Oyunlar

The Incredible Adventures of Van Helsing 2

Canavarlar tutkulu Avcılar için en iyi seçim!
Kim Kont Dracula, Van Helsing, son birkaç yıl tanınmış düşmanı yaşadı büyük dönüşüm hayal olurdu. Bram stoker Gotik başyapıt iken, Dracula, sağlam bir vücut ve keskin bir zihin ile orta yaşlı bir adam olarak tanımlanan, biz bir γηραλέου bilge takip Dracula ve dünya çapında hizmetkarları şeklinde sinemada alışkın konum. 2004 yılında Van Helsing filmi, βαμπιροφονιά rolündeki engebeli Hugh Jackman ile edebi forma geri döndü.
2013 yılında, Kral Arthur ile video oyun pazarında bir sansasyon yaratan Macar şirketi olan geliştirici Neocore Games: rol yapma oyunu, Van Helsing’in inanılmaz maceralarını dolaşan Van Helsing’in figürüyle başa çıkmaya karar verir. Oyunun kahramanı, borgovia’nın kurgusal krallığının başkenti Borgovia’nın canavarlarla dolup taştığı zaman babasının ayak izlerini takip etmek zorunda kalan ünlü βαμπιροκυνηγού’in oğlu. Oyun ticari sektörde iyi yaptı Bu Van Helsing 2 oluşturulması ve dolaşımı için yeşil ışık verdi, orijinal sonra sadece bir yıl görünür gerçeğini göz önüne alırsak oyun çeşitliliği ile sizi şaşırtacak bir netice. Borgova Van Helsing’i çağırıyor, Tamam!
Van Helsing 2’nin senaryosu orijinalin olaylarının bitiminden sonra açılır. Direniş tarafında eklendi, Van Helsing sonunda cehennemde Borgova döndü çılgın Profesör çökmesini, efsanevi ve mekanik canavarlar Orduları karşı karşıya kaldı. Yakında βαμπιροκυνηγός, zaferin direniş ve rejim arasındaki savaşı sona erdirmediğini fark etti. General Harker, güç boşluğunda duran ön planda görüntülenir ve bundan sonra ülkedeki her şeyin iyi olacağını vaat eder. Tabii ki, onun sözleri harap ülkenin herhangi kurtadamlar, devler, troller ve birkaç hala iğrenç canavarlar lejyonları tarafından tekrar sular altında olduğu gibi içi boş sözler olduğunu kanıtlamak. Aynı zamanda, harker, direnç savaşçılarının yok edilmesi ve onlarla birlikte duranlar için motorlu steampunk ordusunu serbest bıraktı.
Van Helsing durup durumu izleyemedi, bu yüzden eşyalarını ve sadık Arkadaşı Bayan Katarina’yı topladı ve önünde sunulan herhangi bir şeyin acısına sokaklara kaçtı. Τερατοσφαγή benzersiz becerileri ile birlikte, Van Helsing yarışa katılmak isteyen isyancıların karargahına akın gönüllülerin tam yararlanır. Biz Van Helsing 2 oynayarak meşgul olduğu savaş şiddeti ile zaman bırakacaktır. Van Helsing ve Co.!
Van Helsing 2 kuşkusuz, Diablo serisinin oyun mekaniğini yakından takip eden sonsuz aksiyon RPG serisine aittir. … Bir kahraman ile ilk etapta rüşvet, hayat ve ölüm arasında birinci seviye teetering, güçlü bir savaşçı dönüştürmek için görev Emanet. Ben şahsen ben Torchlight franchise zevk kendini belli kolaylıklar içeren tip yeni oyunlar memnun oldu: kalıcı bir arkadaşı–yoldaş-In-arms nesneleri depolar veya şehirlerde onları satan, en yakın kasaba–bölgeye ucuz ışınlanma.k.
