Oyunlar

Total War: Warhammer – Realm of The Wood Elves

Yaşayan ormanda katliam.
Ülkemizi ve Avrupa’nın tamamını etkileyen göç sorunu için her gün duymaktan yoruldum. Ne yazık ki, Yunanistan’da başka bir büyük sosyal sorun hakkında çok daha az konuşmak, “beyinlerin göçü”. Korkmayın, nüfusun beyninin özerkliğine ve kranial boşluklardan kaçmasına yol açan garip bir büyü yapmadım. Bize karşı karşıya büyük sorunlara rağmen, toplumumuz Yunan mizaç ve bizim şaşırtıcı dil tarafından önemli ölçüde geliştirilmiş bir yüksek eğitimli işgücü vardır.

Yaratıcılık dolu akıllı bilim adamlarının bu ordu, yerine benzersiz bir τεχνοπολιτισμό inşa ederek kendi sınırları içinde manevi “süper güçler” kullanarak, o ekonomik kriz ve felaket hükümet politikası nedeniyle göç etmek zorunda kaldı. Son derece sevdiğimiz Total War serisinin dijital dünyasını güçlendirerek programlama yeteneklerini kullanan önemli Yunan bilim adamları ve stelios Avramidis arasında.Charlemagne yaşını oynadıktan sonra, Total War: Warhammer için ahşap Elflerin DLC alemindeki karıştırmanın benim için çok fazla yoğun duygu sakladığını ve düşmediğimden emin değildi. Büyük yaratıklar, güçlü büyüler, eylem bol ve stratejik düşünme bol: kaos güçlerinin istilasında Dalgakıran olarak hareket ahşap Elfler çığlıkları hepsi var bir maceraya size eşlik edecek. Büyülü bir ormanda yolculuk için hazır mısınız?
İlahi ormanda yürüyün
Bir veba athel Loren’in bakire ormanını süpürüyor ve Beastmen adına gidiyor. Kaos hayvan αποπαίδια büyük sürüler içinde bir araya geldi ve baskınlar yürüten ve canlı bir şey yok onların yolunda durmak. Yaratıkların ve yaşayan ağaçların pervasız yıkımı, ormanın doğal koruyucularını, ahşap Elfleri kızdırdı. İzolasyonlarından çıkan πρασινοφρουροί of Life, canavarların istilasını kırmaya ve egemenliklerini çevreleyen tüm bölgelere tekrar yok olmamaya hazırlanıyor.

Bir paragrafla, vahiy mevsiminin anlatı çerçevesini, ahşap Elflerin aleminin bir kampanyasını ve büyük kampanyada yeni hizip seçerseniz verecek uzantıyı tanımladınız. Kampanyanın evriminde aralarında bir takım farklılıklar gösteren iki komutanın varlığı sayesinde, vahiy mevsimini bitirene kadar en az 15 saat harcayacaksınız ve iki kahramanın birbirlerine ihtişam ve güçle savaşıyor.

Oyunun içindeki temsilciniz için kimi tercih edersiniz? Bir tarafta Orion, ormanın tanrısı, Tanrı pan’ı onunla tanışırsanız panik içinde kaçmaya zorlayan büyük bir satyr var. Diğer tarafta Durthu var, Yüzüklerin Efendisi Ents gibi devasa bir canlı ağaç, düşman onun kılıç kitleleri ile reaps bir yaratık. Ve ahşap Elfler iki kafaları birçok yetenekleri var ama ben Kurnous ve ormanın çağrı kategoriler göz tüm beceri noktaları almak için tavsiye ediyorum. Beceri ağacının bu dalları, orduyu emirlerine göre önemli ölçüde güçlendirir ve onu yenilmez bir savaş makinesine dönüştürür.

Bir Elf olmak için iyi bir zaman
Ahşap Elfler, güçlü aile bağları olan yüksek Elflerle bağlantılıdır ve büyük ölçüde aynı fizyolojiyi paylaşırlar. Zenginlik, güzellik ve bilgelik ile taşan akrabalarından farklı olarak, ahşap Elfler, vahşi doğa ile yakın temas nedeniyle, doğal bir kültür geliştirdiler ve insan tutkularından herhangi birini hissetmiyorum. Çelik fabrikasının ormanlık alanlarında uzun süre kalmak, kendi elleriyle benzersiz bir güce sahip melez yaratıklar yaratıyor.

yeni DLC dünyasında en çarpıcı manzara ahşap Elfler 2 bölge ilerleyen Elfler izlenmesi ve çatışma sırasında etkinliğini olduğunu. Ayrı yaratıkların böyle uyumlu bir kombinasyonu, sadece yoğun duygu size neden olabilir. Mızraklar ve kalkanlar ile sonsuz Muhafızlar rüzgarda üfleme onların pelerinler ve sofistike yaymak için ayrıntılı ekipman ile hızlı hareket ediyor. Δεντράνθρωποι elleri yerine kütükleri var ve ağaç gövdeleri anımsatan hayata geldi. Gardiyanlar ve kuruluklar, bir çelik fırtınasında ve αυλογροθιαν’da yaşam düşmanlarını yok etmek için oluşan aynı ana Doğadır. Dev ejderhalar ve Kartallar, doğal yasaların ihlalcilerini cezalandırmak için doğan güçlü bir ordunun resmini tamamlarlar.
Ahşap Elflerin ordusu çok güçlüdür, çünkü tüm hizip saldırganlığın hayatta kalmasını temel alır. Loren’in büyük ormanını çevreleyen illere ek olarak, ahşap Elfler kalan yerleşimlerin maksimumuna kadar gelişemezken hepsini anlayabilirler. Bir baz bina ve önemli yükseltmeleri sunan birkaç mevcut binalardan biri ile sınırlıdır. Nüfusun büyümesinin daha yüksek bir yüzdesine ve binalardan gelen ekonomik getirilere, ne de tabii ki savaş alanındaki kayıpları hızla doldurmak için mutsuz olmayacaksınız.

