Oyunlar

Upcoming Dragon Ball Super: Broly Movie Has A Western Release Date

Funimation, yaklaşan Dragon Ball Super: Broly filminin 16 Ocak 2019’da ABD ve Kanada tiyatrolarında yayınlayacağını açıkladı. Filmin İngiliz dub dünya premier tarihi TCL Çin Tiyatrosu’nda özel bir gösteri 13 Aralık gerçekleşecek.Funimation CEO’su Gen Fukunaga,” Dragon Ball Super’in resmi açılış tarihini nihayet paylaşmaktan heyecan duyuyoruz: broly, ilk olarak Temmuz ayında satın almayı ilan eden hayranlarla ” dedi. “Güncellenmiş sanat tarzından yeni ve eski canon karakterlerinin montajına kadar, Dragon Ball Super: Broly hayranlarını memnun edecektir. Yaratıcı Akira Toriyama’nın hayal gücü ve ustaca hikaye anlatımı, bu heyecan verici yeni filmde gerçekten parlıyor.”

Dragon Ball Super: Broly, Dragon Ball serisinin 20. filmini ve süper serinin bir parçası olan ilk filmi işaret ediyor. Film Dragon Ball Süper anime olayları takip ve broly karşı süper Saiyans Goku ve Vegeta çukurlar, iki şimdiye kadar karşılaştığı en güçlü kötü adamlardan biri. Film ayrıca Saiyan yarışını da keşfedecek.Dragon Ball batıda muazzam bir iz buldu. Franchise son filmi, 2015 Dragon Ball z: Resurrection ‘F’, ABD ve Kanada’da toplam 8 milyon $hasılat, yerli top 10 en yüksek hasılat anime filmleri listesine dahil edilecek ilk bağımsız film haline.

Dragon Ball Super, 5 Temmuz 2015 ve 25 Mart 2018 tarihleri arasında üç yıl boyunca yayınlandı. Dragon Ball Super: Broly’nin Ocak ayında western premier’den önce anime yakalamak istiyorsanız, seriyi orijinal Japonca Crunchyroll’da ve Funimasyonda İngilizce olarak izleyebilirsiniz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code