Oyunlar

Unavowed Review: Dressed To Possess

Unavowed kağıt üzerinde basit geliyor. Bu konuşmak insanlarla New York’ta belirlenen şeytani bulundurma ve çözmek için bulmaca hakkında klasik tarzı nokta-ve-tıklayın oyun. Bununla birlikte, karakterlerini tanımak ve gizemine daha fazla düşmek gibi, Unavowed’ın göründüğünden çok daha fazla olduğu giderek daha netleşiyor: sakinlerini derinden önemseyen ve beklentilerinizi bozan zekice yazılmış bir macera.
Şeytani bulundurma içeren birçok masal, genellikle ev sahibinden sürgün edilen varlık ile sonuçlanır, ancak gerçekte, hikayenin başladığı yer budur. Karakteriniz, hiç tanışmadığınız insanlarla çevrili puslu bir hafızayla yağmurla ıslatılmış bir Brooklyn çatısında uyanır. Korkularınıza göre, New York’taki insanları bir yıldan fazla bir süre boyunca harcadığınızı ve yakalanmanız için şehir çapında bir insan AVI olduğunu size bildiriyorlar. Onlar Unavowed şunlardır: doğaüstü tehditlerin her türlü kenti korumaya adanmış İblis Avcılar eski, gizli düzen. Ruh görünüşte gitti ile, onların saflarına katılmak ve şehir genelinde İblis kanlı cinayet çılgınlığı ne, nasıl ve neden birlikte parça çalışmak.Herhangi bir gizem için iyi bir kurulum, ancak Unavowed kendisini karizmatik, büyüleyici karakterler ve yıldız yazısıyla ayırıyor. Sokak köşelerinde karşılaştığınız bystanders’a verilen üyelerden, New York’un bu versiyonunun her sakini zorlayıcı bir karakter çalışmasıdır. Alkolizmle mücadele, nesilsel tarihin yükü ve kişisel yükümlülüklerin derin üzüntüsü, gelecekteki maceralara ve konuşmalara organik olarak kendilerini oyunun kurgusunun ayrılmaz olduğu şekilde ustalıkla dokunan güçlü maddelerden bazılarıdır.

Kendi karakteriniz için, üç köken hikayesi-barmen, aktör veya polis-etkileşimlerinize faktör. Bu, belirli durumlarda insanlarla nasıl etkileşime girebileceğinizi değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda oyunun tüm bölümleri ilk tercihinize göre tamamen benzersiz olacaktır. Unavowed için şaşırtıcı bir tekrarlanabilirlik var-bir aktör olarak ikinci oyunumda, ilk kez bir barmen olarak bile var olmadığım sayısız konuşma ve karşılaşmalar yaşadım ve bunlar kapsayıcı anlatıya yeni bakış açıları verdi.
Ekip üyelerinizle ilişkiler kurarken ve geliştirirken, kendi korkuları, arzuları ve eksileri ile tamamlanmış, hızlı bir şekilde çok yönlü karakterlere dönüşürler. Bu kişilikler, gerçekten bir insan deneyimini aktaran inanılmaz yazma ve ses oyunculuk yoluyla fleshed-out vardır. Oyunun düzine ya da öylesine saat nüfuz eden bir güç; bireysel geçmişleri ve paylaşımları, sizinle, dünyayla ve birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerini bildirir. Buna ek olarak, uzun bir konuşmaya çekilmek bir zevktir.Ama burada macera ön planda olan genel gizemdir.
Brooklyn, Staten Island, Chinatown, Wall Street, Bronx-ve yerleri güzel renkli 2D sanat gerçekleştirilmektedir-araştırmalar şehrin her yerinde kurşun. İlerledikçe, bu aynı insanların korkusunu ve acısını manipüle eden eski şeytanınızın gerçek niyetini keşfetmeye çalışırken, işletme sahipleri ve komşularıyla hassas ilişkiler kurmanız gerekecek.
Ayrıca, hayaletlere karşı kendinizi savunmak işkence ruhları serbest bırakmak ve gizem katmanları ortaya çıkarmak için bulmaca çözmek gerekir. Görevlendirdiğiniz görevler çeşitlidir ve genellikle öngörülemezdir. Bir dakika ofis tuş takımı için elle yazılmış bir kodu deşifre etmeye ve bir sonraki yemeden önce boyutlararası bir ejderha serbest bırakmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bazı bulmaca Tümdengelim akıl yoluyla çözmek için tatmin edici, ve diğerleri hikaye içine absorbe anlatı araçları olarak hizmet vermektedir. Oyun boyunca bir dizi dallanma seçeneği de ortaya çıkıyor ve asla kısacık hissetmiyorlar-en küçük anlar bile çoğu zaman bir açıdan sonuçsal olduğunu kanıtlıyor. Buna ek olarak, herhangi bir görevde ekibinizin sadece iki üyesini alarak sınırlı olduğunuz için, seçimlerinizi dikkatli bir şekilde tartmanız gerekir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Eğer bulmaca çözme ve diyalog seçenekleri, hem de bir alan, bireysel yetenekleri ve karşılaştığınız insanlarla olabilir mevcut ilişkiler ile bir karakterin tarihine dayalı olası sonuçları getirmek kim-olasılıkların sayısı burada etkileyici.
Ancak en büyük güç, her arayışa ve konuşmaya beslenen inanılmaz karakterizasyona hayranlık uyandıran bir odak noktası olmasıdır. Sorduğunuz her soru, yaptığınız her karar ve yaptığınız her fedakarlık, sizi ve takım üyelerinizi bir macera oyununun en iyi niteliklerini özetleyen ateşli bir yolculuğa taşır. Asla tropes üzerinde durmaz, güçlü bir empati duygusu bütünüyle bulunur ve sadece karakter motivasyonlarını tamamen anlamaya gelmekle kalmaz, bu insanların doğaüstü durumlarla başa çıkma biçimi, sizinle bir oyuncu olarak aralarında bir bağ kurmaya yardımcı olur. Harika bir şekilde gerçekleşen konumlarından ve davetkar, üç boyutlu karakterlerinden, Unavowed, New York’un şeytani yeraltı dünyasında gizlenen büyüleyici hikayeleri keşfetmeye hevesli olacak.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code