Oyunlar

Trine 3: The Artifacts of Power

Pontius, Amadeus ve Zoya birlikte üç boyutlu bir “arena”.
Biz Trine franchise oynadığı karakterlerin eski çete bizim ekranlarında karşıladı günden itibaren zaten altı yıl geçti. Hırsız Zoya, sihirbaz Amadeus ve savaşçı Pontius baştan kalbimizi çaldı çünkü hepsi RPG sınıflarının arketipleri. Yetenekleri ve onların görünümünü büyük bir özenle tasarlanmış ve zorladı onların sorunları ile başa çıkmak için daha yaratıcı çözümler empoze Trine engelleri aşmak için onları geçiş.

Trine ve Trine 2, şirketin gelişiminin kasasını dolduran toplam 7 milyon kopya sattı.frostbyte, başlangıçtan itibaren izinli kaldı ve Shadowgrounds medyadan olumlu eleştiriler aldı. Son üç yıl Trine netice olup olmadığı hakkında bir şey duymadık, bu yüzden serinin üçüncü bölümünün eserlerinde olduğu bu yılın Frostbyte Yürüyüşünün duyurulması için hoş bir sürpriz oldu. Frostbyte kararını hoş geldiniz Trine erken sürümünü yayınladı 3 Nisan bizden oyuncular gerekli geri bildirim almak için, ve ben Trinity yeni maceralar üç boyutlu bir arka plan yerleştirilmek üzere kararın onaylamaz. Benim onaylamadığım, Trine 3’ün bütçesinin üç katının, daha önce olduğu gibi, oyunun süresini arttırmak için harika bir deneyim sonucunda çok hızlı bir şekilde sona ermediği gerçeğidir.
Sonuçta, kötülükten dünyanın kurtarıcıları için dinlenme olmadığına inanmaya meyilliyim. Önceki Trine, Pontius, Zoya ve Amadeus’daki yıkık krallığını koruyan good warriors’ın üçlüsü, büyük bir canavar Astral akademiye saldırdığında kısa bir aradan sonra aktif göreve dönmek zorunda kalıyor.krallığın büyülü sırlarının tümü. Üç arkadaş Akademiyi kurtarmak için müdahale eder, ancak yanlış bir hareket, dünyaya elbette uğraşmak zorunda kalacağınız tarifsiz bir kötülüğü ortaya çıkarır.
Karakterlerin özel analizi, oyunun bölümlerinin her birinden çok az şey duyduğumuz tepkiler ve seslerden sonra Trine 3’ün kahramanlarına uymazken, görünmeyen bir yorumcu tarafından yapılan eylem hakkındaki yorum. Kahramanlarının ortaya çıkışındaki büyük farklılıklara ek olarak, onlarla birlikte getirdikleri farklı yeteneklerden dolayı kendine özgü olan eylemleri ile hayat buluyor.
Rock Me Amadeus Akıllı düşünme, Trine 3 yaratıcıları dikkate serinin renkli dünyasında tekrar girmiş ve üç kullanılabilir karakterlerin yetenekleri üzerinde kısa bir öğretici olarak ilk parçaları tasarlanmış değil oyuncular almak. Pontius, Amadeus ve Zoya, düşmanları ve engelleri aynı anda ezmek için yaptığım dijital “trident” in sivri uçlarıdır. Παρομοίασα Trident ile takımım, çünkü ayrı varlıklar olmasına rağmen, çalışmalarımın kahramanları, her meydan okumanın gereksinimleri hakkında döndürüldüğünde aynı fiziksel alanı işgal eden bir vücut olarak.
Pontius kılıç ve fiziksel gücü ile onun farklılıkları giderir klasik beyinsiz savaşçı. Bu tereyağı, dışarı çıkmaya cesaret canavarlar cesetleri gibi kesmek için kılıcıyla yıkıcı bir çılgınlığı onu göndererek günün streslerinden εκφορτιστα benim ellerimde ideal bir kukla oldu. Yapar şarj düşmanları ve bir yolda var ve yok edilebilir bir şey küçük bir deprem biten atlama çevrili zaman kaçmak için çok yararlı bir beceridir. Bulmaca çözme zevkiniz için en işe yaramaz kahraman olsa da, bazı durumlarda, yıkıcı yetenekler, temel öğeleri taşımanın veya αγεφύρωτα boşluklarını geçirmenin bir yoludur.

