Oyunlar

World of Warships

Hatta bir omurga üzerinde deniz savaşları.
Şirket Wargaming.net o halka büyük bir başarı ile son iki free-to-play MMO bize verdi. World of Tanks ve World of Warplanes. Özellikle, World of Tanks, bugün en karlı çevrimiçi oyunlardan biri olduğu için büyük bir popülariteye sahipti, Wargaming.net küresel oyun sahnesi. Genç Başlık ile World of Warships, Ukrayna şirketi yedi denizlerde göklerin ve yeryüzünün önceki iki başlığının temel fikrini taşıyor.
Uygun olarak Wargaming.net, World of Warships dövüş çekişme temasının geliştiricileri geliştirecek son oyun olacak ve yukarıda bahsedilen üç oyundan oluşan bu üçleme savaş dünyasını tamamlayacak. Bununla birlikte, World of Tanks tarafından belirlenen yüksek standartları karşılamayı başardı mı? Cevap aşağıda.

Hemen yatılı
Dünya Savaşı II.Dünya Savaşı sırasında gerçekleşir ve o zaman oldu deniz savaşları merkezi bir tema olarak vardır. Sırasıyla karada ve havada tanklar ve savaş uçakları tema sonra, deniz savaşlarda daha uzun olması. Wargaming, özellikle önceki başlıklarda gördüğümüz bir şey olan oyunun senaryosuyla ilgilenmedi. Ayrıca, komut dosyası, birisinin böyle bir MMO’YU test etmeyi seçmesinin nedeni değildir. Bununla birlikte, gerçek olaylarla ve konumlarla bağlantı kurduysanız, katıldığınız her savaşta bir önem vermiş olabilirsiniz.
Giriş tıklayarak, World of Warships bizi doğrudan ana menüye götürür. Buradan, savaşları başlatabilir, geminizi seçebilir, üç kişiye kadar parti yapabilir, gemilerinizi yeni teknolojilerle dağıtabilir veya yeni bir tane satın alabilir ve profilinizi ve ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Sen beş limanlar arasından seçim için emrinde var. Bunlardan Yokosuka limanının, Blue Steel manga Arpeggio ile işbirliği içinde buna dayalı gemi ve misyonlar sunduğunu belirtmek gerekir.

Oyun olan öğretici istemci ve yerine kendi gemi modu araştırmak için bırakır ipuçları sunan uygulamaları hakkında bilgi almak için kullanılabilir sadece bir misyon gömülü YouTube videoları ile öğrenme zavallı gibi manipülasyonlar. Oyun, free-to-play olsa da, her savaştan sonra size daha fazla deneyim ve oyun içi para birimi verir sistem premium, ve liman onlar için gemi, pozisyonlar satın almak ve yeni teknolojileri araştırmak için izin doubloons aracılığıyla prim para birimi bulunmaktadır.Davy Jones’un dolabında
Oyun yenilikçi ve o halka önceki başlıklar için de geçerli Wargaming, sunmak istediği oyunun ana parçasıdır. Üç oyun modu vardır, rastgele savaş, hangi sizin seçtiğiniz gemi ile bağlamak çöpçatanlık, Co-op savaş, botlara karşı yüz yüze koyar ve sıralanmış savaş, hangi size kazanır ve bir savaşın sonucu olmuştur etkisi bağlı olarak saflarına tırmanmaya.

Her oyun modu otomatik olarak üç mevcut savaş türlerinden birini seçer. Hedefinizin rakibin tabanını anlaması olduğu standartla başlıyoruz, aynı zamanda kendi tabanınızı koruyoruz. Sonra her iki grup için bir temel vardır ve saldırı ve hızlı savaşlar tercih edenlere onları yönlendirmek hangi karşılaşma var. Son olarak, haritaya bağlı olarak üç ila beş üsün bulunduğu hakimiyeti buluyoruz. Burada anlamak ve ödül kazanmak için kriter olan 1000 puan toplamak kadar kontrol altında bu üsleri tutmak gerekir gibi, biraz Amacınız değişiyor. Her üç modda da, düşman filosunun yok edilmesi otomatik bir kazançtır. World of Warships, savaşabileceğiniz toplam 10 haritaya sahiptir. Bununla birlikte, mevcut haritalar, aşağıda analiz edeceğimiz geminizin rütbesine bağlıdır.
Bir maç katılmak için, öncelikle bir gemi seçmiş olması gerekir. Seçimleriniz arasında çeşitlilik var ve savaş gemileri Dünyası savaş sırasında rolü farklı olan dört farklı gemi çeşidine sahip. Mevcut gemiler Destroyer, kruvazör, savaş gemileri ve uçak Gemileridir. Destroyerler, birkaç top ve uçaksavar silahı olmayan küçük ve esnek gemilerdir. Ancak, torpido her diğer gemi, hem de bir smokescreen ile diğer gemilerden gizlemek için yeteneği en fazla sayıda var. Amaçları, adından da anlaşılacağı gibi, düşman savaş gemilerini ve uçak gemilerini tespit etmek ve onları batırmaktır.