Van Helsing 2’nin oynama şekli, seçtiğiniz kahramanın sınıfına bağlıdır. Başlangıçta seçtim, Thaumaturge, macera büyücüsü ve tüm eylemlerim, mevcut büyülerin güçlendirilmesi, serinlemenin dayatılan azaltılması ve bunları sürekli kullanabilmek için mana artışı etrafında döndü. Thaumaturge değişen bir karakterdir, bu nedenle seçim arkadaşı Lady Katarina’nın onu karşılamak için hayvanlarla yakın dövüşeceğini ima eder. Diğer iki sınıf avcı, kan dökmek için keskin nesneler ve ateşli silahların bir kombinasyonunu kullanan klasik savaşçı ve Daha sofistike silahların kullanımı konusunda uzmanlaşmış Arcane Tamircisidir. Lady Katarina, Van Helsing 2’deki” tüm para “dır ve” her büyük adamın arkasında bir kadın ” diyerek uygulamaya koyar. Envanterinin Van Helsing’in boyutu yoktur, ancak DPH’NİZİ (isabet başına hasar) artıracak sihirli halkalar, zırhlar ve silahlar sağlamak yeterlidir. Bir hayalet hakkında olduğu için asla ölmez, sadece fiziksel formu kaybeder, isabet noktaları kayaya çarptığında ve oyundan birkaç saniye kaldığında. Van Helsing mücadelesinde büyük katkı mevcut becerilerin üç kategorisidir.
Lady Katarina becerileri ile bir τερατοκυνηγού tüm gereksinimlerini kapsar. Van Helsing onu savaşın ön safında istiyorsa, Lady K, flep hızını ve hasarını artıran, bol miktarda ekstra isabet noktası sunan ve “ölmek için çok zor” yapan, gücünü güçlendiren becerilere sahiptir. Van Helsing tankını görür ve yangına ilk koşarsa, Lady k’nin becerileri, kahramanın hasarını, dayanıklılığını ve hızını artırabilir, puan vermek veya en önemlisi, benim görüşüme göre, katarina’yı kesen isabet noktaları kendi başına eklemek için ucubelerden biri! Katili açmak için 8 milyon yol!
Karakterin özelleştirme ve iyileştirme olanakları şimdiye kadar gördüğümüz en iyilerden biridir. İlk seviyede, Van Helsing, belirli bir kümeye ait sihirli, destan ve nesnelerle dolu olacak ve eğer bulursanız ve bölümlerin geri kalanında büyük bonuslar verecek obur bir envantere sahiptir. Her öğenin temel özellikleri vardır (örneğin, + 6), + 2 irade.k.) ve sonra birçok yönden yükseltilebilir.
Mümkün olan ilk yükseltme altın ödeyerek, rastgele bir büyü elde etmektir. Büyü bir bok yükü ise, kaldırmak ve başka eklemek için bir olasılık vardır. Bu kaç kez yapılabilir cüzdanınıza bağlıdır. Buradaki büyülerden sonra esanslar, kullandığınız nesne kategorisinde ama iyi bir bonus veren büyülü maddeler vardır. Esanslarda büyük kapasiteye sahip olan öğeler, Helsing ekipmanının alfa ve Omega’dır. Üç beceri kategorisinin en iyisinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi ve artan itibar (itibar) ile Van Helsing’i sokan perks, savaş dışındaki oyundaki en güzel eğlenceye aittir. Sınıf ile ilişkili becerilerin bir listesi ve onlar üst seviyeye ulaşırsanız herhangi bir rakip scotched olabilir önemli saldırıları içerir. Bir sonraki listede, önemli anlarda savaşın gidişatını değiştiren korkunç yararlı hileler var. Benim için üst halsiz zamandı (düşmanları normal olarak vururken yavaş hareket ettirmeye zorladı) ve arcane iyileşmesi (Van Helsing ve Lady K’yi aynı anda iyileştiren müthiş şifa becerisi). Son listede bulunan auralar, kahramana daha hızlı mana – hit noktaları rejenerasyonu, aynı kategorideki büyülerden daha fazla hasar gibi çeşitli şeyler veren yararlı pasif becerilerdir.l. Eğer çok fazla durumda karşılaşacak kink canavarlar-patronlar itibar hızla Yukarı gider. Tırmanma itibar seviyesi listeye sürekli eklenir perks erişmek. Perks sizi veya bayanı buna göre güçlendirebilir ve veren bonuslar gereklidir. Oyun neyse ki en iyi seçim edebilmek için vermek tüm perks, yetenekleri, becerileri iptal isyancıların bir den bir adam gösteren vasat bir dikmek, bir seçim talihsiz olay öngörmüştür.
