Oyunlar

The Bug Butcher

Sızı arası canlanması.
Eminim hepimiz bir yerlerde bir çeşit Pang çalmış ya da duymuşsunuzdur. Özellikle oyun gazileri kesinlikle bu özel arcade shooter kapatmaya çalışırken, çarşı, ya da “φφάδικα “yeterli çeyrek beslenir. Değilse, her zaman PC ekranında bu deneyimi aktarmak ve size oyun küçük bir geçmişi öğretmek ve birlikte çok zaman tüketmek hangi göreceksiniz MAME emülatörü vardır.

Kısa bir tarihsel bakış yapma, ilk Pang (aka Buster Bros) Arcade için Japon geliştirme şirketi Mitchell tarafından 1989 yılında piyasaya sürüldü ve bir 2D yan kaydırma tetikçi. Bu Amacınız belli bir süre içinde, pistin üstüne bir silah tipi mızrak silahı ile bir ip ile dikey oklar unleashing, görünür ve dans pistinde sıçrama tüm kabarcıklar kırmaktır. Sadece büyük bir kabarcık ok, ya da ip dokunur, daha küçük ayrılır ve daha sonra küçük içine bu.k.
Pang birkaç power-ups içerir, yamaçlar gibi tırmanmaya gereken duvarlar ve merdivenler gibi engellerin eklenmesiyle, giderek zorlaştırırken, her parçanın bir arka plan olarak farklı ülkelerde önemli turistik bir fotoğraf vardır. Ayrıca 2 oyuncu Co-op bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Şirketin gelişiminin büyük cazibesi sayesinde Süper Pang (1990), Pang gibi diğer sürümleri serbest bırakmaya karar verdi! 3 (1995) ve güçlü! Güncellenmiş grafikler, daha fazla karakter, silah ve güç ups ile Pang (2000). Bu tarihi bakış açısını kapatırken, Pang fikrinin kredilerinin 1983’te Japon Hudson Soft tarafından piyasaya sürülen top topuna atfedildiği unutulmamalıdır. ZX Spektrum 48K için.

Bu yüzden 2016’ya giriyoruz. Nasıl fantezi grafikler, sofistike silahlar, güç-up bol Pang fikrine dayalı bir Arcade Shooter istiyorum, tüm bir uzay ortamı fonuyla? Bu karışım sadece Avusturya bağımsız geliştirme şirketi Awfully güzel Stüdyoları devraldı ve size hata kasap sunuyor.

“Galaksiler arası yok edici, beni çağırdın mı?”
Hata kasap senaryosu basit ama bu tür bir video oyunu için yeterli. Başarısız bir deneyden sonra ortaya çıkan büyük uzaylı böceklerden-canavarlardan, bir uzay laboratuvarını temizlemek için bilim adamları tarafından çağrılan bir galaksiler arası yok edicisin.

Böcek kasap düşmanları bir kabarcık değil, böcekler-dans pistinde Zıplayan canavarlar, size zarar vermeye çalışıyor. Her canavar alanında kendi davranış sıçrama vardır, ama ateş farklı gücü. Pang’nin reçetesini yakından takip eden büyük canavarlar, belirli sayıda yangının daha küçük parçalara ayrıldığını kabul ediyorlar. Özel dikkat bir asistan (ya da yardımcıları), otomatik olarak kaybetmenize yol açan bir şey bilim adamı yutmaya çalışıyoruz parçanın üst kısmında görünen sinsi örümcekler vermek olmalıdır. Sadece yerden yaklaşan ve tüm sağlık noktalarını kaldırarak, size atlama yutmak için deneyin, Zıplayan değil canavarlar diğer türleri ve canavarlar vardır-ateşböcekleri elektrik bir ışın ateş ve liste burada durmuyor. Tabii ki, yangına karşı artan direnç ve yok etmek için özel yeteneklere sahip bazı patron böcekleri de vardır.

Canavarlar ek olarak-düşman, ve parça çevresel engeller size yeterli sağlık noktaları soyma, işinizi zorlaştırıyor. Yangın, çekiçler, duvarlar ve yüzen platformlar hareketinizi kısıtlayacaktır, ancak bazıları sizin lehinize stratejik olarak faydalanabilirsiniz. Eğer belirli bir süre içinde her parçanın canavarlar tüm dalgaları tamamlamak için istendiği gibi düşman, zamanıdır. Pang fikrine aşina değilseniz, bilim adamı olarak endişelenmemeniz gerektiğini vurguluyoruz – başlangıçta asistanınız sizi kısa bir öğreticiyle zihniyetinize tanıtacaktır.

