Oyunlar

The Sea Will Claim Everything

Dreamland şimdi kaçış!
O aldı mükemmel röportaj “bizden biri” Aristoteles Ζησιμόπουλος Ιονά Κυρατζή gelen ve hangi zaten yapmamış olanlar okumak gerekir, doğruca almak için παραγωγικότατου Yunan oyun tasarımcısı biyografi ve başarıları unwrap başlamak zorunda beni kurtarır… nokta. Ιονάς ve eşi Βερένα, 2009 yılında, rüya toprakları adlı inanılmaz bir “çocuk” doğurdu. Bu büyük bir aşama, bir kitap, rüyalar ve bizim gerçekliğin kabuslar karşılamak mix ve eğlence için çatışma hangi tercih ederseniz bütün bir dünya. Rüya toprakları, bu yaratıcının sonraki birçok oyununun temelini oluşturdu.

Gerçek bir Yunan gibi, eşi ile Ιονάς, kafasında gizlenen sonsuz hikayeleri, rüyalar Diyarlarında denizle gerçekleşen video oyunlarının “tespih” e çıkardı. her şeyin merkezinde yer aldığını iddia edecektir. Bir ücret karşılığında ticarette bulunan serideki ilk başlık ve yaratıcı çiftin emeklerinin geri kalanı kadar özgür değil. Makaleyi okuduktan sonra, bu özel maceranın neden paraya değdiğini anlayacaksınız.
Başka bir dünyaya pencere
De facto, bir video oyunu, bir ya da birçok insanın zihnini ele geçiren rüya gibi bir ülkeye açılan bir penceredir, ancak denizde, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak olmayan her şeyi iddia edecektir. Dünyaya girdikten birkaç saniye sonra size eylemi gerçekleştirdiğiniz pencereyi bilgilendirmek, rüya topraklarının şanslı Adaları’ndaki gerçekliğimizden, Alanlarımızdan bir ağ geçididir.

Lord Urizen, kötü bir hükümdar, sakinlerinin acımasız politikasını empoze etmek için adaların yapay bir krize ekonomik boğulmasından yararlanarak. Yerel yönetimler talimatlarla mükemmel bir şekilde koordine ettiler ve istediği sert önlemlerin uygulanmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadılar. Bütün bunlar yeterli değildi sanki, eski ev konut Underhome denilen ve garip yaratıklar bir sürü ev sahipliği, yetkililer tarafından ele geçirilecek üzeredir ve kiracılar sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Yerlilere yardım etmeye karar vermek, bu kararınızı ne kadar şaşırtıcı destinasyon yapacağımızı asla hayal edemezdi.

Eğer her biri zihninde kendi gerçekliğini kurdu orijinal NPCs onlarca tartışmak için yol var hayali yerden kaçış. Sen onlarla hemfikir ya da değil, dünya üzerindeki görüşlerini duymak ve bir sonraki bulmaca bekliyor için öğeleri arayan sözlerini şifresini olacaktır. Çoğu durumda diyaloglar birçok seçenek ile zengin ve bir süre sonra ve macera için yeni bilgiler var sonra bir NPC döndüğünüzde yenilenir.

Kahramanın gözünden
Ultima, İrfan toprakları, zindan ustası, seyirci gözü ve birinci şahıs bakış açısı ile diğer Rpg’ler beynin hemisferlerinden şimşek gibi hareket penceresini izleyerek ekranın yaklaşık 2/3’ünü ve alanın geri kalanını haritanın simgeleri, envanter, ana menü ve yürütmek zorunda olduğunuz şeylerin listesi ile kaplanacak. Bölgeden bölgeye yolculuk böylece loitering sağ ve sol sınırlayarak, harita üzerinden otomatik olarak yapılır.

Her şeyi iddia edecek denize onları çözmek için oldukça kolay bulmaca sunar herkes ile sosyalleşmek ve binanın her santimini bakarak, diyalogların temelini vermek için yeterlidir. Envanterinizde taşıdığınız bir reçete kitabı, hikayeyi ilerletmek için gerekli yararlı iksirlerin ve gıdaların hazırlanmasında bırakmak için birikecek gerekli bileşenler için talimatlar verir. İşçiliği öğe hariç, sen anahtarları ile oynamak zorunda, size sakinleri atamak misyonları ele alacağız, komik bir deneyim sona erecek bilinen ve bilinmeyen muamma bir dizi çözmek için hala çalışacağız. Çalışkan iseniz sizi durduracak kadar zor bir bilmece yoktur.
Deniz her şeyi iddia edecek eğer size rahat eğlenceli birkaç saat verdi güzel bir macera konuşuyorduk geleneksel Oyun durdurmak. Büyük zevk, kurgusal senaryonun üç okuma katmanı içerdiğini gerçekleştirdikten sonra başlar; bu, erişimin eğitim seviyesine ve Yunan eşyalarıyla olan aşinalık düzeyine bağlıdır.

