Oyunlar

The Cat Lady

Kedi dokuz yaşıyor ve hepsi. Sen?
Yeni bir şirket gelişiminin doğuşu sadece bizi mutlu edebilir, zihnimizin arkasında kurucularının yaratıcı zihinlerinden çok sayıda büyük dijital deneyim gelmesini umuyor. Harvester Oyunları Altı yıl önce kurulmuş ve onun kredi, düşüş ve macera türüne ait kedi Bayan, iki genel başlık vardır bağımsız bir şirkettir. Downfall’ı ücretsiz olarak indirme imkanı var, ancak sabrım olduğu için bunu yapmanızı öneririm, çünkü en son bilgiler kodun toplam bir yeniden yapımı hakkında konuşuyor ve bu yılın ilerleyen saatlerinde Steam aracılığıyla yayınlanıyor.

Downfall ve Cat Lady arkasındaki beyni remigiusz Michalski, yukarıda belirtilen menkul arsa görünür hale gelir mükemmel zeka ile bir video oyunu tasarımcısı. Michalski’nin korku tarzıyla olan takıntısının ve insan ruhunun en karanlık ruhlarının çalışmalarının ikinci bir özelliği, akıl hastalığının ilk elden deneyimine sahip olup olmadığını merak etmemi sağlıyor. Ya o ya da değil, kedi Bayan sonraki sunum göreceksiniz gibi oyunlar oynamak olanlara terör ve heyecan neden yeteneği benzersizdir vardır. Biraz siyah numara…Macerada tanıştığım en orijinal karakterlerden biri olan Cat Lady, kedilerle çılgın Bayan, ya da “γατού” I tercih ederseniz, nereden geldiğimizi biliyoruz. Bu yaklaşan veya menopoz aşamasını ve her mahalle genellikle bir vardır, çünkü hepsini tanımlayabilirsiniz karakterin yapısını geçti bu yaşta gelişmiş bir kadındır. “Γατού” yalnız bir hayat sürüyoruz ve insan varlığını bir grup kediyle, onları kodlamak ve onlarla oynamak istediğimiz harika yaratıklarla değiştirdik. Eski ayakkabılarında arkadaş ve akraba grupları yazmadım, bu yüzden kedigillerin sürekli etkileşimi ve cinsel yaşam eksikliği onu her zaman rahatsız eden ve mahalledeki sefaletini koparan sefil bir yaratığa dönüştürdü. Yukarıdaki açıklama tüm mükemmel uyuyor…”γατούδες” dünyada değil, aynı zamanda Susan Ashworth, oyunun süresi boyunca kontrol istenir anti-kahraman. Suzan hayatında o kadar umutsuz ki, bir gün şeker gibi bir şişe hap yutmak için büyük bir karar alır, gitmek için bir görünüm ile…cehennem.

Tüm onlar bile başlamadan önce bizim karakter için bitirmek gibi görünse de, Susan bu söyleyerek geçerli olduğunu keşfeder “ölüm sadece başlangıçtır”, eğer εκστόμιζες West olarak (gençleştirici, H hikayelerinin sevgili kahraman. p. Lovecraft). Yaşam ve ölüm arasındaki garip bir dünyada taşınabilen Susan, ölümün yıkıcı gücünü temsil eden ve beş kötü insanı yok etmeyi vaat eden bir ajan olmaya zorlanan korkunç bir γραία önünde yer almaktadır. Teklifi reddederse, yaşlı kadın ona işkence ve karanlık dolu sonsuz bir varoluş vaat ediyor. Susan’ın yaşam dünyasına dönüşü, bir dizi kanlı olay ortaya çıkıyor.Kedi hanımının ana menüsünün önünde haşhaş yapmadan önce bile, veren şirket ekranının 7 logosunu gördüm. İki gök cisimleri harika görünüyor fon müziği büyük bir patlama üreten, uzayda çarpışır, Film Sunshine güneş John Murphy parça yüzeyi. Θεικότερες müziğini düşündüğüm andan itibaren, ruhumun güneşi yıkayan ve çiçekleri açan bir çiçek gibi açtığının farkına vardığınızı duydum. Bu ilk ve kedi Bayan oynarken sevinç hissettim son kez oldu.

Duygulu
“Tezgah” Michalski’nin programlanması ile siyah olan ve bize oyunculara sürekli umutsuzluk veren büyük bir goblen ördü. Kedi Bayan modern toplumlarda endemik depresyon ve akıl hastalığı ile ilgilenir. Kedi hanımının hikayesi yedi bölümde düzenlenmiştir ve efsanenin yapısı gerçekten örnek teşkil etmektedir. Akıl hocası olarak hareket eden şeytani eski figürden eylem çağrısını kabul eden bir kahramanımız var. İlk başta Susan görevi reddediyor, huzur içinde dinlenmesine izin vermek istiyor. Sadece kabul edin ve bir dizi maceraya katılın, çok daha kötü psikolojiye sahip karakterlerle yüzleşin, yeni arkadaşlar edinin ve süreçteki bir adam gibi sürekli büyün.Benlik bilincinde Susan’ın yolculuğu gerçekten şok edici ve beni tiksindiren maceranın başlangıcına götüren umutsuzluğun o kadar yoğun olduğu gerçeğini gizlemiyorum, oyunu yerinde durdurmak için ciddi düşündüm. Neyse ki yapmadım ve birçok καλοσχεδιασμένους karakteri, diyalogları, edebi seviyesi ve duygusal olarak yüklü sahnelerle ödüllendirildim. Michalski, karakterin kırık ruhunu dışsallaştırmakla sınırlı değildir, ancak gerilim içinde uzun süre korurken, kedi Bayanının birkaç bölümünden sonra ruhun karartılmasının nedenlerini ortaya çıkarır.