Silahlar, power-ups ve diğer arcade güzellikler
Böcekleri öldürdüğünüzde, daha sonra doğruluk, hasar ve yangın oranı gibi silahlarınızın çeşitli özelliklerini yükseltmek veya güç-up süresini artırmak için harcayabileceğiniz paraları düşürürler. Ayrıca paraları harcayarak, çevrenizdeki koruyucu bir kabarcık gibi (özünde, ekstra bir sağlık noktası gibi), hareket ettiğiniz hızı arttırmak veya açılan sayacın düşüşünü yavaşlatmak için perks alabilirsiniz.

Silahlar hata kasap ekstra ilgi ve dayanıklılık vermek için yeterlidir. Dışında basit makineli tüfek, bu sizin göreviniz için daha kolay hale düzenli yolda görünecektir lazer ışını, roketatar, Gatling silah ve Yıldırım silah, kilidini olacak yol boyunca, ana silahtır. Ancak dikkat edin, çünkü bunlar sınırlı miktarda mühimmat var, bu yüzden koruyucu olmalısınız ve düzenli olarak kullanın.

Güç-up sadece sınırlı bir süre için etrafında hareket düşmanca bir şey donuyor ve düşmanlarına doğru roket bir dizi yangın Homing füzeleri, sonu bombalar hızını artırır hız enjeksiyonu, Freeze bombası içerir. Arka arkaya gösterilen güç-up, bunu kullanmak mümkün iken zamanla çevrelerindeki bar doldurmak gerekir, ama düşmanları öldürerek hızlandırabilir. Böcek-canavarlar imha sırasında ekstra sağlık, çift hasar ve mermi fırtına (ponponları iki katı hız) içeren ekstra güç-up bırakın. Panik modunda karşılaşacak ve size ekstra zaman verir zaman izle.

Bir combo, benim sevinç
Amacınız yabancı böceklerin parça temizliği dışında, ve mümkün olduğunca puan elde etmek ve aramızda, bunun bütün sis var. Öldürmek her düşman için puanınızı Yukarı gider. Eğer gerçekten büyük bir puan istiyorsanız sağlık kaybetmeden, yapmak kaç ardışık öldürür bağlı puanınızı çarpar Combo metre yüksek tutmak için dikkat çekmek gerekir. Her parçanın sonunda, elde ettiğiniz puana bağlı olarak, bir, iki veya üç yıldızla ödüllendirilirsiniz, bu da çok yüksek bir combo sayacını yönetirseniz ekstra paralar anlamına gelir; ayrıca ekstra paralar da alırsınız.
Hata Kasapının kullanımı αμεσότατος, doğru, çok basit ve reflekslerinizin gerçek yeteneklerini mükemmel bir şekilde yakalayacak. Öne çıkan, karakterinizin bir yönde hızlı çalışmasını sağlayan düğme çizgisinin eklenmesidir, dikkat gerektiren bir şey ve sadece sizin lehinize kullanmak için yeterli uygulama. Birkaç kez olmayacak, “καρφωθείτε” bir canavarın üstüne, yere dokunduğu an, başka bir şeyden kaçınmaya çalışıyor. Ayrıca, önemli bir unsur autofire’dir, bu nedenle karakteriniz karşılık gelen anahtar/düğmeyi basılı tuttuğunuz sürece otomatik olarak ateş eder ve klavye/joystick’i düğmeden sökmek zorunda kalmazsınız-ezme. Ama kapılmak ve güç-up ve değerli cephane, anlamsız güçlü silah israf edecek, çünkü anahtar aşağı unutma. Bu, anahtarın sıkışmasını önlemek için geliştirme şirketi tarafından çok akıllı bir harekettir, ayrıca güç-up’lar zamanla değil, zamanla tüketilir.

Özel gruplar-bastırma
Arcade oyunu bu tür ekip çalışması, αποιδεκνύεται-biz de sikke-op son derece eğlenceli bildiğimiz gibi, bazen katılan iki oyuncu arasında karışık olsun bile. Arcade modunda 5 farklı ortamlarda giderek artan zorluk 30 parça” temiz ” gerekecek. Ayrıca hayatta kalma modu bir tür panik modu, oynayabilir, belirli bir süre için düşman büyük dalgalar hayatta istenir. Arcade modunda olduğu gibi, topladığınız paralar ile silah, güç-up ve karakterinizi yükseltebilirsiniz, ancak bir kez kaybedersiniz ve tüm yükseltmeleri kaybedersiniz.