Aşırı tüketim kültürü
İlk “katman”, tamamen şifresini çözmek için fantastik sinema ve fantastik edebiyatla muazzam bir aşinalık gerektirir. Referanslar noktaya düşen yağmur Ιονά Engin bilgi etkilenecek zaman sürekli kendinizi düşünme pick up edeceğiz: kim bunu hatırladı, kim bilir? Sen Dr efsanevi gemi Tardıs hakkında okuyacak kim ve Ursula Le Guin, Guy Gavriel Kay, Stephen King, J. K. Rowling ve Isaac Asimov gibi fantezi edebiyatının tanınmış yazarlar için. Siyah bir bağlayıcı ile deli Arap Abdul Alhazred Necronomicon göreceksiniz. Star Trek: Deep Space Nine ve Babylon 5 serisinden Vorlon ve Drazi’nin yarışları için açgözlü bir yarış için konuşmayı duyacaksınız. Myst serisinden iyi bilinen Atrus’a referans olarak, unutulmaz maceranın nostaljik anıları ile zihninizi sel edecektir.

İlk “katmanın” cazibesini kavrayana kadar, çok fazla gülümsüyor ve büyük gülüyor ile dolduracak bir sonraki soyulmaya başlar. İkinci “katman”, iki sütun, popüler kültür ve Yunan diline dayanan Ιονά parlak mizahıdır. İlk sütun, “Goethe” kitabıdır… Faust, “Mallory’nin ölümü” kitabı… Arthur, bir çöp kutusu yarım Dalek, yarım Viking, kaşık olmadığını duymak için sıkılan bir kaşıktır (bkz . Matrix) ve aynı tarzda komik sürprizler bir dizi. İkinci sütunda, ‘ nin kitap anatomisini okurken kahkahalarınızı tutamazsınız… kanlı suikastçı, adı ile saç dökülmesi uzmanı için, kel adam, yazar tarafından yazılan iyi yumurta kitabı için… Yumurtalık.k.

Üçüncü “katman”, günümüzde dünyada olup bitenler için Ιονά’nın ısıtılmış siyasi yorumudur ve sadece değil. Tüm adalarda idari makamlarla diyalog içinde, kendinizi ahşap bir siyasi konuşmanın önünde bulacaksınız ve her gün haber ve siyasi yayınlarda duyduğunuz sözel saçmalıklarının acımasız önlemlerini haklı çıkarmaya çalışan kamusal kişilerin sözleriyle. Adaların sofistike karakterleriyle sohbet etmek, kafanızın onları dinleyerek, özgürlük, haysiyet ve kendi kaderini tayin etmenin ne anlama geldiği hakkında konuşmasını onaylayacaktır. Maceranızın en mükemmel siyasi yorumu tarifsiz mağarada bekliyor, görsel bir boyuta sahip ve bir kez gördüğünüzde Κυρατζή alkışlayarak sandalyenden kalktığını görüyorum.

Biz piksel avcılık seviyorum
Özellikle ilk kişi Maceralarında, imlecinizi ekranda herhangi bir noktadan sıcak bir noktayı kaçırmamak ve aynı ekranda “takılmak” için umutsuz bir girişimde harcadığınız tüm bu saatleri Zihninize getirmek istiyorum. Ne yapmam gerektiğini açıkça göstermeyen oyun tasarımcılarına ateş ettiğinize ve piksel AVI ile zamanınızı boşa harcamanıza izin verdiğinize yemin ediyor musunuz?
Aklını şimdi her şeyi kapatın ve deniz o Ιονάς bir dünya yenilik elde her şeyi iddia edecek başlar. Piksel avcılık sadece tahriş veya lastik değil ilk macera yarattı, ama kendi arıyoruz bu yüzden böyle eğlenceli bir süreçtir! Yani, kelimenin tam anlamıyla, bir nesnenin veya yaratığın en ufak açıklamasını kaybetmemek için gördüğüm ekranda imleç sonsuz pikseliyle vurduğumu söylediğimde. Ben çiçekler, ağaçlar, mantar, ev, böcek ve yapay çevre ile doğal evlilik oluşturan tüm bileşenlerin onlarca tüm kitap ve açıklamaları başlıkları okuyun.