Efsanevi ve teknolojik canavarların imha Orduları, Van Helsing 2’de asla daha tatlı değildi. Vampirler (bazen “βρικολάκ” denir)!), ρνιθόπετρα, devler ile yakın bir yakınlık ile dev varlıklar, uçan makineler, uçmak ve bitmeyen düşman çeşitli oluşturmak büyük şişman robotlar. A. I. bir aksiyon RPG bekleniyor, yani yaratıklar grupları genellikle belirlenen yerlerde hala ayakta ve en kısa sürede bunu tespit olarak hareket. Esneklik faktörü, Van Helsing 2’de önemli bir rol oynamaktadır ve oyuna ekstra bir dokunuş katmaktadır. Füzeleri veya kirişleri izlerseniz canavarların menzilli saldırılarından kaçınabilir ve ters yönde hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.
Van Helsing 2 Daha Paskalya yumurtaları ve içerir… Paskalya masası! Batman’ın adını bir duvarda, Sherlock Holmes’un evinde görmeye çalıştığım sürprizin ne kadar hoş olduğunu hayal edebilirsiniz, R2D2, Princess Leia’nın Van Helsing’e gönderdiği mesajı yayar mı?
Garnitür dolu aksiyon RPG!
Van Helsing 2’deki büyük sürpriz, kule savunma ve Strateji bölümünde sizi bekliyor olacak. Düzenli aralıklarla, asi lideri anladığınız alanları sel tehdit canavar varlıklar gelen nehirlerde yol engellemek için atar. Tehdidin ortadan kaldırılması için Van Helsing ve arkadaşı yeterli becerileri, özel silah nazik bol bu yüzden biraz değildir. Bunlar, savunduğunuz parçanın belirli bölümlerine yerleştirilir ve inşa edilecek bir dizi mekanik parçaya ihtiyaç duyar. Silahların çeşitliliği sadece harika olmayacak, ama kıskandım ve saf bir kule savunma oyunu. Benim favorim, canavarların kitlesine saldırmayı bırakmayan bir makineli tüfek, birisi üzerine bastığında ve alt platformlara monte edilen roket Birliği kan için susamış olan kurtadamlarla kafesdi ve acımasızca çarptı. Van Helsing’in harika kule savunma tarafı strateji bölümünü tamamlamak için geliyor. Devrim sadece bir adam ordu sizin kahraman ve silah almış tutkulu vatandaşlar tarafından yürütülen değildir. Güvenli evin içinde bulunan fonksiyon tablosunda, yeni askerleri eğitebilir, silahlarının kalitesini yükleyebilir, liderleri seçebilir ve görevlerde bulunabilirsiniz. Çünkü bir noktadan ve sonra akan para, egzersiz ve isyancıların ekipmanı kolaydır. Danışmanlar bu bölümün en heyecan verici parçasıdır.
Her takım lideri, kişiye, istatistiklere, becerilere bağlı olarak dalgalandığı, ayrı alanlarda temel oluşturduğu farkla aynı beceri listesine sahiptir. Başka bir memur size yakın gelecekte tuzakları ve σαπάκι kurma bir dahi olabilir, diğer uzak bir mesafeden bir üst keskin nişancı olmak.k. Oyunda verilen süre tutmak misyonları onları gönderme, subaylar bir seviyeye gitmiş, geri dönün. Hepsi eşleştirme ve misyonları toplamak emanetler geçer daha da güçlendirilmesi karar verecek becerilerini yükseltmek için üç iş var.
Dışında isyancılar yol ve sevimli boyunca arkadaşlarınızın heterojen gruba eklenecektir… Chimera! Biz özel beceri kullanarak çağırmak yaparsanız bir köpek yavrusu gibi sizi takip büyük bir doğaüstü canavar bahsediyoruz. Savaş alanındaki önemli katkıların yanı sıra, Chimera xp kazanmak ve sihirli ve nadir öğelerden değerli yağma getirmek için zamanlanmış görevler üstleniyor. Chimera büyük bir sahne tasarımı vardır ve Van Helsing üzerinde sıçrama önce düşman kırmak için gereken bir duvardır.

