyeceğimi bilmiyorum, ne de skorda uygulamak zorunda olduğum sertlik derecesi. Kesinlikle Joel Green, Geliştirici Ryan Green oğlu anısına oluşturulan bir başlık konuşmak ve belki de babanın adına kişisel bir itfa daha ama her ilgilenen partiye öder bir ürün ise, biz düzgün yargılamak gerekir. Bununla birlikte, başlığa yönelik yaklaşımımız birkaç değişti…renkler son noktaya ulaşana kadar, duygusal ve nesnel ve tekrar geri gidiyor.
Çok özel indie oyunu davet edildiği basit bir yolculuk ile başlar…ördekleri besle. Hemen, mekaniğin nasıl çalışacağını ve herhangi bir işlevi gerçekleştirmek için herhangi bir özel hamleye ihtiyacınız olmadığını anlıyoruz. Ördek e ekmek vermek.x. sürece basit bir tıklama gibi ekmek ördek almak için. Ardından, alayı ayrılan alana başlıyoruz ve diyaloglar yoluyla cutscenes veya diğer sahnelerle devam ediyoruz. Hareket özgürlüğü, bu durumda mevcut olmayan bir kavramdır, ancak gerçek şu ki, buna ihtiyacım yok, çünkü hikaye, çevreyi değil, ilgi çeken şeydir.

Temel olarak hareketleriniz belirli bir alanda kısıtlanır ve senaryo elbette doğrusal olur. Herhangi bir interaktif film gibi, bu yüzden burada, etkileşim hemen ve kesinlikle gerekli içerir. Madde üzerinde, sunduğunuz çadırlar ve anılar Ryan Green’in zihninde yaşamak gibi görünüyor ve oğlu tarafından yaşanan ızdırap.
Her dakika.
Her bölüm yaklaşık beş ila on dakika sürer ve babanın önemli bir hafızasını içerir. Bizim öğrenme ve küçük Joel için yeni bir sır her yeni bölüm, bulmacayı çözmeye başlayan ve biz birlikte gitmek gibi herhangi bir soru cevap verdi. Cutscenes, o ejderhanın tarihini ve düşündüğünüz gibi anlamaya yardımcı olmaz, ancak yeni bir şey öğrenmenin bir yoludur. Oyun ile birlikte cutscenes biri diğer tamamlar nerede “öğrenmek, anlamak” bir sistem oluşturmak için. Bu, tabii ki, başından beri bunun ne olduğunu bilmeden bir oyun satın alan biri için bir sorun olabilir ve öğrenmek için sabrım yok, ancak daha basit bir şekilde istediklerini gösteren senaryoları tercih ediyor.

Ne kadar hızlı hoş ve kaygısız anlar trajik ve stresli değişiyor.
Bir sonraki adım için bölgede bakarken, ayrıntılara da dikkat etmek iyidir, böylece büyük önem taşıyan sırları keşfedeceksiniz. Bu, aile köpeğinin farklı bölümlerini incelerken konuşmaları dinlemek veya kanserin metastaz yaptığını öğrendiklerinde joel’in ebeveynlerinin düşüncelerini okumak gibi çeşitli faaliyetlerle elde edilebilir. O Ejderha, kanser her ayrıntıya ilgi olmayabilir çünkü sonuna kadar her bölümü gözden geçirmek için zorluyor değil. Aksine, çok farklı bir stille, başlık mümkün olduğunu aramak için hizmetinizdedir. Uzaydaki en küçük ayrıntılar bile, özellikle bulmacanın çözümü için değil, aynı zamanda babanın duygularını ve acısını daha iyi anlamak için önemlidir.
Bu gerçekten büyük bir izlenim o Ejderha, kanser her sahnede çok yüklü bir atmosferdir yaptı. Küçük Joel’e ve hatta ormanda sessiz bir yürüyüşe ne olduysa, basit sorulardan ailede büyük bir karışıklığa neden olur. Tipik bir örnek, joel’in ebeveynleri sağlık durumunun daha da kötüye gittiğini ve odanın suyla dolduğunu ve onları boğduğunu öğrendiklerinde. İlginç ve eğer bir ebeveynin nasıl geçtiğini, çocuğunun hastalıklarını görmek için, duygularımızın bu gerçeğin bize neden olduğu şey çok daha fazla. Özünde, o Ejderha aracılığıyla, kanser sevilen birinin kaybı için korkularımızı tanıyabilir veya bir süre Yeşil ailesinin yerine geçmeye çalışabiliriz.

