Oyunlar

Total War: Rome 2 – Wrath of Sparta Campaign Pack

Küçük bir uzantı, tanınmış stratejiyi sınırlar.
Efsanevi franchise Total War Sonraki bölüm eserlerinde zaten. Denilen Total War: Attila, ve önümüzdeki Şubat ayında hazır olmak için yaratıcı Meclis şirket geliştirme tüm insan kaynaklarını emdi.

Artık tüm şirketlerin zihniyetini takiben, hayranların ilgisini eksik tutmak için menkul kıymetlerin sürekli dolaşımını gerektiriyor, Creative Assembly’deki insanlar, Total War: Rome 2 hayranlarını Attila’ya kadar meşgul etmek için yeni bir kampanyanın inşası ile yan yana almaya karar verdiler.
Zor iş, onları 432 p’ye götüren bir kampanya paketi olan Sparta’nın Gazabında et ve kemik verdi.x. Peloponnesian Savaşı’nın patlak vermesinden bir yıl önce. Sparta, Boeotia ve Korint, Atina başkanlığında, Ege ve İyon Denizi’nin tüm Adalarını Evia Adası ve anakara Yunanistan’ın parçaları ile birlikte kapsayan Delian league (şehir Devletleri) yayılmasıyla sinirlenmeye başladı. Zamanın süper güçleri arasındaki savaş başlar ve dört oynanabilir hizipten birinin direksiyonundasınız: Atina, Sparta, Boeotia ve Korint. Sen kural altında Yunanistan’ı birleştirmek mümkün olacak?

Aynı eski şeyler, aynı benim için!
Kampanyaya Sparta’nın gazabına girdiğim iki şey “mahvetti”. Haritanın boyutu ve alt İtalya ve Sicilya yokluğu. Haritam fethetmek için çok az arazi ve adalarla küçük görünüyordu, ancak estetik olarak Total War: Rome 2’in tüm haritaları kadar harika olduğunu söylemek zorundayım. Peloponnesian Savaşı’nın en dramatik çatışmalarından bazılarını gerçekleşen Sicilya ve alt İtalya’nın yokluğu, geliştiricilerin ürünlerine fısıldamalarını bitirmek için acele ettiğini ve tarihsel dönemde üst düzey bir olayı feda ettiğini gösteriyor.
Ek bir negatif eleman minimum oynanabilir hizipler olduğunu. Bir fraksiyonun çok fazla il kazanmasıyla müdahale etmeyi bekleyen, Asya’da uyuyan bir dev olarak gizlenen Pers İmparatorluğunu istersem neden yol açamıyorum? Neden Makedonya’yı, Thessalian ittifakını ya da bilinen ABD Bizans’ı bile kontrol edemiyorum? En kötüsü, dört oynanabilir hizipten hiçbirinin özel savaşlarda görünmemesi. Sparta’nın gazabı hızı, tercih ederseniz oyunun ilerleme hızı dramatik bir şekilde azaltıldı, bu da can sıkıcı ama böyle küçük bir Haritadaki hızlı genişleme nedeniyle beklenen zaman Dt’deki kampanyayı sona erdirecekti. Eğitim yeni birimler şiddetli savaşlardan sonra yeniden eğitim olarak zaman alır, ancak zaman belirli binaların yapımı ile azaltılabilir. Yukarıdaki savaşlar ordu ve generallerin gücünü artırmak için gerekli iken, hedefler seçiminde beni çok dikkatli yaptı. Yunanistan kokusu ile
Oyunda yaygın olan Yunan kültüründen gerçekten keyif aldım. Tanrıların onuruna Festivali, atletik oyunlar hangi biz sporcular veya delegelerin sponsor olarak katılmak kalabalıklar selam hitaben ve heyecan verici olaylar bir sürü Yunanistan’ın yoğun bir aroması terlemek. Bu kampanyada Yunan ruhu ile ilgisi Aı’dır. Atinalıların, onlara oyunu sunduğu kadar aptal olsaydı, bu kadar güçlü bir ittifak kurmayı nasıl başardıklarını merak ediyorum. Onların filosunu Akdeniz’de gezmeye kadar izleyecek ve illerden ayrılacaksınız. Hiziplerin geri kalanı inme alanında daha yüksek gidiyor. Örneğin, Peloponnese istila etmek amacıyla, Korint İsthmus yakınında, en iyi ordu ı ile Periküller göndermişti. Atılan Peisistratos liderliğindeki bir ordunun ortaya çıkmasından önce iki tur bile geçmedi, orduma saldırdı ve Atina’ya doğru yürüyüşüne devam etti.

Birimler açısından, Sparta’nın gazabı düzinelerce yeni birim vaat ediyor, ancak özünde eski DLC’DEN beş ve bir grup reskin birimi. Estetik olarak, Spartalıların hoplitleri (hoplitleri) iyi inşa edilmiştir ve orduyu içeren ειλωταν birimleri yararlı olduğunu kanıtlamıştır, ancak yenilikçi bir şey göstermemiştir. Atinalıların ve Κορίνθιων Deniz Piyadeleri beni hiç etkilemedi, bu yüzden thebans’ın ele geçirilmesinden gerçekten keyif aldığım tek yeni birim atlı olacak (Theban Hippeus). Atinalılarla yapılan bir savaşta, Birimimi kırdı Thebes atlı, bir tepenin yamacında muhteşem ilerlemeler yaptı, θερίζοντας başlangıçta düşmanın okçuları ve daha sonra askerlerin arkasında bir kama yaratarak bana zafer kazandırdı. Sparta’nın Gazabını içeren çeşitli ve kahramanlar ile heyecanlanan yeni teknoloji ağacı, varlığı ile sendikaya dikey olarak yükselten eski Yunanistan’ın iyi bilinen isimleridir. Generaller, kahramanlar ve orduların büyüme sistemi size epik savaşlar ile birlikte oyunda büyük zevk sunuyoruz. Düşmüş savaşçıların yenilenmesi zaman alıcı olmasa bile, büyük becerilere sahip yastıkları yükselttikten sonra mevcut Orduları gözlerimin önünde istiyorum ve onları savaş alanında karşı konulmaz hale getiriyorum. Şehirlerde inşa edebileceğiniz binalar biraz eşit görünüyordu, bu yüzden Roma 2 ile ilgili olarak önemli bir şey değiştirmek zorunda değilsiniz.

Çok pahalı bir zevk
Creative Assembly taktikleri, zaten başarılı bir video oyunu üzerinde minimal iyileştirmeler ile, entegre olmayan iş olabildiğince hızlı dolaşan, önemli bir kar olarak sahip olduğunu göstermektedir. Total War: Sparta’nın gazabı, istediğimiz gibi uygulanmayan heyecan verici bir fikirdir, böylece oyundaki bir dengesizlik, küçük harita, önemli yükseltmeler olmaksızın birkaç yeni birim gösterir.k. Ve πωρανει oyunla ilgilenen tarihsel dönem için, Steam’in 15 euro maliyeti, steam atölyesinde Total War: Rome 2 takipçileri tarafından inşa edilen modlara zorlukla rakip olan içerik için muhtemelen çok fazla.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code