Oyunlar

The Forest

Orman seni arıyor.
Hayatta kalmanın zafer günleri geçti ve dürüst olmak gerekirse ne zaman döneceğimi bilmiyoruz ve eğer. Mantık, onlarla başa çıkmak için en çok durduktan bir süre sonra, onlara olan talebin artacağını söylüyor. Hayatta kalma, halkın gerçekçilik için susadığı bir zamanda yükseldi. Karakterinin aç olmasını, acıyı hissetmesini, hayatta kalması için savaşmasını ve yiyecek, ısı veya soğuk uyku gibi günlük yaşamın yönleri olmadan yaşamamasını istedi, izledik ama asla önemli bir rol oynamadı.

Yıldızlarının batısı döneminde Endnight Games tarafından ormanda ortaya çıktı. Resmi olarak 30 Nisan’da Steam’de yayınlandı, ancak bu 2014 itibariyle erken erişim biçimindeydi. Bildiğiniz gibi bu dönem çok büyük ve herkes artık böceklerin ve kötü optimizasyon yaptığım bir noktada olmasını beklemiyordu. Bakalım neler oluyor. İncelemenin temel parçalarını unutmamak için, buhar üzerinde 17 Euro’luk bir fiyata bulacaksınız. orman hava sefalet Sunulan minimum hikaye için tetikleyici, oğlunuzla birlikte seyahat ettiğiniz uçağın kazasıdır. Düşüşten sonra hayatta kalacağız, ancak oğlu garip antropomorfik yaratıklar tarafından kaçırıldı. Amacınız bir rakip olarak size sadece tanımlanamayan yaratıklar ve aynı doğa sahip, oğlunuz ve hayatta kalanların geri kalanı hem bulmaktır.

Çoğu hayatta kalma gibi, burada arsa oyunun önünde ikinci sırada yer alıyor ve endişeniz hayatta kalma ve sıkıcı ve ilham almayan görevlerden “hapsedilmiş” olmasına rağmen oyundan zevk almak. Bundan daha iyi şeyler olduğunu garanti ederim. orman doğanın güçleri.. ve sadece Her şeyi bağışlamamızı sağlayan bir dünyada yaşamak, bazen neredeyse hiçbir şeyimiz olmayan bir durumda kendimizi düşünmek zordur. burada aşk ve biz birkaç gün, internet bağlantısı için yok ilkel hissediyorum. Endnight oyunlarının Başlığı ruhunuza merhamet etmeyecektir ve sizi cennetin bozuk bir fatihinin yanında bir dünyaya atacaktır. İnsan marifetinin bir zamanlar güçlü sembolü, düşmanca bir dünyada yenildi. Başka bir Prometheus olarak, yaşadığınız kazaya dönüştüğünüz ilkel adama ateşi getirmeniz gerekecek. Yangın kültür geldikten sonra. Sen inşa etmek için fırsat vardı asla düşünmek üsleri içine almak için küçük parçalar koyarak başlayacaktır. Eğer bir savaş var mı ya da her durum şiddet ile üstesinden gelinemez gibi kurnaz kullanacak.

Ormanda bir kez daha görmeyi beklediğim dört yıllık bir süre geçtikten sonra, erken erişim periyodunu rahatsız eden rahatsız edici hataların olmaması, aynı zamanda birçok kez rahatsız olan ve bir derece olan κάκιστου optimizasyonunun düzeltilmesi. Tüm bu sorunların çoğunlukla çözüldüğünü ve şimdi rahatsızlık duyduğum tecrübenin büyük bir zevkle buldum. Grafikler nefes kesici olmadan iyidir, ancak başlangıçta 2014’te piyasaya sürüldüğünden beri bir güncelleme alabilir. Animasyonlar da iyi bir seviyede ve optik bulmaca doldurarak ve tatmin edici bir sonuç geride bırakarak, bir robot gibi görünmüyor yönetmek. Soundtrack zihninizde bir melodi bırakmadan nazikçe eşlik eder, ancak ses efektleri işlerini ve daha fazlasını yaparken onu tehdit eden bir atmosfer verir. Ben burada yeterince uzun yaşayacak bilmek atlama papağan balık ile küçük bir sorun olanlar için!Doğaya ve mutant tehdidine karşı, düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız istenir.

