Oyunlar

Zombie Night Terror

Gri skala panik.
Hatta video oyunları, birçok geliştiricinin izlediği modası, bazen gerekenden daha fazla. Bu genellikle fikirlerin tekrarlanmasına ve tüketici pazarının doygunluğuna, tanınmış başlıkların varyasyonları ve ayrıntıları ile yol açar. Daha önce,” moda ” İkinci Dünya savaşıydı, ama yorgunum, bu yüzden zombi çağında ilerici oldu.Çoğu durumda, zombi kıyamet, hikaye iyi bilinmektedir ve biz oldukça sıkıcı söyleyebilirim. Sahne hemen hemen aynıdır: pürüzsüz ve gerçek bir dünyanın zemininde, kaosa başladığı ani ana kadar normal bir şekilde açılmaktadır. Dead-alive, onların görünümünü yapmak ve onların yolunda herhangi bir merhamet göstermeden terör ve panik yayıldı. Güvenlik güçleri rekor sürede sökülüyor ve hayatta kalmak için barınak, güvenlik ve silah arıyorsun. Şüphesiz, bir zamanlar akne ile tanışan tür, ancak artık değil.

Daha tanıdık senaryo üzerinde ilginç bir bükülme Fransız şirketi noclip’i başlattı. Gambitious ile işbirliği içinde, 2D pixel art Zombie Night Terror aracılığıyla, statükodan koparak farklı bir yaklaşım deniyor ve bunu yönettiğini İTİRAF EDİYORUM. Açık olmak gerekirse, yüksek sermaye ve çılgın vaatlerle üst başlık hakkında konuşmuyoruz, ancak konu için bariz bir tutkuyla küçük bir dört kişilik takımın layık bir çabası.

Bir insan hatası
Her şey, homonymous Başlığı “Zombie Night Terror” ile bir filmin taranmasından sonra sinema sarayının girişinin dışında başlar. Romero dediği bir kimyasal maddenin etkisi altında olan bir patron, vatandaşların geri kalanına dağıtmaya karar verir. Bu noktada, seçtiğiniz üç kişiye vermek için Romero ile dolu üç şişe ile sağlanır. Salgın zaten yayıldı.
Küçük bir aramadan sonra, kimyasal maddenin adının ilk zombi türüne ilham veren George A. Romero’ya atfedildiğini belirtmek gerekir. O andan itibaren, senaryo açıktır, belirgin bir iz bırakmaz ve ders oldukça hızlı bir şekilde algılanır.

İki boyutlu siyah beyaz
İlk bakışta, oyun basit ve kolay görünüyor. Amaç herkesi bir zombi haline getirmektir. Bir sonraki kurban ile temas zombiler her zaman, daha sonra son kalabalık numaralarına ekledi. Başka bir deyişle, kurban olur ve bu zombi. Böylece, ordu aslında boyut olarak büyüyor. Bununla birlikte, pratikte, hizmetkarlarınız zekalarıyla tanınmadığından farklıdır. Akılsız bu yaratıklar bir ucundan diğerine, başıboş ve rehberlik olmadan dolaşırlar. Renksiz 2D ortamı, ilk fiziksel bariyer ile seçeneklerin daha da sınırlandırılması, yönün anında değişmesine neden olur. Arazide tuzaklar ve uçurumlar vardır, Eğer uygun dikkat vermiyorsanız, oyun size karşı yakında geri dönecektir.