Devam ederken, bazı özel özelliklere sahip Kruvazörlere sahibiz ve hepsi uyarıcılar. Düşman gemilerine karşı koruma sağlayarak savaş gemilerinin ve uçak gemilerinin eskortunu hedefleyin. Savaş gemileri her filonun “kalbi” dir. En ağır değil, aynı zamanda tüm gemilerin en donanımlı. Geminin kendisi ve silah hem yavaş hız nedeniyle, hatta savaşa başlamadan önce dikkatle eylem planı planlamak gerekir. En geniş yelpazeye sahipler, bunun için savaşın ana kısmından ve daha fazla hayattan uzak tutmak iyi olurdu. Amaçları ufukta gördükleri her şeyi batırmaktı. Üçüncü tip, savaşta doğrudan yer almayan Uçak Gemileridir. Gemilerin geri kalanı ile aksine, onlar mesafe tutmak ve savaş iyi bir sonuç olmamıştır nerede yardımcı olur. Bir düşman Destroyer tespit eğer tamamen çaresiz olduğu gibi her zaman, eşlik edilmelidir.
Gemiler, ı’den başlayan ve X’e ulaşan, alışılmış olduğu gibi, ayrıca, Wargaming.net. Bir geminin katmanı ne kadar yüksek olursa, özellikleri o kadar iyi olur ve daha donanımlı olursunuz. Bununla birlikte, oyunun çöpçatanlığı, bir seviyeden daha düşük bir seviyeden daha yüksek bir seviyeye kadar gemilere karşı gelmeniz için halledildi. Örneğin, bir gemi kademe IV gezinirseniz, maçta rakipler ve müttefikler III, IV ve V kategorilerini bulacaksınız. Her geminin temel özelliklerinden başka, daha iyi donatmak için yeni teknolojileri araştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Bir geminin özelliklerini etkileyen bir başka şey, temsil ettiği ulustur. Japon, Rus, Alman ve Amerikan gemileri arasında seçim yapabilirsiniz. Her ülke gemileri farklı yapıyor. Örneğin, Japon savaş gemilerinin Amerikalılardan daha yüksek silahları var, ancak doldurmak için daha fazla zaman istiyorlar. Gemilerinize yapabileceğiniz kalıcı yükseltmelere ek olarak, savaşta daha da yardımcı olacak bazı sarf malzemeleri de vardır. Bunlar geçici olarak geminizin hızını veya mühimmat yükleme hızını ve diğer birçok yükseltebilir. Son olarak, her gemi kabukları, o kabukları ve AP kabukları iki çeşit ile donatılmıştır. Birincisi daha kararlı hasar çıktısına sahiptir ve güverteye ateş açabilir, ikincisi daha büyük bir hasar potansiyeline sahiptir, ancak düşman gemisinin uygun kısımlarında işaretlenmeleri gerekir. Bununla birlikte, savaş gemileri dünya savaş zamanında çalışacak atış strateji, işbirliği ve dikkatli planlama gerekir, bu yüzden oyunda en iyi gemi olsa bile, kendi tüm düşman filosu üzerinde “vurmak ” için beklemeyin.
Savaşta deniz adamları
Oyun içi her geminin kullanımı oldukça basittir. Gemi W ve S ile gemi hızını ayarlamak W basılı tutmak için gerekli olmayacaktır yelken ve sonra navigasyon konsantre olabilirsiniz. Oyun otomatik navigasyon için bir sistem özellikleri ise tabii değişikliği, tuşları A ve D ile yapılır. Sadece Haritayı açın ve geminize otomatik olarak gezinmek için beş puan koyun.

Toplara işaret edilecek fare seti ile. Sol tıklama bir kez basarak, üst üste tüm çekim basılı tutarak, bir mermi atmak birkaç kez basarken, mevcut tüm silah geniş bir damla. Bununla birlikte, her mermi, büyük bir mesafeyi kapsayacak şekilde belirli bir zamana ihtiyaç duyar, bunun için rakibinizin mermiye ulaştığı an nerede olacağını ve buna göre işaretleyeceğini tahmin etmeniz gerekir. Bir füzenin son yolunun rasgele sayı üretimi (rastgele sayı üreteci) algoritmasına dayandığını belirtmek gerekir, bu nedenle mükemmel bir şekilde nişan alsanız bile, tüm mermileri kaçırma şansı vardır. Wargaming daha iyi hedefleme yardımcı olmak için sağlanan ve uzak mesafelerde daha iyi görmek için dürbün ile yakınlaştırma işlevi ekledi, hem de arazi nerede görmek için βλήματός seyrini takip etti. Uçaksavar topları ve makineli tüfekler gibi ikincil silahların otomatik olarak çalıştığını ve bunları ele almanıza gerek olmadığını vurgulamaya değer. Ancak, size daha fazla koruma vererek, onlar için öncelikli hedefleri ayarlayabilirsiniz.
World of Tanks gidiyor… plaj.Çelik Adaları World of Warships’in ürün tabanlı bir oyun olarak terfi ettiğini ve kar için bir prim sistemine dayandığını göz önünde bulundurarak, oyunun diğer alanlarının nasıl eksiklikleri olacağını anlıyoruz. Özellikle, oyunun grafikleri tasarım basittir ve daldırma yardımcı yoktur.