Van Helsing 2 SÜRESİ Normal zorluk seviyesinde bitirmek için 18 saat içinde değişir. Eğer mantıksal “o kadar yırtılma” olurdu orijinal oyundan karakterinizi içe aktarırsanız, süresi yeterince azaltılabilir ve bu oyun normal sonra zorluk üç seviyesi vardır nedeni budur. Genellikle, Van Helsing 2 tekrarlanan bir oyun için yapılır. Ben sonuna kadar Van Helsing ve Lady K yükleyecektir sadece kaç beceri dikkat edin ve egzoz kadar ihtiyacınız kaç saat fark edeceksiniz.
Av sezonu başladı!
Van Helsing 2, birkaç arkadaşınızla veya dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla işbirliği yapmak için Co – op savaşları için inşa edilmiştir. Dışında kendi oyun oluşturma (hosting) olasılığı, herhangi bir zamanda senaryo ya da diğerleri hazırladık kampanya katılarak, çevrimiçi modda geçirmek ve canavarlara terör grev yapabilirsiniz. Bir oturumda aynı anda sekiz oyuncuya kadar destekler. Ne yazık ki, çok oyunculu bile oyun dışında uçan çöker gölgesinde. Neocore, lansmandaki bazı sorunları düzeltti, ancak ne yazık ki bunların çoğu, örneğin, bir oyuna devam etmek için arkadaşınızla bağlantı kuramamak için bile devam ediyor, böylece ilerlemenizi kaybediyor.
Görsel zevkler
Van Helsing 2’deki optik alan sadece… retina için tatlım. Ofisinizde güçlü bir “araç” yoksa, kare hızı normallik ve sürücünün kırığı arasındaki eşik seviyelerine sürekli olarak değişecektir, ancak bilgisayarınız yeni nesil ise, oyun topu ve en yüksek çözünürlüklerde çalışacaktır. Karakterlerin tasarımında en küçük ayrıntıya ödenmiştir ve sahip olduğu güçlü zumu kullanmanın keyfini çıkarmak kolaydır, ancak çoğu zaman onları mümkün olduğunca eylemde görmek zorunda kalacaksınız, etrafındaki tüm düşmanı bulmaya çalışın.
Animasyon, katarina’nın ürpertici canavarca dönüşümü, inanılmaz aydınlatma ve düşman cesetlerinden dökülen kan nehirleri olan van Helsing’in burnu için çırpınan kahramanların ve canavarların gerçekçi hareketleriyle beni suskun bıraktı. Kaydedilen oyunların yüklenmesi, iki rakip grubun gazetelerinin eskizlerini ve metnini ortadan kaldıran yeterli gecikme var. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Bir hükümet kağıt harker kahraman, her şey pembe ve isyancılar canavarlar sunar ve diğer devrimci gazete, hükümeti küfür ve renk yükselterek ve dünya özgürlüğü ve herkese karşı isyan ihtiyacı lehine ağlamaya. Ses oyunculuk, ilgili roller için uygun ses aktörlerini yerleştiren karakterlerle iyi bir iş çıkardı. Özel söz böyle bir göreve karşılaşacak talking rocks olarak en komik karakterleri hak ve onların ses tonu ve dedikleri bok bazı yüksek sesle gülmek olacak! Diğerinin anlatısı ve arsa gelişimi bazen sizi kalitesiyle hayal kırıklığına uğratırken, tipik bir arka plan müziğinin bazı yerlerden kaybolması muhtemeldir. Bununla birlikte, ses efektleri son derece etkileyici (αλυχτίσματα ve kulaklıklarla canavarların çığlıklarını dinlerseniz kesilecek), heybetli arka plan müziği macera için gerekli epik bir atmosfer yaratıyor.

Van Helsing, unutma, seninleyiz!
Bir yıl içinde ikinci kez, Neocore oyunları büyük harflerle Van Helsing oynadığı bir video oyunu oluşturur ve bir Van Χέσινγκ yaşlı adam ve bir deadbeat değil. Van Helsing II inanılmaz Maceraları sadece örnek bir aksiyon RPG oyun sunuyor ama acımasız kule savunma savaşları ve strateji parçası ile keyfi genişletir. Süre ilk bölümden daha uzun, online savaş ise uzun bir süre için şirket tutacak. Steam’de sadece 11 euro fiyatıyla doğrudan dijital koleksiyonunuza eklememek için bir bahane yoktur.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code