Tabii ki, insanların boş boş durup kısa bir yemek yapılması beklemezsiniz. Yarasalar, tabancalar, makineli tüfekler ve av tüfekleri ile donanmış, vatandaşlar yasayı kendi ellerine alırlar ve zombilerin avansına ne pahasına olursa olsun sizi durdurmaya kararlıdırlar.
Her düzeyde sunulan zorluklarla birlikte yukarıdakilerin hepsi, zorluk artırmak ve tekrar düğmesine sık sık fare kurşun. Neyse ki, ancak, ordu daha acısız hareket ve daha kolay zorluklarla karşı karşıya yardımcı olacak birçok özellik sağladı. Virüsün şişelerinin ötesinde, Romero, ilk yükseltmeniz Overlord. Seçtiğiniz bir zombi, sen Overlord terfi ve en kısa sürede onlar dokunmak gibi bir yönde sizi başıboş ordularını başlatmak için devralır. Yükseltme, ölümcül olabilecek tuzaklardan kaçınmak için stratejik noktalarda kullanılmalıdır. Diğer yükseltmeleri geçer ve çok daha fazlası için Atlama, bir zombi patlama içerir.
Yükseltmeleri, ancak, ücretsiz ve sınırsız değildir, oyunun para birimi ile hepimizin bildiği, DNA. Nihai amaca hizmet etmek için, bazı DNA puan almak için cesur bir gönüllü feda etmek gerekir. Oyunun kaynaklarının kullanımı, uygun tahsis edilecek ve gereksiz atık önlemek için önceden tasarlanmış olması iyidir.

Seviyeleri, tüm 40 üzerindedir ve onların yürütme zamanı sabır denenmiş olacaktır. Şahsen, tatmin edici bir şekilde başa çıkmak için her haritanın uyarlamasında yeterli zaman harcadım. Bu, hazırlık eksikliğinin bir sonucu olarak küçük sürprizlere katkıda bulundu. Her seviye birkaç aşamadan oluşur, her biri zorluklar göz önüne alındığında kontrol noktaları, ek olarak takip eder.

İnsanlığın yok edilmesi elinizde, fırsattan yararlanın.
Ciddi ve şaka arasında
Zombi gece terör biz seviyeleri tamamlamak için vakaların çok sayıda dikkatinizi %100 gerektirecektir ederken o gerilim ve uyarı sizi tutmak için yönetir. Oyun sırasında, ancak, sürekli böylece gizemli, korku müziğinin monotonluğu kırma, insan karakterleri arasındaki ironik konuşmaları ile mizah anları vardır. İnsanların çığlıkları, zombilerin γρυλισμός, seyrek silah sesleri, arka planda sirenler ve sıçrama sesi, tüm deneyime bir ses hacmi ekleyin. Yeni olanaklar sunumu, TV’de Son Dakika haberleri ile yapılır ve bu şekilde, atmosfer ve oyun içi öğreticiler doğrudan oyunun akışını kesintiye değildir.


Önceki yıllarda bir şey
Seviyenin çeşitli noktalarında dağılmış küçük renkli aksanlı siyah-beyaz set, ışığın olmaması, binaların dekorasyonu ve disko dansı, son on yıllara atıfta bulunan bir görüntü oluşturuyor. Bir zombi bir insan değiştirirken sıçramak ve animasyonlar ile grafik detaylı ve son derece keyifli. Günün sonunda, grafikler hiçbir şey elde etmeye çalışmıyor, çünkü bu, uzun vadede eğlendirmek isteyen ve geçici olarak heyecanlandırmak istemeyen bir deneyim.

Basit ve unutulmaz
Ödemeniz gereken odak noktası, akla geçici bir uyarıcı sunmaz, ancak hızlı bir şekilde unutulmayacak bir deneyim sunar. Zombi gece terör, bu izlenimler bırakır ve sadece ve açıkça her şeyden eğlenceli yerleştirerek, vaat ne yapar. Ciddi bir ton tutar ve setin geri kalanından gelen mizahı ince bir çizgiyle ayırır. Seyirci için düz ileri bırakarak tamamlanması için bir plan oluşturulması zorlar, birçok AAA başlıkları bulunmayan bir şey.
Hafızanın uyaran geçici olmayacak olsa da, zaman içinde gücü küçük bir bulmaca oyunu için zordur. Bu belli bir nokta, yeni bir şey ama nispeten küçük bir genel uzunlukta sonra göstermek için zayıflığı esas kaynaklanmaktadır. Zombi gece terör buhar mevcuttur ve fiyat ile GOG biraz üzerinde 10 euro. Bununla birlikte, sormanın maliyeti, olabileceği gibi, fikir nispeten orijinaldir ve yaygın değildir, ancak stilin sunacağı yeni bir şey yoktur.

Bizi desteklemek isterseniz WWW-AGAR-BLOG Destek kodumuzu kullanabilirsiniz.  Want to support us? Use our Support-a-Creator code