Odun hizipine akan para, ancak kehribar (kehribar) orman İmparatorluğunun gelişimi için kesinlikle gerekli olan yeni bir hammaddedir. Yerleşim yerlerini işgal etmek ve diplomatik arenada zaferler elde etmek, hizipinizde olağanüstü hediyeler veren ve mevcut teknolojiyi dağıtan eski meşe ağaçlarına güç vermek için kehribar olsun. Aynı zamanda, birçok elit birim kehribar tüketir, bu nedenle birikim tüm stratejik kararların temelidir. Kehribar varlığını, bastırılamaz saldırganlığı koruyan güçlü bir teşvik olarak memnuniyetle karşılıyorum.

Ahşap Elfler birimleri mücadele için mükemmel okçular ve σκληρόπετσα yaratıklar ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak. İnternette az sayıda birim ve diğer hiziplere kıyasla ne kadar zayıf olduğu hakkında birkaç şikayet okudum, ancak savaş alanındaki kişisel deneyimlerim beni tartışmaya zorluyor.
Ben size gelmek mümkün olanlar çok önce μεκληρίζουν beş ya da altı düşman yakın dövüş birimleri okçular birimleri katıldı. Vampir sayılarının üç katı kadar çok birimi ile savaşmak için üç adet ağaç kin gördüm ve uzun süre dayanmak için çoğunu öldürdüm. Tüm ordu kolordularını kovalamak için ejderhalar ve Kartallar gördüm. Şimdi Tanrı’nın büyülü güçleri için beni başlatmayın, süpürme birimlerim kutsal ormanın güçlerini çağırıyor.

Yeşil büyüme
Teknoloji ağacının tek bir sorunu var, boyutu. İki dal, hiziplerin geri kalanında kullandığımız yükseltmelerin zenginliği ile sayısal olarak karşılaştırılamaz, aynı zamanda birkaç yükseltmenin gerçekleşmesi için kehribar maliyetine mal olur, bizi ordunun gücünden ve çağların Meşesinin gelişiminden değerli kaynaklardan mahrum bırakır. Olumlu olan şey, kampanyayı sona erdirmek için tüm yükseltmeleri kolayca elde edeceğinizdir.

Diplomatik arenada sadece son derece eğlenceli bir “uyumsuzluk” ile karşılaşacaksınız: ya iyi müttefikler, ilgisiz ortaklar ya da ölümlü düşmanlarla konuşuyor, hizip lideri tehdit ediyor, bağırıyor, uyarıyor ve hakaret ediyor! Aynı davranış koşulsuz ve muhatapları izledi. Aşağıdakileri görselleştirin: diplomat müttefik kabilesi, hükümdarı müzakere etmek için iyi niyetlerle yaklaşır.
Ağzını açar açmaz hakaretlere başlarlar: artık ormanın bir parçası değilsin, sana bir teklifim var hain. Hizip hemen cevap lider: Eğer Kral önünde göstermek için cesaret, kim benden önce bu tür kelimeleri söyler çok nadiren hayatta. Gerçekçilik gibi karışıklığı eksikliği olabilir, ama bir yandan, onlar yan bölme kahkaha neden ve, diğer taraftan, hakaretlerin klasik düellolar, geçti ve modern kültürde olmuştur ilkel halklar üzerinde bir favori oyun anımsatan, çünkü hoş geldiniz, WWE bakın.

Akıllı A. I. diplomasi sayesinde hiç raydan çıkmadı. Bu imza sadık kalır ve haline bir ulus ile bir ittifak içine girerken. Orduları dağıtmamış, şehirleri yakmış ve Lordları öldürmemiş, müttefikler müttefikler olmaya devam ediyor, özellikle de ahşap Elflerin kabilesine aitlerse. İşte entrika için ne olduğunu bilmiyorum ahşap Elfler öfke üzerinde yapılmıştır çalışma ortaya, ve onların tek endişe yaşayan ormanın korunması olduğunu.

Satın almak mı almamak mı?
The Realm of the Wood Elfs, Total War dünyasını zenginleştiren bir DLC: Warhammer, istikrarlı bir malzeme temeli, harika estetik birimler ve çok oyunculu eğlence için ideal hale getiren bir dizi yenilikçi özelliğe sahip bir hizip ile. Etkileyici DLC setinde yapabileceğim tek şikayet, geleneksel yavaş yükleme süresi ve ariel’in olmaması, ormanın Kraliçesi ve tanrıça Isha’nın enkarnasyonu, oynanabilir bir hizip lideri olarak. Steam’de 18 Euro’ya mal olmak pişman olmayacak bir pazar.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code