Survivor günü, gece savaşçı Işık senin en büyük müttefikin. Gün, malzeme ve yiyecek bulmak için en iyi fırsattır. İlk barınak veya silah inşa etmek, ve ikincisi, tabii ki, hayatta kalmak için. Açlık, susuzluk ve yorgunluk yok değildir, ancak ana nedenler harekete geçirilebilir. Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Akşamları, tam tersine, bir ve sadece ve tercihen müstahkem bir noktada oturmanız gereken zaman, aynı zamanda bölgenin sakinlerinin mutantları size ziyaretlerini yapacak ve niyetleri sadece asil değil. Ancak, karanlığın sadece saat rahatsız olmayacak ve ilk birkaç gün boyunca sizi fark oldukça zor hale herhangi bir zamanda onların görünümünü yapacaktır. Rakipleriniz de iyi yapılmış ve sadece akılsız bir tehdit değil, yaklaşımınız dikkatli bir şekilde size saldırmadan, kendinizi onlara baktığınızda bulduğunuz yere saldırıyor

Son ayrıntıya kadar üsleri oluşturun
Endnight Oyunları unvanını gerçekten öne çıkaran şey, yapabileceğiniz geniş binadır. Bunlara ilk bakışta başınızı döndürecek pek çok seçenek var. Binaların, tuzakların ve çeşitli destekleyici yapıların çeşitliliği o kadar etkileyici ki, belki de απελπιστείτε ve başlangıçta birçoğunun yararlılığını öğrenmeye çalışıyor. Bina hakkında çok ilginç bir özellik, bir taban inşa edebilmenizdir-bir hologram, inşa etmek istediğiniz yerlere istediğiniz yapıları yerleştirerek, malzemeleri yavaşça doldurarak normal olarak yerleştirebilirsiniz.
Silahların çeşitliliği de tatmin edicidir ve çeşitli Kategorilere ayrılır: yakın dövüş, eksenler, menzilli, mermiler, mühimmat ve bu Kategorilere ait olmayan diğer şeyler. Örneğin makineli tüfekler için etkileyici silahlar yapma yeteneğine sahip olmayacağınız tek istisna ile her ihtiyacınız için idealdir. Onları işlemek bir kerede hissetmek o kadar kolay değil, ancak birkaç saat içinde dramatik bir şekilde iyileşmiş olacaksınız.
Hem bina hem de armatür sadelik derecesini korur. Sen ilk kez singleplayer ve çok oyunculu hem de oynamak için yeteneği var bu yüzden bile temellerini bilmeden başkalarıyla oynamak yok en iyi öğretici olduğunu. Bir sunucu bulmak için yaptığım çabalarda, aramam iyi bir sayıda sunucuda birkaç aktif oyuncu olduğu için 2-3 dakikadan fazla sürmedi. Sorun, birçok durumda bazı insanlara “ait” olduğu için sunuculardan yasak yedik ve yabancılar istemiyordu, iletişim birçok kez kolay değildi, onu bulmak için olan mükemmel bir sunucu hariç.

Eğer yapmanız gereken sonuna kadar zevk istiyorsanız arkadaşlarınızla oynamak için. Danışma daha iyi olacak ve onlarla sıfırdan bir şey yaratma hissi benzersizdir. Surlar, evler, sizi ve takım arkadaşlarınızı canlı tutacak destek binaları dolu güçlü bir tabanın oluşturulması süreci uzun ve sıkıcı, birçok kez kendinizi ölü uçlarda bulacaksınız, ancak PES etmezseniz veya kaybetmezseniz, cömertçe ödüllendirileceksiniz. 2018 için en iyi hayatta kalma orman 5Ένα
Eğer sizin ve arkadaşlarınız için iyi bir hayatta kalma Başlığı arayışı içinde iseniz, Orman sizin için en iyi seçenek değilse en iyilerinden biridir. Fiyat düşük ve bunu haklı çıkarmak için yeterince büyük derinliği. Ama şirket ile oynamak için emin olun, hem de tüm nokta budur.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code