Dağda bir kaya görmek, bunun bir dev çıkardı νεφρόλιθο olduğunu asla aklınıza gelmez mi? Κυρατζή başyapıtı oynamak artık hiçbir şey bana imkansız görünmeyecek!

Deniz, her şeyin bir Yunan unsuruyla sonuna kadar ıslatıldığını iddia edecektir. Hepiniz, oyunun en büyük yerlerinden biri olan güneş adasının tamamen standart olarak güzel Ege adaları ile tasarlandığını zorluk çekmeden tanıyacaksınız. Limana bolluk denir ve Σκυλόπουλο ve Katerina Αιλουροπούλου tarafından yönetilen temel tavern Antigone, bir köpek ve pisi ima ettikleri gibi VE İSİMLERİ. Kostas keçi kelimenin tam anlamıyla konuşan bir keçi, Bilgelik baykuş adı layık ve kaplumbağa Ölümsüzlük onunla derin felsefi tartışmalar için hazır olsun iken δεντροφιλόσοφο Stavros ve ünlü Sokrates, kim, felsefeye ek olarak, oyun satıyor ve kavun!

Denizle on saatlik nişan her şeyi talep edecek, sadece bir hata dikkatime getirildi. Underhome kutularının odasında, kutunun açıklamalarının, maceradaki tüm nesnelerle olduğu gibi her birine benzersiz olmak yerine, odanın bir yanından diğerine hareket ederek odayı Daire haline getirdiğini fark ettim. Buna ek olarak, hiçbir sorun görsel veya programlama Ιονά yeni yaratılış harika bir deneyim kırmadı.

Elinde tasarlanmış karakterler
A… statik görüntülerden demiryolu, en ufak bir animasyon olmadan Deniz dünyası her şeyi talep edecektir. Karakterler, başlangıçta sizi şaşırtacak ve oyunun küçük çocuklara yönelik olduğunu düşünmenizi sağlayacak karikatürize bir çocukluktan tasarlanmıştır. Dış görünüşle, Nickelodeon’un karikatürlerine atıfta bulunarak, Npc’ler sizi sevimli bir evcil hayvan gördüğünüzde hissettiğinize benzer olumlu duygularla besleyecektir. “Karanlık tarafa” ait olan Npc’ler bile iyi bir tada sahiptir, davranışlarının tüm alaycılığını yayan karikatürlerdir.

Rüya topraklarındaki duygusal yolculuk, açıkça yetenekli Chris Christodoulou’yu oluşturan inanılmaz film müziğinin sesiyle sonuçlanır. Yunanlılar olarak en yoğun İngilizce sesleri kapsayan güneşin Compania tarafından heyecan olacak. Oyunun ana teması, sonsuz deniz için yaratıcının sevgisini yansıtan nostaljik seslerle dolu enstrümantal bir pisttir.

Diğer iki parça özel söz, Menuet ve Baharat hak ediyor. Menuet dinlerken tüm dansçılar geleneksel kostümleri giymek büyük bir dans salonunda bir sarayda ve dans olduğunu düşünerek, Avrupa Rönesans dönemine zihinsel seyahat edecek. Baharat’ın konuşmacılarınızdan yeni bir manevi yolculuk başlar başlamaz, bu sefer büyüleyici Orta Doğu’ya: uçan halılar, cinler, develer ve geniş çöller aklınıza gelecektir.

Macera…birkaç
Talos ilkesinin sona ermesi, Ιονάς Κυρατζής, materyalde idealin nasıl entegre edileceğini bilen geniş bilgi ve birçok manevi endişeye sahip yetenekli bir oyun tasarımcısı olduğunu açıkça ortaya koydu. Deniz, gelecekte inanılmaz başlıklar beklemek zorunda olduğunuz video oyunları endüstrisindeki en yetenekli “oyunculardan” biri olduğuna ikna olduğum her şeyi talep ettikten sonra, özellikle de yüksek bir bütçeye sahipse.

Olağanüstü bir Yunan sanatçısının yardımı Deniz satın almak için yeterli bir neden değilse, benzersiz bir hikayenin kahramanı olacak 5-6 saat düşünebileceğiniz her şeyi, çözeceğiniz düzinelerce bulmacayı, eğlenceyi ve hissettiğiniz iyi duyguları, kazanacağınız bilgiyi iddia edecektir. En iyisini sonuna kadar bıraktım. Teklif için süren 4 Temmuz’a kadar bir fincan kahveye (dört euro) mal olduğu için oyunu satın alabilirsiniz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code