Oyunlar

Wipeout Omega Collection Review

Wipeout Omega Koleksiyonu bir tarih dersi değildir. Kesinlikle PlayStation’ın ilk yıllarında oyunculara wipeout’un önemini hatırlatmıyor. Wipeout XL ve 3’ün olmaması göz önüne alındığında, en büyük hit paketi değil-bu muhteşem remastered üçlüsü, serinin en son gezilerinin ağır bir bölümünü temsil ediyor. Başka bir deyişle, çoğu zaman kaotik araç Muharebesi olan süblimasyonla karışan duyusal aşırı yüklenme anti-yerçekimi yarışıdır.
Bu koleksiyon, Sony’nin wipeout HD’nin untampered bağımsız bir PS4 bağlantı noktasını kolayca piyasaya sürebileceğini düşündüğünüzde düşünceli bir paket gibi hissediyor. Bunun yerine, form için bir dönüş olarak kabul edilen 2008 PS3 classic, mükemmel Fury genişlemesi ve daha önce bir PS Vita exclusive olan WİPEOUT 2048’in çok geliştirilmiş bir versiyonu ile sıkışırken küçük bir görsel makyaj aldı. Bu oyunlar çılgın yarış ortaklıkları tarafından güçlendirilirken, farklılıkları eşit derecede zorlayıcıdır, böylece çeşitlilik peşinde bir oyun oturumunda taksitten taksit atlayarak kendinizi bulabilirsiniz. Örneğin, Fury için özel olan Patlatıcı ve Eliminatör modları, tipik Wipeout yarışınızdan daha da fazla sürükleyici bir savaş deneyimi sunar. 2048, parkurların tamamen insan yapımı olmadan önce, oyunun zaman çizelgesindeki ilk yeri gösteren, derslerinin olağandışı doğal peyzajıyla öne çıkıyor.
Omega koleksiyonunda oynamayı seçtiğiniz mod veya oyun ne olursa olsun, sayısız gemilerin virajdan hız arttırıcı varil rulolarına kadar nasıl kontrol ettiği konusunda tutarlılık var. Diğer yakındaki rakiplerinin bilincini korurken ivme pedleri ve gelen köşeleri için yolda bir göz tutmak. Ve silah yastıkları üzerinden geçerken, hızlı bir şekilde mevcut yarış durumuna göre her pick-up değerini değerlendirmek. Seri veterinerler için, bu tür değerlendirmeler bir saniyeden az sürer ve bu kararları sürekli olarak yapmak zorunda kalmak, Wipeout’un ilgili oyununun altını çizer. Eğer yüksek hasar plazma ateş veya enerji (yani sağlık) dönüştürerek en iyi hizmet olurdu? Bir sonraki beş silah pedini kaçırsanız da, bir sonraki düz için Turboya tutunur musunuz? Mario Kart oynadıysanız, bu bölünmüş ikinci değer yargılarıyla ilgili olabilirsiniz, sadece Wipeout’ta, 300cc kartlarının eşdeğeri olan gemileri pilot ediniyorsunuz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Wipeout serisinin çekilişlerinden biri, daha sert (ve dolayısıyla daha hızlı) yarışmaların kilidini açarken AI rekabetinin nasıl değiştiği ve gelişmesidir. İlk çift hız seviyelerinde, önünüzdeki en yakın yarışçıya odaklanmak kolaydır, sistematik olarak rakipleri birer birer geçirerek (umarım) ilk etapta ulaşırsınız. Daha ateşli, daha genişleyen ırklar daha sonra tüm yarışçılar arasında tamamen farklı bir toplu saldırganlık yaratırlar. Sen, tüm AI ile birlikte, kimse önemli bir kazayı engelleme, ev streç kadar çekişme dışında olduğu bir ileri hareket sürüsü sürekli vardır. Bu yarışlar sırasında, bazı silahlar anında herkes için servetleri değiştirebilir. Örneğin, parça üzerinde bir dalga Gönderen deprem, saniyeler içinde sondan ilkine birini saptırabilir ve bu da muharebe yarış oyunlarının tuhaf Mavi kabuğunu yapabilir. Daha yüksek hız sınıflarındaki bu dramatik sonuçlar, bu ırkların zaman ve zaman tekrar büyülemesinin sebebidir. Ve bu, bir dizi gaziye karşı uygun şekilde öngörülemeyen ve perçinlenen çevrimiçi oyunu hesaba katmıyor bile.
Bugüne kadar en güzel formunda Wipeout yaşamak sadece Omega’nın zaten cazip oyununa katkıda bulunuyor. WİPEOUT HD ve Fury zaten başlamak için muhteşem görünüyordu verilen uzun bir emirdir. Geliştirilmiş ayrıntıların çoğu sadece yan yana ekran karşılaştırmaları ile takdir edilebilirken, gemilerin yanan egzozları ve kontrendikasyonları gibi geliştirmeler, Omega’nın 4k desteğinden hiçbir şey söylemenin düz bir PS3 bağlantı noktası olmadığını kanıtlıyor. Nokta ev sürüş görsel derleme geri kalanına kadar duruyor göz alıcı bir sunum ile Vita küçük ekran sınırları dışında patlamaları 2048 vardır. Wipeout Omega koleksiyonunun PSVR desteğine sahip olması durumunda, bu ırkların ne kadar aşkın olacağını hayal edebiliyor.

Bu oyunlar, yarış takımlarının kendilerine marka olduğu ve anti-gravity racing’in 100 artı yıllık geçmişi olan küresel bir spor olduğu kurulmuş bir evrenden zaten yararlandı. Geleceğin yakın ütopik vizyonu, her zaman elektronik dans müziği ile uyumlu bir şekilde eşleştirildi. DJ Kentaro ve James Talk’ın parçaları, bir bütün olarak çalma listesi Wipeout XL veya wipeout 3’ün soundtrack’inin büyüklüğüyle rekabet edemese de, Omega’nın şarkılarının en iyisini temsil ediyor. Bu koleksiyonu oynarken Ps4’ün Spotify uygulamasını kullanarak, Underworld veya Fluke’nin seriye katkıları için nostaljik hissetmeniz sizi bir tutam içinde 1996’a geri götürecektir.
Wipeout Omega collection, serinin bu özel yaşına odaklanarak, Bu koleksiyon wipeout pure veya fusion’a dahil edilirse ulaşamayacağınız bir hizalama seviyesini korur. Üç oyunun her biri kendi stillerini ve uyarılarını farklı şekillerde terlerken, franchise’ın en sürükleyici yarış ve ipeksi pürüzsüz görsellerinin en iyi unsurlarını topluca sergiliyorlar. Ve sadece yepyeni bir PS4 devamı sunabileceği çizik çizmese de, bu koleksiyon kolayca bir sonraki en iyi şeydir.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code