Oyunlar

Unravel 2 Review: Partners In Twine

Onun sıcak, rustik ayarı ve anında sevimli kahramanı ile, ilk Unravel mutlu nostaljik macera dışa görünümünü vardı. Bununla birlikte, bu ilk bulanık duygu, bir dizi sinir bozucu bulmacaya ve beklenmedik bir şekilde karanlık dönüşler alan bir hikayeye yol açtı. Oyunun son saatlerinde, zavallı küçük kahraman Yarny düşmanca bir dünyada tek başına kaldı. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Bir kez karşılaştıklarında, Yarny ve yeni arkadaşı hemen vurdu ve yeni bir maceraya çıktı.
Orijinal oyuna benzer şekilde, unravel Two, her aşamanın arka planında oynayan eterik dilim-of-life sahnelerine sahiptir. Bu kez, edebi arka plan hikayesi, iki genç, hiper dini ailelerinden kaçmak için sert bir karar vermeyi içerir. Yarny ve onun yeni ortağı yanlışlıkla onlar surmount her yeni platforming meydan ile yol boyunca çocuklara yardım, yaşadıkları küçük kasaba ile kendi yolculuk yapmak. Daha kentsel ayarlara yapılan gezilere rağmen, ilk oyunu böyle görsel bir muamele yapan tasarım felsefesi ve dünyevi estetik terk edilmemiştir. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.Bir kez daha, Yarny’nin küçük perspektifinden dünyaya tanık oluyoruz. Gece haloed sokak ışıklarının altında puslu şehir sokaklarında koşuyorsun. Bir kuğunun arkasındaki mavi yonder içine sürme önce güneşli günlerde arka bahçesinde etrafında oyuncak kamyon itin. Gece yarısı çatıların üzerinden atlamak, antenler ve sadece güvercinler uyanık havalandırma bir iskelet şehir. Oyunun en güzel alanlarından biri Yarny gelgit bir atlama için hız tam bir kafa almak gerekir ivme kurmak icar, bir dere acele su akışı boyunca onun yol yapım vardır. Yarny’nin dünyasının ne kadar somut ve gerçek olduğuna dair hala bir korku duygusu var, ancak Yarny’nin tehlikede olduğu bir yer gibi hissetmiyor. Daha zorlu ortamlarda gerçekleşse de, orada ne kadar az tehlikenin büyülü olduğu bir dünya ve Yarny, unravel Two’da bir ortakla olabildiğince canlandırıcı bir şekilde hareket edemediği bir dünya.

Yarny’nin bir çentik noktasına ipliği kilitleyebileceği ve ya yukarı ve aşağı rappel edebileceği ya da kendini daha yüksek bir noktaya fırlatacak salıncak olan salıncak tamircisi geri döndü, ancak yeni keşfedilen bir kinetik ile. Birçok aşama hızlı arkaya birden geniş chasms ve sıkı boşluklar arasında salıncak itmek ve yükselen ve bu denemeler aracılığıyla saygısız her zaman bir heyecandır.
Orada durdurmak ve karmaşık engelleri geçmiş bir yol anlamaya zorunda zamanlar gelecek, ve bu Two co-op doğa parlar Unravel yerdir. Açıkçası, iki karakteri yönetmenin ideal yolu, çözüm çizerken Yarny’nin yeni müttefikini kontrol ederek kanepede yanında oturan bir arkadaşın olması. Ancak tek bir oyuncu bile, bir düğmeye basarak iki ekran arasında ileri geri geçiş yaparak her iki karakterden de yararlanabilir. Yalnız oynarken, geride bıraktığınız karakter, tuttukları her şeyi tutmaya devam edecek, yani her zaman eşinizi istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Eşinizi bile kendi iplik vücudunuza emerek tehlikeyle taşıyabilirsiniz-hafif rahatsız edici ama yine de yardımcı olur.İki Yarnys birbirine bağlı olduğu için, çoğu bulmaca, çevrenin normalde tek bir Yarniyi karşılayamayacağı fırsatları yaratmanıza izin veren derme çatma kasnakları oluşturarak çözülür. Bulmacalar genellikle açık uçlu ve bir avuç şekilde çözülebilir. Sadece gerçek bariyer, saf mantık yanı sıra, oyunun kontrol şeması olabilir. Atlamak için kullanılan aynı düğme, iki Yarnys arasındaki ipliği uzatmak için kullanılır ve eşinizi yanlışlıkla ölümlerine düşen göndermek oldukça kolaydır. Unravel Two şüphesiz selefinden daha hoş ve erişilebilir bir oyundur, ancak özellikle de mevcut olan yaklaşık iki düzine ekstra zorlu aşama ile onları isteyenler için hala zorlu denemeler vardır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Büyüleyici yarnlings ve yeni keşfedilen bir platform tarzı ile, en önsezisinde bile iki kalıntıyı çözün. Tabii ki, ikinci aşamalardan birinde bir orman ateşi patlak veriyor, ancak o zaman bile, yangının önüne geçmek için yarış stresli yerine eğlenceli ve çılgınca. Hemen hemen her an size nefes ve en ufak yaratıklar bakış açısından çarpıcı fotogerçekçi dünyada almak için yeterli zaman ve boşluk verilir ediyoruz. Bu boisterous kuşlar ile bir oyun, çayırlar aracılığıyla kovalayan, ve en önemlisi her zaman sırt var bir arkadaşı ile neşeli bir ortaklık var. Yaklaşık 30 dakika çalışan sadece altı bölümle, iki tane uzun sürmez, ancak sahip olduğunuz zamanın baştan sona anlamlı, unutulmaz ve düpedüz hoş olduğu bir oyundur.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code