Oyunlar

The Gardens Between Review – Dance Among The Stars

Tek bir oturuşta tamamlanabilen bir oyun, dış etkenlerden yola çıkmadan baştan sona bir fikir yaşamak için bir fırsattır. Bu sadece en acımasız brutes bir gauntlet var bir patron acele olabilir, ya da maddenin kalbine alarak kısa çalışma zamanı en iyi şekilde dokunaklı bir masal olabilir. Kısa formatlı bir oyun, zamanı gelmeden önce toparlanma riski taşır, ancak doğru şekilde tempolu olarak, doğru fikir geldiğinde mükemmel bir uyum olabilir. Bahçeler arasında söz konusu olduğunda, duygusal bir macerada iki arkadaş arasında ekranda oynayan içten etkileşimler oyunu kısa ama tatlı tanımını yapar.
Karanlık ve fırtınalı bir gece başlar, sanki sihir ile iki arkadaş, rahat treehouse’daki yağmurdan saklanırken garip bir dünyaya çekilir. Suyun hakim olduğu bir gezegende gerçekleşirler ve ağaç evi-açık teknelerini kullanarak yelken açtıkları adalar, gerçek dünya nesneleriyle yeniden yaratılan anılarının tezahürleridir. Supersized kanepeler ve knick-knacks hayali boyutta yapılar ve engeller olarak işlev görür ve bazen bulmacaları çözmek için kullanılan mekanizmalar olarak. Her adada amacınız bir yolun sonuna ulaşmak ve ışık bir küre teslim etmektir-gece gökyüzünde takımyıldızları olarak arkadaş anıları katılaşır bir süreç.
Her karakterin eylemleri etkisi olsa, doğrudan onların hareketlerini kontrol edemezsin. Onları ve fro’ya taşımak yerine, zamanı ileri ve geri kaydırabilirsiniz ve iki karakter ayni bir yol boyunca yürüyecektir. Her biri farklı bir kabiliyete sahiptir-biri ışık kürelerini taşımak için bir lamba taşıyabilir ve diğeri çevre içindeki yapbozla ilgili unsurları yeniden yapılandıran anahtarları etkinleştirebilir.

Çevre bulmaca dreamlogic kullanımını gerektiren alışılmışın dışında headscratchers basit neden-ve-etkisi senaryoları gamı çalıştırın. Hemen hemen her durumda gerekli ipuçları gözlerinizin önünde; zaman ve fro değişen ve şeyler değiştirmek şekilde yakın dikkat genellikle bir çözüm anlamak için gereken tek şey. Hile genellikle onları gevşek izin zamanında doğru anı bulma ile birlikte zamanın kavramak serbest nesnelerin manipülasyon olduğunu.
Bu bulmacalar olmadan bahçeler bir saat sürecek şekilde mücadele eder, ancak mütevazi bir şekilde zorlu ve yaratıcı olmasına rağmen, bir şekilde büyük şemada önemsiz hissederler. İki arkadaşın işbirliği yapması için fırsat olmaktan başka engeller olarak varolmaları için hiçbir bağlam yoktur, ancak her adanın sonunda anlatı küçük dozları, içinden geçmek için kullanılan çabalardan ziyade sahnedeki nesneleri yansıtır. Bulmacalar, iki karakterin yolculuğunda bir rol oynamanıza izin veren “oyun” dır ve bir şekilde her hafızanın gerçekleşmesini sağlar, ancak spot ışığı iki genç üzerinde durulduğunda yol kenarına düşerler.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Onlar aracılığıyla girişim dünya yaratıcı dokunuşlar ve küçük büyülü anları dolu olsa da, iki karakter her an kendi. Yolları geçerken birbirlerine ustalıkla baktıkları yoldan, uzaktaki yararlı nesneleri işaret etmek için kullandıkları sevimli jestlere, vücut dili sizi özel bağlarına götürür. Hiç bir kelime söylemeden çok şey söylüyorlar. Onların sevimli ve ilginç benlikleri bulaşıcıdır ve bunu bilmeden önce, onların dünyasına topuklar üzerinde kafa yuvarlandı ettik ve sonuçta yolculuğunun sonunda yeni, unutulmaz bir bellek oluşumu.
Bahçelerin sunduğu her şeyi görmek sadece iki ila üç saat sürebilir, ancak baştan sona sıcak ve bulanık duygular, oynama anılarınızın yaşayacağından emin olur. İki genç ve paylaştıkları ilişkisel anıların etkileyici yüzleri, yakın bir çocukluk arkadaşı olan herkesle konuşacak ve Bulmacalar en ustaca veya zorlu olarak düşmeyecek olsa da, yine de arkadaşlığın önemli olan şey olduğu nostaljik ve iç açıcı bir dünyada frolicking geçirmek için daha fazla zaman verecekler.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code