Oyunlar

Yoku’s Island Express Review: A Breath of Fresh Air

Yoku’nun Island Express, hem Metroid tarzı keşif hem de langırt mekaniğini benzersiz bir ürüne yaratıcı bir şekilde birleştirerek bu engelin üstesinden gelir. Bu kombinasyon ilk başta olağandışı geliyor, ancak nihai sonuç büyüleyici, keyifli ve harika tatmin edici bir melez.
Sen, bir dize ile kalça bağlı bir top vardır sevimli küçük böceği gibi oynamak ve Mokumana Adası’nda postmaster olarak onun ilk gün. Hikaye sevimli ve basittir ve oyun boyunca serpilir backstory büyük miktarda var, ama hızla spot almak için Yoku’nun Island Express’ güzel oyun tasarımı geri kalanı için uzun sürmez.Mokumana Adası dünyası muhteşem ve keyifli boyacı sanat tarzı canlılık ile oyunun farklı aşamalarında her anlar-yemyeşil ormanlarda ve karanlık labirentler çarpıcı karla kaplı dağlar ve yeraltı mağaraları ile sorunsuz uyum ve arka plan sahne sadece güzel ön plan olarak ayrıntılı. Her çevre mükemmel her şeyi neşeli ve ilginç bir atmosfer verir ses tasarımı eşlik eder ve büyüleyici fon müziği boyunca hafif ve havadar şeyler tutar. Destekleyici karakterlerin listesi de karşılamak için bir zevktir. Hayvanlardan ve bitkilerden hayali yaratıklara kadar, Npc’lerin büyük dökümü kendi yöntemleriyle eğlencelidir. Bazıları size yan görevler verir, bazıları size ana hikaye veya ada irfanıyla ilgili bir açıklama verir ve bazıları sadece hızlı bir quip veya İki için vardır.

Yoku sadece sola ve sağa hareket edebilir ve atlayamaz. Bununla birlikte, flippers ve platformlar, langırt gibi sadece iki düğme kullanılarak çalıştırılabilir Mokumana Adası’nın her yerinde bulunabilir. Bu cihazların hepsi, oyunun akıllıca dallanma dünyasının yeni yollarını bulmanıza ve keşfetmenize yardımcı olmak için yararlı yönlerde (bir langırt olarak ikiye katlanan) Yoku’yu ve topunu atmak için kullanılır.
Yoku langırt ise, o zaman mokumana Adası dev bir langırt masasıdır. Bir dakika ormanda geziniyor olabilir, bir sonraki kendinizi sorunsuz çevreden oyulmuş bir edebi langırt bulmaca düştü bulabilirsiniz. Şerit ve tamponlar gibi tanıdık langırt mekaniği, hepsi var ve bu zorlukları tamamlamak sizi meyve (oyunun para birimi) ile ödüllendirecek ve adanın etrafında ek yollar açacaktır. Bulmacalar kesin zamanlama talepleri gerektirir ve beceri ve reaksiyonlar test hissediyorum birçok anları olsa da, hiçbir bulmaca imkansız hissediyor. Çoğu dakika sadece bir avuç içinde tamamlanabilir, ama inanılmaz ilgi çekici oyun tutmaya yardımcı panoları çeşitli bir sürü var.
Mokumana Adası şaşırtıcı derecede büyüktür ve Sırlar ve tahsil edilebilir eşyalarla doludur. Yayılan bir hikaye arayışı ve çok sayıda yan görevler sizi sürekli olarak farklı yönlerde zorlar ve yapılması gereken çok sayıda seyahat ve pinballing vardır. Güzel ada aşamaları içinde gizleme oyunun birçok sırlarını arama lehine görevlerinden sidetracked almak da kolaydır.Keşfetmek, patlayan bir sülük elektrikli süpürge kullanarak kayaları çıkarmak gibi, hafif bir şekilde engelleri aşmak için kullanılan yeni, goofy yeteneklerini öğrenirken daha da heyecan verici hale gelir. Bu eğlenceli ve pratik yetenekler, zaten neşeli bir oyuna ekstra neşeli kişilik katmanları ekler ve türün ortak olduğu gibi, daha önce erişilemeyen yolların backtrack ve kilidini açmak için heyecanlı hissetmenizi sağlar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Mokumana Adası’nın bir ucundan diğerine ileri geri seyahat etmek bazen sıkıcı olabilir. Hızlı seyahat sistemi daha sonra oyuna kadar kilidi değil, ama bu bile oldukça nerede ve seyahat edemez açısından sınırlıdır. Bazı alanlar, A noktasından B noktasına ulaşmak için bir langırt bulmacasını tamamlamanızı gerektirir; bu da, özellikle langırt Bulmacası karmaşık olduğunda, oldukça tekrarlayan ve bazen sinir bozucu hale getirir.
Yoku’nun Island Express iki farklı tür alır ve onları eğlenceli, doğal bir deneyim haline getirir. Oyunun ses ve görsel tasarımı sadece neşeli ve büyük oyun dünyası, langırt bulmacalarını bazı parlak düzey tasarımlarla sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Büyük Haritayı geçerken zaman zaman sinir bozucu oluyor, Yoku’nun Island Express ‘ ana arayışı asla sürükler ve eğlenceli yetenekleri, ilginç destekleyici karakterler ve isteğe bağlı içerik cömert bir miktar kayrak ile, Yoku’nun Island Express ferahlatıcı ve sadece düz kadar eğlenceli benzersiz bir yolculuktur.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code