Panik modunda, kolay bir zorluk seviyesi olmadığını, bu yüzden 3 sağlık noktasıyla başladığınızı (uygun yükseltmeleri satın alırsanız 4 yapabileceğiniz) unutmayın. Daha sert iseniz sadece bir sağlık noktasına sahip, sert deneyebilirsiniz. Son olarak, aynı klavyede (gölgelenmeden bir klavyenin şanslı sahipleri iseniz) bile bir panik co-op bir arkadaşınızla yerel co-op oynayabilirsiniz. Kooperatifte, birisi kaybederse, diğer kişi belirli bir süre içinde onu canlandırmak veya ikisini de kaybetmek için bir şansa sahip olmalıdır. Bu noktada, çevrimiçi modun toplam eksikliğine, güç ve tekrarlanabilirlik açısından gerçekten yeni bir nefes verecek bir şeye işaret ettim.

Kolay ya da sığ düşünmeyin. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.
Devam edelim. Zorluk giderek arttıkça hata kasap Çarşı modu, yaklaşık 3 saat işgal edecek ve ileri düzeylerde düzenli ile oynarken değil, özellikle tekrar tekrar kaybedersiniz matematiksel olarak belli. Bu garip geliyor ve eğer, hata kasap düzgün güç-up kullanan ve uzun bir süre müdahale olmadan üst üste canavarları öldürerek, ya da bir hayat kaybetmeden, iyi bir skor başlatılması ve yüksek düzeyde açılan metre korumak yapmak istiyorum, özellikle düzenli gerektirir. Yukarıda belirtildiği gibi, sen izole ve puanınızı catapulting art arda düşmanları decimating, duvarlar ve asma platformlar yararlanabilirsiniz. Hayati önem taşıyan, bir sonraki canavarlar dalgasında görüneceği noktaları gösteren kafatasları olan kırmızı işaretlerdir, bu nedenle özellikle gösterge düşükse, hemen oturmadığınızdan emin olun.
Dürüst olacağım. Ruh sağlığımın korunması için, 8 sağlık noktam vardı, bana biraz daha tembel ve μπακαλίστικο stili için yer verdim. Orta zorlukta sağlık noktaları zor iken 4’e indirgenir, sadece bir tane var, sabrınıza gerçekten meydan okuyacak ve sinirinizin gücünü test edecek bir şey.

Karikatür estetik, ritimleri yenmek için
Hata kasap grafik yeterli hayal gücü ve mizahi tarzı ile elle boyanmış ayrıntılı ve net sprites oluşur. Saniyede 60 karede çalışıyorsa, sprites çerçeveleri daha azdır, ancak bu size ekstra karikatürize karakter verir. Silah ve güç-up görsel etkileri hayal kırıklığına uğratmayacak iken her yabancı böcek, kendi karakteri, renk ve davranış vardır. Başlangıçta, ekranın aşırı yanıp sönmesini genel kaostan rahatsız edebilir ve rahatsız edebilirsiniz, ancak yakında buna alışacaksınız. Bu noktada, sistem gereksinimlerinin oldukça düşük olduğunu belirtmek gerekir, bu nedenle oynamak uzun sürmez ve çoğu eski veya zayıf PC’de.

Ses alanı efektleri mükemmel grafik karikatürümsü tarzı ile uyum ve müzik sizi rahatsız ve arcade eylem ritim oranları size eşlik yok özel bir şey değildir.
İyi bir canlanma
Gördüğünüz gibi, hata kasap sorunları ve kırmızı bayraklar için küçük bir oda ima basit bir oyun fikir ve yürütme vardır. Kesinlikle negatif olarak tanımlanmanız gerekiyorsa, birkaç modla sınırlı olacaktır ve yukarıda bahsedilen çevrimiçi çok oyunculu eksikliği, Eğer gerçekten dayanıklılığı artırırsa. Ayrıca, daha az önemli ve tamamen öznel olarak yargılamak, menü biraz daha yönetilebilir olabilir, özellikle de onu seviyorum ve genç yaşta.

Özetle, hata kasap amacına ulaştı. Eski bir fikir almak ve taze, hızlı tempolu ve bağımlılık Arcade Shooter adapte. Evet, karikatürümsü, renkli grafikler, fikir ve kullanımda basit bir şey olduğu için, her yaştan oyunculara hitap ediyor, ancak ilginizi korumak için bol miktarda silah, yükseltme, bonus ile zenginleştiriliyor.

Eğer Pang düşkün ya da değil olsun, biz hata kasap tavsiye edemez hiçbir neden yoktur. En şüpheci, tüm bu eğlenceli ve benzersiz paket için maliyeti 8 euro vermek için ikna olmak için, buhar sayfasında mevcuttur ücretsiz demo denemeye değer. Kapanış, biz çok güzel Stüdyoları gelecekte ek içerik ve özellikle çevrimiçi modda eklemek için umuyoruz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code