Başlangıçta her şeyi yapısında ideal buldum, aynı zamanda komut dosyasının yürütülmesinde beklentilerim daha da büyüktü. Şahsen, belirsiz olan karanlık şekerin gerekliliklerini bekliyordum, yani gösterdiğiniz şey değildi, ama ne yazık ki, bu olmadı. Ayrıca, Sahne varlığında bir dengesizlik ve en az bir süre ortaya çıkan Susan’ın düşmanlarından birinin ve sanki önemsiz biri gibi επολοθρεύθηκε rahat eylemini tespit ettim. Yukarıdakileri bir kenara koyarsanız, kedi hanımının arsası size duyguları dolduracak ve başlangıç aşamasını halledebilirseniz finale çıkacaksınız.

Maceramda tanıştığım az sayıda karakterden daha çok sevdim Mitzi, tek arkadaş Suzan’a dönüşen büyük sorunları olan iyimser bir kız. Diğer karakterlerin çoğu βδελυροί’e kayıtsızdır, bu yüzden Suzan ile συμπάσχοντας ve suçlarından dolayı yoğun bir öfke hissettiğimi hayal edebilirsiniz.
Karanlıkta macera
Kedi hanımının kullanımı o kadar basit ki, baskın elin iki veya üç parmağını kullanmayacaksınız. Klasik WASD tuşları ile ekranda ilgi noktaları bulmak ve benim seçenekleri yaptım girdiğinizde Wang ile, kasvetli dünyada sağa ve sola doğru hareket ettirin. Aynı prosedür takip edilir ve diyalogların menüsü, zaten okumanız durumunda görüşmeleri kolaylaştıran boşluk çubuğunun eklenmesiyle birlikte. Oyunun rahat kontrol sisteminin piksel AVI ihtiyacını ortadan kaldırdığını fark edersiniz, çünkü dikkatimizi hak eden noktalar, Suzan’ı önlerinden geçerken otomatik olarak görüntülenir.

Görmek kedi Bayan gezileri arasında emin olun, ve hiçbir animasyon filmi ağır bir atmosfer ödemek değil.
Envanter her zaman ekranın alt kısmında görünür ve bu yüzden şeylerin yeniden sınıflanması için envanterini sık sık girmek için diğer maceralara hissettiğim ihtiyacından muaf tuttuğum öğelerin çoğunu her zaman görmeliyim. Şeyleri basitleştirerek, kedi Bayan envanter nesnelerin bir karıştırma gerektirmez, bu yüzden tüm ekranda yapılan sonsuz deneyler, unutun. Taşıma basitleştirme arsa, bulmaca sonra bir macera ikinci en önemli parçası bizim dikkat konsantrasyonunu destekler.
Bulmaca sayısı yeterince büyüktür, ancak bunları çözmek her zaman bulunduğunuz yerin belirli yasaları tarafından takip edilir. Örneğin, intihar girişiminden sonra Suzan’ı gezen Araf’ta, istediğiniz bir yere dönüşünüz için yolu kapattığını ve açık düzün kilitli bir kapı ile değiştirildiğini bulmak oldukça makul! Büyük sürprizimle, Yolumda bulduğum bir kuzgunu takip ettim ve kapıyı nasıl hackleyeceğimi düşünerek çok fazla zaman harcadığım kilitli bir evin içine taşıdığımı buldum.

Şimdiye kadar karşılaştığım en zor bulmaca çevre idi ve arka planda fiziksel nesneler yaratan şekilleri anlayana kadar büyük dikkat gerektiriyordu. Ben de doğru bir çıkış ve karmaşa diğer yol açar hangi iki kapı arasında seçim yapmak zorunda nerede orada en iyi bilinen bulmaca biri ile yüz yüze kendimi buldum. İki deforme yaratıklar birimiz her zaman yalan ve diğer her zaman gerçeği ile her iki tarafında durmak ve onlara sadece bir soru sorabilirsiniz. Zaten bu kez beyin teaserlar bir kitap açıldı okudum klasik bulmaca. Bulmacanın alanında, en zor ve önümüzdeki birkaç bölümü yalnızca bir istisna ile çok daha kolay hale getirmek için ilk birkaç bölümle çok düzensiz bir dağılım fark ettim. Hiç çevrimiçi “cliff notes” açmayın ve kazanan istenen memnuniyetini hissetmek için kendi başlarına tüm aşmak için öneririz.

Eğer finali etkileyecek kararlar almak istenecektir macera veri noktaları bu yüzden tekrar oynamak için hiçbir yolu yoktur durumda o kadar sağlıksız olduğu için oraya bir kez oyunu kaydetmek için tavsiye. Yaklaşık 8-9 saat meşgul olmalı, onun kaderi Susan götürmek kadar. Şahsen, 10’dan fazla yer aldım ve daha sonra başarıların geri kalanını açmak için son kurtarmaya geri dönmek için hiçbir havamda değildim. Bu kadar alçakgönüllülük yeter!

Catwoman’a aşık!
Kedinin Bayanını kavradığı konular kasvetli ve çok rahatsız edici çünkü zamanımızın iç karartıcı iklimini yansıtıyorlar. Ana ekrandan harika finale kadar sadece bizi ilgilendirmiyor ve eğlendirmek için değil, aynı zamanda zamanımızın malaises’inde de bizi rahatsız ediyor. Bu buhar maliyeti fazla 9 euro değer heyecan verici ve eğlenceli bir macera oyunu.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code