Her şeyden önce adalar hakkında birkaç şey αναφέρθουμε değer. Birçok haritada biz düşman ateşten kapak yardımcı adalar ve skerries rastlamak. Bununla birlikte, adalarda bulmak için birçok kabuk sağlam kalır, tıpkı çelikten yapılmış gibi. Aynı şey, üzerlerinde bulunan binalar için de geçerlidir. Bu gerçek sadece gerçekçiliğe yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda deniz savaşlarının sahte görünmesini sağlar. Örneğin, daha iyi bir fırlatma açısı için bir dağın zirvesinin yıkılması gibi öğeler olması gerektiğini düşünün. Bunun yanı sıra, onlara monte edilen evler ve ormanlar bir tahtadan piyonlara benziyorlar ve detay hala kayıp ve onları dürbünle gördüğünüzde.
World of Warships’in ana parçası olan deniz ve gemiler oldukça yaklaşıktır. Savaş zamanında biz dalgalar gemi üzerinde kırmak ve olması gereken gerekli hareketi oluşturmak nasıl görebilirsiniz. Ayrıca, bir kabuk denize düşerse, bekleyeceğim benzer bir su jeti yarattı. Gemiler, onlara uygun pas noktaları ve cankurtaran botları ve cankurtaran ceketleri gibi uygun bir gemiye sahip olmak için gerekli tüm bilgilerdir. Gemiler ayrı ayrı ve aralarında benzerlik belirtileri yok, size hoş bir his veren bir şey. Tüm olumlu unsurlara rağmen, sanatçılara grafik alanında daha fazla önem verilmelidir. Özellikle, bir rakip gemiden hasar alırken, kendi görüşünüz güvertedeki bazı siyah noktalar haricinde aynı kalır. Bütün bunlar, korunumun savaşlarda daha iyi bir kare hızına ihtiyacı olduğu için açıkça yapıldı.

İtiraf etmeliyim ki, hava koşullarının eksikliği ve gece ile gündüz arasındaki değişimden memnuniyetsizlik. Bence, varoluşlarının her savaşında, özellikle de gece sınırlı görünürlük ve daha küçük bir aralık gibi oyun unsurlarıyla birleştirilirse veya kaba sularda gezinmek daha zor olsa, yeni ve farklı bir zafer kazandıracağını düşünüyorum.
Savaş Uçaklarının Dünya ses spartan. Ana Menü, bir süre sonra monotonlaşmasına rağmen, bir sonraki savaşınızı dört gözle bekleyecek bir dövüş müziğine eşlik eder. Soundtrack, hoş olsa da, öncelikle gemilerin topçularını duyacağınız için çoğu zaman fark edilmeyecektir. Topçu, basit olmasına rağmen, bir savaş bölgesinde olmanın gerekli hissi sağlar ve sürekli tehlikede olduğunu. Oyundaki bazı konuşmayı duyduğumuz tek zaman takım arkadaşlarınıza komutlar ve bilgi verdiğinizde ses eylemi çok az. Bununla birlikte, bunlar iyi idam edilir ve bir kaptana yakışan yerçekimine eklenir.
Yeni denizler için yelken ayarla
World of Warships hem keşfetmek hem de oynamak için hoştu. Bununla birlikte, hiçbir durumda bir model oyunu değildir, çünkü grafik ve ses alanları gibi geliştirilmiş ayrıntılar vardır, ancak oyuncular arasındaki serinin en tartışmalı unsuru olan tekrarlanabilirliğin nedenleri. Bununla birlikte, World of Tanks, başından beri bar yüksekliğini belirledi ve bu hareketin üstesinden gelmesini beklemiyorduk, özellikle de böyle özel bir temada.

World of Tanks’i zaten oynuyorsanız, biraz para yatırdıysanız, tavsiyem orada kalmak, en azından tweaks’e kadar, Wargaming planlarında olan bir şey. Eğer denizin bir sevgilisi iseniz, o zaman denemek için mal olacak tek şey sabit diskinizde Uzay, ve biz başka bir serbest-to-play oyun ile ilgili olarak zaman biraz.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code