Zoya, kedi benzeri refleksler, bir yay ve bir dize ile tipik bir hırsızdır. Trine 3’ün bulmacalarının en az yarısı, Zoya ipi attığında ve pelerin ve hançerin sağ ve solunda başladığında, aksi takdirde erişilemeyen platformlara erişim sağlayarak, hareketli platformları hareket ettirerek, kapalı kapıları açarak, iki kolun aynı anda çekilmesiyle, aralarındaki nesneleri iple bağlayarak üstesinden gelir.k. Ben varil benim yetenek çekim pratik için kullanılan yay, ve çok az durumda en etkili avcı Pontius sunan düşmanları zarar için bir yol bulmak için.
Bu bir çeşit Sihir
Amadeus, yazar tarafından saldırgan bir büyü yapamayan bir sihirbaz olarak sunuluyor, ancak bulmacaların kullanışlılığı korkutucudur. Amadeus’un kutuları olmadan birçok alan menzilimden uzak kalacak, platformlar asla beni nereye taşımam için kaldırılacak ve birkaç kez erişilemeyen yerlerde saklanan değerli üçgenleri alacağım. Amadeus’u aktive eden oyunun en eğlenceli mekanizması, trambolin gibi çalışan platformların durumudur. Vücut ile tüm kahramanlar bir sonraki bölgeye geçmek için gereken maksimum yüksekliğe ulaşmak için trambolin yapmak için başarısız ve Amadeus müdahale var. Trambolin üzerinde uygulayan bir güç kutusu ile tokat, platform kadar aniden açılır… cennet. .. ve böylece kahraman çıkışa yol açan platforma atlayabilir.
Amadeus’un orijinaline ek olarak ekstra kutular yapamayacağından pek hoşlanmadım, çünkü üstte durduğunda telekinezi iki kutu ile kaldıramadığım için çok iyi oturmuyorum. Çevrenin üç boyutlu gösterimi beni etkileyici sahnelerin önüne getirdi: havada hareket etmek için σιδερόμπαλες, üçgenleri gizleyen duvarları yakalayarak, kordonun bir kısmını bir kola bağlayarak ve diğerini bir kutup etrafında döndürerek, kolu tutan ve arkasındaki boşluğa saran duvarın önüne getirerek. Sıvı elemente yapılan gezilerim, μεγυρισμένα dalış karakterleriyle çok eğlenceliydi. Ne yazık ki uzun sürmez ve nadirdir.

Trine 3’ün senaryosu, her biri birkaç alana bölünmüş sadece 8 parça halinde yayılıyor. Çünkü pontius özel yetenek açılmak için normal yamaçlarında çok fazla fırsat yok… tartışma, üç kahramanın sadece birini ele 10 diğer küçük alanlar vardır. Bu hile ile, başka bir Spartacus, bağırsak, küçük ve büyük canavarlar gibi, bu yüzden gerçekten Pontius zevk arenalarda oynamak için fırsat vardı.
Trine 3 zorluk seviyesi, kuşkusuz, şimdiye kadar tanıştığım en iyi yapılandırılmış. Savaşçılarınızın becerilerini kullanarak kolayca yenilgiye uğramayan bir bulmaca, engel veya düşman yoktur. Bir konunun tamamen erişilemediği nadir durumlarda bile, her zaman hatırlamak zorunda olduğunuz tek şey karakterlerin becerileri ve her yerde “sıkışmış” değildir. Bu şekilde hiç şaşırtıcı bulmacalar ile sinirleri kırdı yok, ama ben yeteneklerini ve kahramanları birleştirmek için çalışıyor benim beyin hücreleri üzerinde iyi bir egzersiz vardı.
Üçgen bir bonus olarak kabul edilir ve sonraki aşamalarda “kilidini” gerekiyordu kullanılan renkli üçgenler olduğunu. Benim için tek yararlılığı, birçoğunun zor noktalarda olması,” μπρίζωσαν ” ile arama ve yeteneklerimi teyit edecek kadar uzun süre avlanmasıdır. “Kilidi” olan parçalar sonunda herhangi bir “kilidini” gerekmez, çünkü en kısa sürede bir önceki tamamlamak gibi hemen açıldı.
Trine 3 Platform elemanı ve akıllı bulmaca çözme dayanmaktadır. Bir wargame değil, bu yüzden bu oyunda Düşmanlar daha önce bahsettiğim gerçek zorluklar için yer açmak için kolayca ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırdılar. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz. Birincisi, büyük modellerin tasarımındaki ayrıntılara ve “Aşil topuğunun” ve διαολόστελνα’un muazzam hızıyla öğrendiğim saniyeye bakmak için yeterince uzun süre orada durdum. Biz oyunda en hantal canavarlar biraz daha zor bekledi, ama yine de eylem kahramanı yerine sidekick rol oynamaktadır. Bazı yerlerde düşman kamera almak zor yerlerde görünür dikkati çekiyor, diğer bazı durumlarda ise çekim alanı iyi bir algı vermeyin.