Sanatsal dokunuşlar
O Ejderha, kanser birlik motorunda yaratıyor ve küçük bir grubun sonucu, Numinous Games adıyla. Başlık başlangıçta bir Ouya olarak piyasaya sürülecek şekilde programlandı, ancak daha sonra geliştiriciler daha fazla format için Kickstarter’a dönerseniz daha geniş bir kitleye erişebileceklerini fark ettiler. Optik sektör oldukça özeldir ve tüm sanat yönlerinden hoşlanmayabilir. Tüm nesneler, ortamlar ve insanlar daha düşük bütçe tonu vermek için bir sonuç ile birkaç çokgenler ile tasarlanmıştır. Grafik birkaç çokgenler ve acımasız detayları ile cel gölgeli.
affordable-uzay-Maceraları-4
Joel’in boş yüzünün, bariz nedenlerden ötürü ve ebeveynlerin modern oyunlarda bulduğumuz bir kişinin tam ayrıntısına sahip olmadığını belirtmek için. İzler, anılarla ve özgür düşüncelerle ilgili olarak bazen mantıklı görünmeyen belirli bir ruh hallerine sahiptir. Sen kanser hastalarının yakınları tarafından yapılan kartları okumak için, bir araba Joel olarak oynamak için yeteneği var, ama aynı zamanda çevrenin rahatlatıcı sesleri dinlerken, sakin olacak. Ancak, ebeveynler ve doktorlar arasındaki diyalogu, Ryan Green’in kaotik düşüncelerini ve Joel’in ağlamasını duyduğumuz birkaç üzücü an var.
O Ejderha size eşlik edecek müzik, kanser benzer bir macerada gördüğüm en iyi biridir. Ne zaman rahat ve ne zaman daha dinamik ve korkunç, yaşadığınız aşamaya bağlı olarak yoğunluğu. Bu alandaki çalışmalar örnek teşkil eder, film sadece müzik parçalarının uygun tasarım detaylarını kullanmadan Zihninize bir sahne basılabileceğini söyler. Sakin sesler ve bir sahnedeki küçük Joel’in kahkahaları, umutsuzluğun müziğinde her şeyin etrafınızda siyah olduğu bir sonraki seviyeye geçecektir.
Temiz Ara
Bu Ejderha için, Kanser bir nokta ve buhar üzerinde 15 euro maliyeti macera tıklayın. Süre sadece 2 saattir. Ancak, daha önce hiç görmediğiniz gibi duygular geçecek. Çocuğunuzun sağlığının sadece geçici bir sevinç sunacağını bilerek, bir babanın gözünden hayat yaşayacaksınız. Bir hayatın günün bu kadar erken bir son kullanma tarihi olduğunda, kimsenin onun yerine bulunmak istemediğini fark edersiniz. Belki Green, hayatın değerini daha iyi değerlendirmek için almak istedi.

Bu Ejderha, kanser dikkatimizi hak ediyor, çünkü yukarıdakilerin hepsinin heyecan verici ve genellikle ilginç bir macera olarak kabul edilmesi için bir ön koşul olmadığını kanıtlıyor. Ryan Green, artık hayatta olmayan oğlu Joel’e olan sevgisini paylaşmanın bir yolunu buldu. O Ejderha, kanser 12 Ocak 2016’da serbest bırakıldı, Joel hala hayatta olsaydı normalde 7 yaşında olacaktı. Bizim gibi büyümeyen talihsiz bir ruh için çok adanmış bir oyun. Koleksiyonunuza dahil etmeyi tercih ederseniz, artık bir video oyununun kriterlerinin çoğunu kaçırıyor.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code