Oyunlar

World Of Warcraft Classic Demo Included With BlizzCon Virtual Pass

Blizzard bir kez daha BlizzCon sanal bilet sunuyor, böylece bizzat katılamayanlar bazı şenliklere evden katılabilir. Ama bu yıl, sanal bilet sahipleri aslında World Of Warcraft Classic başka özel bir demo deneyebilirsiniz.
Duyuruya göre, ev izleyicileri, 2 kasım’dan 1 PM PT’DE başlayan katılımcılar için gösteri katında oynanabilecek BlizzCon WoW Classic demosunu indirebilecek. Bu, iki erken seviye bölgesini, biri İttifak için ve biri Horde için içerecektir. 8 Kasım’da 10 AM PT’YE kadar mevcut olacak, bu nedenle Blizzcon’a bizzat katılanlar eve geri dönmek ve daha fazlasını kendileri de oynamak için zamana sahip olacaklar.Sanal bilet sahipleri de bugün başlayan mevcut hizip ittifak, görüntülemek için Hatıra öğeleri alacaksınız. Sen İttifak veya Horde ve Stormwind Şampiyonu savaş afiş veya Orgimmar kahramanın savaş afiş savaş manto donatabilirsiniz.

Diğer güzellikler, Overwatch, fırtına kozmetiklerinin çeşitli kahramanları ve Diablo, Hearthstone ve Starcraft için henüz habersiz bonuslar için Sombra için efsanevi bir Demon Hunter cildi içerir. Sanal bilet maliyeti 50 $ – geçen yıldan itibaren 10 $bir artış-ve ayrıca show floor ekstra yayınları ve panelleri izlemek için erişim sağlar. BlizzCon 2 Kasım’da başlayacak.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code