Trine 3, sınırlı sayıda seviyeye sahiptir ve çok sınırlı bir süreye sahip olacak sipariş ne olursa olsun, ayaklarımızı süpürmek için yeterli değildir. Macera 5-6 saat boyunca devam edecek, maksimum 8 eğer tam olarak aramak için çalışırsanız. Bir öğleden sonra bitirdiğim izlenimi altındaydım. Yani hafifçe ve hızlı bir şekilde oynayan zaman geçer. Neyse ki, bu sona erdikten sonra birkaç saat boyunca işgal tutabilir müthiş bir çok oyunculu modu vardır. Trine 3 hala piyasada bir “taze” olduğu için, topluluk o oynamak için birkaç modları besteledi ama her zaman kendi parça oluşturmak ve diğerlerinden her şeyi beklemeyin yerleşik editörü seçeneği vardır.

Dolgun dost, eksantrik kahramanlar ve korkmayın ama eğleniyor denemeler ile bir kapı-animasyonlu masal.
Eğer gülmek nasıl biliyorsanız biliyorum ve yaşamak!
Pontius’un rolü bana verildi, çünkü geri kalanlar zaten alındı. Bu konuda eğlenceli bir şey Pontius diğer bir koruma olarak daha fazla çalışan bulmaca çözmede en az yararlı kahraman olmasıdır. Birkaç dakika içinde takım arkadaşlarımın Trine 3’ü nerede olduğumuz parçanın bulmacasını çözmeyi ve avatarın güçlerini ele alamadığını fark ettim. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.

Amadeus, en zayıf bağlantı olduğu ortaya çıktı, kazara, çözümün bir nesneyi telekinezi ile hareket ettirmesi, Zoya’nın ve Zoya’nın gitmesine ve daha sonra farkında olmadan nesneyi çekmesine ve geride kalmasına izin vererek, onu beklememizi zorladı. ya da-bazı durumlarda-ona yardım etmek için geri dönmek. Gülünç ve sihirbazla doyurucu bir kahkaha atmak, bir platform-tramboline geldiğimize kadar meraklı takım arkadaşlarımla birkaç dakika sürdü. Amadeus’u düşünmek için bekleseydim, yukarıdaki platforma kadar roket yapmak hala olurdu, bu yüzden kırık sihirbazın kafamda kazınmış resmi ile çabucak yaptım. Böyle ve hala διασκεδαστικότερες Trine 3’ün çok oyunculu modunda beklediğiniz deneyimler, gerçekten paraya değer mi?

Tüm ihtişamıyla güzelliği
Geçmiş Trine’nin büyülü dünyası, ekstra bir boyut eklenmesine rağmen serinin üçüncü bölümünde pek değişmedi. Şimdi tanınmış üçlü üç boyutlu ortamda tuzak nötralize ve düşmanları ezmek için becerilerini kullanmaya devam ediyor. Tabii ki, derinlik görünümü atmosfere gerçekçilik ekler ve ekranın derinliklerinde gizli Üçgen keşfetmek için en keskin gözlem uygulamaya beni zorladı, daha yüksek seviyelerde basın gibi platformları dengelemek için, parçanın iç işleyişine kapılardan yürümek.k. Maceranın arka planı göz kamaştırıcı güzel ve estetik benim zevkim, karakterlerimin eski bir sihirli kitabın sayfalarında yürüdüğü dans pistine yükseldi. Böyle bir renk, animasyon ve aydınlatma kombinasyonu, καλοεκπαιδευμένα gözleriniz için başka bir şey ve sonunda Trine’in tescilli ticari markasıdır.

Ari Pulkkinen, önceki Trine fin besteci, Shadowgrounds, ve ticari mucize Angry Birds, Trine 3 muhteşem soundtrack sorumludur. Flüt ile anahtar tema ve bir celtic belirti ile masal dünyalar için otomatik olarak hazırlanan yumuşaklık sesi, ben pontius bu üç kahramanların temalar birkaç sevdim akılda tombul kovboy imajını oluşturan Batı akustiği sayesinde göze çarpıyor! Ses oyunculuk örnek teşkil eder, γηραλέου Amadeus’un sesi, rahip tonu nedeniyle ayırt edilebilir.

Kesin şunu!
Trine dünya bizim mizahi kahramanlar, güzel dekor ve bulmaca heyecan verici kalbinde en belirgin düşündüm. Serinin üçüncü bölümünü, aktivite ve eylemle “κουφάνει” I bekliyordum, ancak sınırlı süre ve orta derecede finale bağlı olarak yeterli puanı kaybettim. Eğer editör ve çok oyunculu yararlanmak planlıyorsanız o zaman aksi takdirde aniden böyle güzel bir deneyim olduğunda keder ile dolduracaktır buhar verecek 22 euro ağlamaya gitmiyoruz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code